فروشگاه ربیع را بهتر بشناسید

فروشگاه سبک زندگی ربیع سال‌ها قبل با شراکت شهید محسن حججی شروع شد و بعدها به طور مستقل ادامه پیدا کرد. امروزه ربیع محل فروش محصولات سبک زندگی سالم و اصیل اسلامی ایرانی است که شعار قطعه گمشده زندگی امروز را برای جامعه ما محقق می کند.

  • اصلی‌ترین قطعه این پازل، محصولات و مصنوعات فرهنگی و هنری است. فروشگاه ربیع، بزرگ‌ترین عرضه کننده محصولات فرهنگی و هنری در کشور است. ماهانه صدها هزار نفر از این فروشگاه بازدید می‌کنند که در نوع خود کم نظیر است.

در فروشگاه ربیع انواع: صنایع دستی (تندیس و سردیس، میناکاری، قلمکاری، ظروف مسی و ...)، صنایع فرهنگی، لوازم برپایی روضه و هیئت، پوشاک اسلامی، حجاب و عفاف، محصولات کودکان و نوجوانان (انواع ماکت، اسباب بازی و پازل)، کتاب و فلش کارت، ماکت‌های جنگی، نرم‌افزارهای اسلامی و بازی‌های رایانه‌ای ایرانی، کیف و کوله با طرح‌های اختصاصی، پرچم‌های رومیزی و تشریفاتی، پیکسل، لیوان و ماگ سرامیکی و حرارتی، انگشتر، حرز و انواع زیورآلات رزینی و پلاستیکی یافت می‌شود.

فروشگاه سبک زندگی ربیع این قابلیت را برای همه تولیدکنندگان محصولات مختلف فراهم کرده است تا بتوانند از طریق پنل فروشندگی اختصاصی، محصولاتشان را در این سایت به فروش برسانند؛ از کسب‌وکارهای خانگی تا صنایع بزرگ و شرکت‌ها می‌توانند در ربیع محصولاتشان را در معرض فروش بگذارند. همچنین تمام کسانی که توانایی فروش این محصولات را دارند، می‌توانند با پنل بازاریابی که فروشگاه در اختیارشان قرار می‌دهد، نسبت به فروش محصولات و دریافت پورسانت مناسب اقدام کنند.

  • قطعه دیگر این پازل، بخش فروش محصولات طبی و ارگانیک است. این فروشگاه، عرضه کننده اصلی‌ترین مواد غذایی، بهداشتی و طبی ارگانیک در کشور است. محصولات ارگانیک آرایشی، خوراکی‌های مقوی و لوازم طبی، از جمله محصولات در حال عرضه در فروشگاه ربیع است.

  • قطعه بعدی پازل فروشگاه ربیع، متعلق است به فروش لوازم نظامی، تاکتیکال، ورزشی و سفر. این بخش شامل محصولات نظامی، کمپینگ، تاکتیال، سفری و ورزشی است. مجموعه گسترده ای از محصولات ورزشی و تجهیزات باشگاهی گرد آوری شده تا هدف سبک زندگی سالم در این فروشگاه به نتیجه برسد.

این فعالیت‌ها همگی در ظل توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و نگاه ویژه شهید والا مقام محسن حججی انجام می‌گیرد. امید است که مورد رضایت حضرت حق تعالی نیز واقع شود.