نمایش 1 - 11 از 11 آیتم
 • پک هدیه چشم روشنی
  78,000 تومان موجود
  پک هدیه ویژه عید نوروز تهیه شده برای شما عزیزان که شامل: یک قاب فرش ماشینی ۱۴×۱۴ سانتی‌متر،جاشمعی از جنس چوب راش ۱۴×۷ سانتی‌متر،۶ عدد عود هفت شیر هندوستان،و ۳ عدد شمع وارمر است
 • پک هدیه
  198,000 تومان موجود
  پک هدیه ویژه عید نوروز تهیه شده برای شما عزیزان که شامل :  یک عدد قاب فرش ۲۰×۲۰ سانتی‌متر، چهارشیشه دم‌نوش: به‌لیمو، بهارنارنج، گل‌گاوزبان، چای ترش و یک سفره برکت چهار نفره در یک بسته‌بندی شکیل و مناسب هدیه دادن ارائه می‌شود.
 • پک عید نوروز
  298,000 تومان موجود
  پک هدیه ویژه عید نوروز تهیه شده برای شما عزیزان که شامل : چهار عدد استکان سفالی، چهار عدد نعلبکی سفالی، چهار عدد پیاله حاوی خشکبار ( ۱۰۰گرم چیپس خرما، ۷۰ گرم توت خشک، ۱۰۰ گرم انجیر خشک، ۱۰۵ گرم مویز) و یک عدد رانر نوروز در یک بسته‌بندی شکیل و مناسب هدیه دادن ارائه می‌شود. ظروف سفالی لعاب‌کاری شده و بدون قلع و سرب هستند.
 • پک هدیه (ویژه عید نوروز)
  298,000 تومان موجود
  پک هدیه ویژه عید نوروز تهیه شده برای شما عزیزان که شامل : کاسه سفالی حاوی ۳۲۰ گرم آجیل، چهار پیاله سفالی و یک عدد سفره برکت چهارنفره در یک بسته‌بندی شکیل و مناسب هدیه دادن ارائه می‌شود. ظروف سفالی لعاب‌کاری شده و بدون قلع و سرب هستند.
 • پک عطر چای
  58,000 تومان موجود
  پک عطری چای نوشیدنی های سرشار از آرامش درخود دارد . دارای سه عدد شیشه که شامل ( به لیمو ، دارچین ، آویشن ) و همچنین دارای سینی چوبی 5*15 می باشد.
 • پک سوغات زائر
  65,000 تومان موجود
  پک هدیه ی زیبا و بیاد ماندنی از حرم امام رضا برای عزیزانتان .پک سوغات زائر شامل( قاب فرش 10*16 ،گل ، هل ، نمک تبرکی ، خاک تبرکی) است . این محصول میتواند یک سوغاتی منحصر به فرد باشد.
 • پک فرهنگی ویژه زائرین پیاده روی اربعین حسینی
  30,000 تومان موجود
  پک فرهنگی ویژه زائرین پیاده روی اربعین حسینی شامل:کتاب ادب حضور، شناسنامه شهید، پیکسل، چفیه، سربند و جانماز جیبی و مهر می باشد. شما می توانید شناسنامه و پیکسل شهید دلخواهتان را از منوی زیر انتخاب فرمایید.
 • پک اشک تربت (زیارت عاشورا - دستمال اشک - مهر - کیف چرمی)
  34,000 تومان موجود
  پک کاملا فردی زیارت عاشورا برای افرادی که هیئت های مختلف شرکت میکنند و پکی کامل و مختصر برای شرکت در تمامی محافل مذهبی می باشد این پک با جزئیات متفاوت با جنس عالی و درجه یک تولید شده و بفروش می رسد . این پک شامل : زیارت عاشورا - دستمال اشک- مهر - کیف چرمی می باشد .
 • پک ویژه کتاب سربلند و شهید حججی و دو آرزو
  31,000 تومان موجود نیست
  این پک شامل دو کتاب ویژه از شهید مدافع حرم محسن حججی می باشد که شامل : کتاب سربلند (مستند داستانی از کودکی تا شهادت شهید مدافع حرم محسن حججی . این اثر مخاطب را با ابعاد مختلف شخصیتی شهید آشنا می کند ، ابعادی از زاویه دید خانواده ، دوستان و همرزمان شهید . این کتاب حاوی اسناد ،تصاویر و دلنوشته های شهید حججی نیز می باشد .) و کتاب شهید حججی و دو آرزو (با...
 • پک محصولات شهید مدافع حرم محسن حججی
  77,000 تومان موجود
   این پک با استفاده از زیباترین و با کیفیت ترین محصولات تولید شده برای شهید مدافع حرم محسن حججی تولید شده است و محصولات داخل پک شامل : کیف کنار دستی ، پیکسل ، کتاب سربلند ، کتاب شهید حججی و دو آرزو تی شرت آستین بلند می باشد . شما مخاطبان گرامی میتوانید این پک را با تخفیف ویژه خریداری نمایید و یا از قسمت محتویات بسته می توانید بصورت جداگانه هر کدام از موارد...
 • پک ویژه ایام راهیان نور (متفاوت تر از همیشه)
  65,000 تومان موجود
  پک کامل وزیباجهت ایام راهیان نور کوله تمام برزنتی با دوخت عالی . پیکسل (سنجاق سینه) . جا کلیدی شیشه ای رهبری . جانماز جیبی با کیفت دوخت عالی . پلاک و زنجیر تمام استیل . مهر تربت . سربند اسامی ائمه . کتاب سلام بر ابراهیم . مشک (عطر جامد) . چفیه تمام نخی 100*100
نمایش 1 - 11 از 11 آیتم

پک محصولات 

این شاخه شامل پک محصولات متنوع در زمنیه های مختلف از جمله اربعین ، راهیان نور و.. میباشد

بیشتر

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!