شرکت در پویش یک خشت در بهشت

کاتالوگ

موجود بودن
وضعیت
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 29 آیتم
 • مهر کوچک با بسته بندی 12 عددی
  22,000 تومان موجود
  مهر نماز کوچک با جعبه در ابعاد 4سانتی متر و در بسته بندی 12 تایی ، مناسب برای استفاده در نمازخانه های مدارس ، مساجد ، ادارات و می تواند هدیه متبرک برای عزیزان شما باشد.
 • مهر بزرگ با بسته بندی یک عددی
  15,000 تومان موجود
  مهر نماز بزرگ با جعبه در ابعاد 11 سانتی متر  ، مناسب برای استفاده در نمازخانه های مدارس ، مساجد ، ادارات و می تواند هدیه متبرک برای عزیزان شما باشد.
 • مهر نماز گرد با جعبه با بسته...
  10,000 تومان موجود
  مهر نماز گرد با جعبه در ابعاد 6 سانتی متر و در بسته بندی 2 تایی ، مناسب برای استفاده در نمازخانه های مدارس ، مساجد ، ادارات و می تواند هدیه متبرک برای عزیزان شما باشد.
 • مهر نماز گرد با بسته بندی 6 عددی
  22,000 تومان موجود
  مهر نماز گرد در ابعاد 6 سانتی متر و در بسته بندی 6 تایی ، مناسب برای استفاده در نمازخانه های مدارس ، مساجد ، ادارات و می تواند هدیه متبرک برای عزیزان شما باشد.
 • مهر نماز هشت ضلعی با بسته بندی 6...
  22,000 تومان موجود
  مهر نماز هشت ضلعی در ابعاد 6 سانتی متر و در بسته بندی 6 تایی ، مناسب برای استفاده در نمازخانه های مدارس ، مساجد ، ادارات و می تواند هدیه متبرک برای عزیزان شما باشد.
 • تسبیح تربت همراه با مهر
  20,000 تومان موجود
  تسبیح ۳۳ دانه تربت قالب کوره ای همراه با مهر تربت که در بالای تسبیح قرار دارد. (امام صادق علیه‌السلام فرمو‌دند: هرکس تسبیحی از تربت قبر امام حسین علیه‌السلام همراه داشته باشد، تسبیح‌گو نوشته می‌شود؛ هر چند با آن تسبیح نگوید).
 • مهر تربت هشت ضلعی با نوشته الله...
  1,418 تومان موجود
   مهر هشت ضلعی با نوشته الله اکبر مناسب برای استفاده در نمازخانه های مدارس ، مساجد ، ادارات (تُربت در اصطلاح شیعه خاک و غباری است که از اطراف قبر امام حسین علیه السلام (تا محدوده 5 فرسخی مرقد حضرت  سید الشهداء علیه السلام)) 
 • مهر تربت یاحسین ریز
  1,012 تومان موجود
  مهر تربت یاحسین ریز مناسب برای استفاده در نمازخانه های مدارس ، مساجد ، ادارات (تُربت در اصطلاح شیعه خاک و غباری است که از اطراف قبر امام حسین علیه السلام (تا محدوده 5 فرسخی مرقد حضرت  سید الشهداء علیه السلام)) 
 • مهر تربت اشکی
  4,725 تومان موجود
  مهر تربت اشکی مناسب برای استفاده در نمازخانه های مدارس ، مساجد ، ادارات (تُربت در اصطلاح شیعه خاک و غباری است که از اطراف قبر امام حسین علیه السلام (تا محدوده 5 فرسخی مرقد حضرت  سید الشهداء علیه السلام)) 
 • مهر تربت بیضی کوچک
  1,418 تومان موجود
  مهر تربت بیضی کوچک مناسب برای استفاده در نمازخانه های مدارس ، مساجد ، ادارات (تُربت در اصطلاح شیعه خاک و غباری است که از اطراف قبر امام حسین علیه السلام (تا محدوده 5 فرسخی مرقد حضرت  سید الشهداء علیه السلام)) 
 • مهر تربت چهار گوش متوسط
  1,282 تومان موجود
  مهر تربت چهار گوش متوسط مناسب برای استفاده در نمازخانه های مدارس ، مساجد ، ادارات (تُربت در اصطلاح شیعه خاک و غباری است که از اطراف قبر امام حسین علیه السلام (تا محدوده 5 فرسخی مرقد حضرت  سید الشهداء علیه السلام)) 
 • مهر تربت اشکی بزرگ
  4,725 تومان موجود
  مهر تربت اشکی بزرگ مناسب برای استفاده در نمازخانه های مدارس ، مساجد ، ادارات (تُربت در اصطلاح شیعه خاک و غباری است که از اطراف قبر امام حسین علیه السلام (تا محدوده 5 فرسخی مرقد حضرت  سید الشهداء علیه السلام)) 
نمایش 1 - 12 از 29 آیتم

مهر تربت 

انواع مهرهای درجه یک تربت مناسب برای استفاده در نمازخانه ها، مساجد، اداره جات...

بیشتر

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!