در صفحه
نمایش 1 - 12 از 86 آیتم
 • بیرق حرارت طرح (یا قمر بنی هاشم) پارچه کج راه یک و نیم متری
  88,000 تومان موجود
  بیرق حرارت طرح یا قمر بنی هاشم در ابعاد 150* 75 سانتی متر. در چاپ این بیرق سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود و چاپ آن با سیلک دستی می باشد.
 • بیرق خانگی گلدار صورتی طرح یا فاطمه الزهرا
  32,000 تومان موجود نیست
  در گذشته رسم بود که در مناسبت‌های گوناگون پرچم و بیرق‌هایی را سر در خانه‌ها آویزان می‌کردند و حالا که زندگی آپارتمان‌نشینی رواج پیدا کرده، آن سنت حسنه به‌فراموشی سپرده شده است. این محصول برای احیای این سنت طراحی شده‌اند و می‌توان آن‌ها را به درِ خانه نصب کرد. این طرح بیرق خانگی با ذکر «یا فاطمه...
 • بیرق خانگی گلدار صورتی طرح یا صاحب الزمان
  32,000 تومان موجود نیست
  در گذشته رسم بود که در مناسبت‌های گوناگون پرچم و بیرق‌هایی را سر در خانه‌ها آویزان می‌کردند و حالا که زندگی آپارتمان‌نشینی رواج پیدا کرده، آن سنت حسنه به‌فراموشی سپرده شده است. این محصول برای احیای این سنت طراحی شده‌اند و می‌توان آن‌ها را به درِ خانه نصب کرد. این طرح بیرق خانگی با ذکر «یا صاحب...
 • بیرق خانگی یا عباس
  28,000 تومان موجود
  طراحی بیرق خانگی یا عباس، توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده است. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود و چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سابلیمیشن می باشد. جنس اصلی این بیرق از پارچه مخمل و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. اندازه این بیرق 50*35 سانتیمتر می‌باشد.
 • بیرق خانگی یاحسین
  28,000 تومان موجود
  طراحی بیرق خانگی یاحسین، توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده است. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود و چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سابلیمیشن می باشد. جنس اصلی این بیرق از پارچه مخمل و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. اندازه این بیرق 50*35 سانتیمتر می‌باشد.
 • بیرق طرح گوشواره یا زین العابدین کج راه یک و نیم متری
  62,000 تومان موجود
  بیرق طرح گوشواره «زین العابدین» در ابعاد 150 * 50 در این بیرق سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزییات طراحی ها رعایت شود و با دستگاه های تمام دیجیتال سیلک می باشد.همچنین برای دکور هیئت ها، درب آپارتمان ها و منازل بسیار مناسب است.
 • بیرق اسلیمی طرح چهار سلام پارچه کج راه دومتری
  94,000 تومان موجود نیست
  طراحی بیرق اسلیمی طرح چهار سلام، توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده است. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود و چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد. جنس اصلی این بیرق از پارچه فلامنت کج راه و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. اندازه این بیرق 200*75 سانتیمتر می‌باشد.
 • بیرق اسلیمی طرح محتشم مخمل
  260,000 تومان موجود
  طراحی بیرق اسلیمی طرح محتشم، توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده است. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود و چاپ آن با دستگاه سابلیمیشن می باشد. جنس اصلی این بیرق از پارچه مخمل است و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده. اندازه این بیرق 400 *70 سانتیمتر میباشد.
 • بیرق طرح فرش یا علی اصغر(ع)
  62,000 تومان موجود
  بیرق مخمل طرح فرش یا علی اصغر(ع) در ابعاد 150 * 50 در این بیرق سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزییات طراحی ها رعایت شود و با دستگاه های تمام دیجیتال سیلک می باشد و مناسب برای دکور هیئت ها یا درب آپارتمان ها
 • بیرق طرح فرش یا رقیه(س)
  62,000 تومان موجود
  بیرق مخمل طرح فرش یا رقیه(س) در ابعاد 150 * 50 در این بیرق سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزییات طراحی ها رعایت شود و با دستگاه های تمام دیجیتال سیلک می باشد و مناسب برای دکور هیئت ها یا درب آپارتمان ها
 • بیرق طرح فرش یا اباعبدالله (ع)
  62,000 تومان موجود
  بیرق مخمل طرح فرش یا اباعبدالله(ع) در ابعاد 150 * 50 در این بیرق سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزییات طراحی ها رعایت شود و با دستگاه های تمام دیجیتال سیلک می باشد و مناسب برای دکور هیئت ها یا درب آپارتمان ها
 • بیرق اشک طرح یا علی اصغر پارچه کج راه یک و نیم متری
  88,000 تومان موجود
  بیرق اشک طرح یا علی اصغر در ابعاد 150 * 75 سانتیمتر در این بیرق سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزییات طراحی ها رعایت شود و با دستگاه های تمام دیجیتال سابلیمیشن می باشد.
نمایش 1 - 12 از 86 آیتم

کتیبه عمودی 

این شاخه شامل انواع کتیبه های عمودی و مناسب برای همه مناسبت ها اعم از ولادت ها و شهادت های ایئمه اطهار(علیهم السلام) خواهد بود.

همچنین از دیگر طرح های موجود در این شاخه طرح ها و تصاویر امام و رهبری و شهدا و شخصیت ها می باشد.

بیشتر

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!