نمایش 1 - 9 از 9 آیتم
 • کتیبه مثلثی علی اصغر
  88,000 تومان موجود
  طراحی کتیبه مثلثی علی اصغر  توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده  است. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود.و چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد . جنس اصلی این بیرق از پارچه فلامنت کج راه  -  و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده . اندازه این بیرق 150*75 می باشد و مناسب محافل و هیئت ها می باشد .
 • کتیبه مثلثی علی اکبر
  88,000 تومان موجود
  طراحی کتیبه مثلثی علی اکبر توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده  است. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود.و چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد . جنس اصلی این بیرق از پارچه فلامنت کج راه  -  و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده . اندازه این بیرق 150*75 می باشد و مناسب محافل و هیئت ها می باشد .
 • کتیبه مثلثی قمربنی هاشم
  88,000 تومان موجود
  طراحی کتیبه مثلثی قمر بنی هاشم توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده  است. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود.و چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد . جنس اصلی این بیرق از پارچه فلامنت کج راه  -  و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده . اندازه این بیرق 150*75 می باشد و مناسب محافل و هیئت ها می باشد .
 • کتیبه مثلثی علی اصغر
  88,000 تومان موجود
  طراحی کتیبه مثلثی  با طرح علی اصغر ،  توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده  است. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود.و چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد . جنس اصلی این بیرق از پارچه فلامنت کج راه  -  و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده . اندازه این بیرق 150  *75 می باشد و مناسب محافل و هیئت ها می باشد .
 • کتیبه مثلثی علی اکبر
  88,000 تومان موجود
  طراحی کتیبه مثلثی  با طرح علی اکبر ،  توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده  است. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود.و چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد . جنس اصلی این بیرق از پارچه فلامنت کج راه  -  و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده . اندازه این بیرق 150  *75 می باشد و مناسب محافل و هیئت ها می باشد .
 • کتیبه مثلثی قمربنی هاشم
  88,000 تومان موجود
  طراحی کتیبه مثلثی  با طرح قمر بنی هاشم،  توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده  است. در چاپ این کتیبه سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود.و چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد . جنس اصلی این بیرق از پارچه فلامنت کج راه  -  و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده . اندازه این بیرق 150  *75 می باشد و مناسب محافل و هیئت ها می...
 • پرچم مثلثی یاابالفضل العباس
  35,000 تومان موجود
  السلام علی الحسین وعلی علی ابن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین علیه السلام پرچم مثلثی یاابالفضل العباس در ابعاد 100*70 باجنس مخمل رحمانی بارنگ تثبیتی ویژه ماه محرم الحرام
 • پرچم سه گوش یااباعبدالله
  175,000 تومان موجود
  السلام علی الحسین وعلی علی ابن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین علیه السلام پرچم سه گوش یااباعبدالله در ابعاد 140*100باجنس مخمل رحمانی بارنگ تثبیتی ویژه ماه محرم الحرام
 • کتیبه آجرک الله یاصاحب الزمان مثلثی
  35,000 تومان موجود نیست
  السلام علی الحسین وعلی علی ابن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین علیه السلام کتیبه آجرک الله یاصاحب الزمان مثلثی باجنس مخمل رحمانی بارنگ تثبیتی ویژه ماه محرم الحرام
نمایش 1 - 9 از 9 آیتم

کتیبه مثلثی 

این شاخه شامل انواع کتیبه های مثلثی و مناسب برای همه مناسبت ها اعم از ولادت ها و شهادت های ایئمه اطهار(علیهم السلام) خواهد بود.

همچنین از دیگر طرح های موجود در این شاخه طرح ها و تصاویر امام و رهبری و شهدا و شخصیت ها می باشد.

بیشتر

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!