نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
 • جورچین
  43,000 تومان موجود
  این بازی یک پازل چوبی یا جورچین است که دارای چهار مکعب می‌باشد و در هر یک از وجوه هر یک از این چهار مکعب بخشی از تصویر یک حیوان حک شده است و کودک با قرار دادن چهار وجه مناسب در کنار هم تصویر یکی از این حیوانات را خواهد ساخت. شش حیوان این جورچین شامل هدهد، شتر، گاو، گوسفند، مورچه و زنبور می‌باشد. –تقویت مهارت حل مساله –افزایش هماهنگی...
 • پازل شهید عباس دانشگر (لبخند عباس)
  25,000 تومان موجود
  پازل شهید مدافع حرم عباس دانشگر، طرح لبخند عباس. این محصول در یک رو پازل و در روی دیگر صفحه وایت برد است که جذابیت آن را بالا می برد. یک وسیله سرگرم کننده برای کودکان که یاد شهدا را برای آنان زنده می‌کند.
 • پازل شهید عباس دانشگر (مدافع حرم)
  25,000 تومان موجود
  پازل شهید مدافع حرم عباس دانشگر، طرح مدافع حرم. این محصول در یک رو پازل و در روی دیگر صفحه وایت برد است که جذابیت آن را بالا می برد. یک وسیله سرگرم کننده برای کودکان که یاد شهدا را برای آنان زنده می‌کند.
 • پازل شهید عباس دانشگر (پرواز بی انتها)
  25,000 تومان موجود
  پازل شهید مدافع حرم عباس دانشگر، طرح پرواز بی انتها. این محصول در یک رو پازل و در روی دیگر صفحه وایت برد است که جذابیت آن را بالا می برد. یک وسیله سرگرم کننده برای کودکان که یاد شهدا را برای آنان زنده می‌کند.
 • پازل شهید عباس دانشگر (ملازم بهشت)
  25,000 تومان موجود
  پازل شهید مدافع حرم عباس دانشگر، طرح ملازم بهشت. این محصول در یک رو پازل و در روی دیگر صفحه وایت برد است که جذابیت آن را بالا می برد. یک وسیله سرگرم کننده برای کودکان که یاد شهدا را برای آنان زنده می‌کند.
 • پازل شهید عباس دانشگر (لبخند آسمانی)
  25,000 تومان موجود
  پازل شهید مدافع حرم عباس دانشگر، طرح لبخند آسمانی. این محصول در یک رو پازل و در روی دیگر صفحه وایت برد است که جذابیت آن را بالا می برد. یک وسیله سرگرم کننده برای کودکان که یاد شهدا را برای آنان زنده می‌کند.
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم

پازل 

خرید انواع پازل های مناسب کودکان

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!