شرکت در پویش یک خشت در بهشت

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 15 آیتم
 • قرآن عروس قابدار تمام مولتی رنگی
  200,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  قرآن نفیس دارای قاب کشویی که مولتی رنگی کار شده. قاب از جنس MDF هست و جنس ورقه ها از کاغذ تحریر است. ابعاد این قرآن وزیری است. هدیه ای بسیار زیبا و ارزشمند برای عزیزان یا زینت بخش منزل و مراسمات است.
 • منتخب مفاتیح الجنان (ارتباط با خدا)
  15,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  شامل نحوه طریق ختم انعام و 21 سوره از قرآن کریم از جمله سوره انعام، سوره الرحمن، سوره جمعه، سوره ملک، سوره اعلی و سوره شمس. بخش دعا های مهم شامل دعای عهد، توسل، نور، سمات، کمیل، ندبه، معراج، گنج العرش و... . بخش زیارات شامل زیارت امین الله، عاشورا، آل یاسین، وارث، حدیث کسا و... . بخش آداب الصلوه شامل متن آمن الرسول،نماز امام زمان، نماز شب اول قبر،حرز امام...
 • قرآن نفیس طرح پوست ماری
  300,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  قرآن نفیس چرم طرح پوست ماری، در دو رنگ طلایی و نقره ای، ابعاد وزیری دارای جعبه. بسیار شیک و هدیه ای ماندگار.جنس جلد چرم و نوع ورق تحریر می باشد.
 • قرآن عروس با قاب کشویی MDF
  210,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  قرآن نفیس دارای قاب کشویی که مولتی طلایی کار شده. قاب از جنس MDF هست و جنس ورقه ها از کاغذ تحریر است. ابعاد این قرآن وزیری است. هدیه ای بسیار زیبا و ارزشمند برای عزیزان یا زینت بخش منزل و مراسمات است.
 • قرآن نفیس ساده چرم
  99,000 تومان موجود نیست
  این قرآن نفیس دارای جعبه چرم و جلد چرم میباشد. ابعاد این قرآن جیبی است و دارای ورقه های گلاسه است. هدیه ای ارزشمند برای دوستان و آشنایان و زینت دهنده منزل.
 • جعبه قرآن قرائت شده و قرائت نشده...
  450,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  جعبه قرآن خوانده شده و خوانده نشده قابل نصب روی دیوار. مناسب برای قرآن با اندازه هر صفحه A4. جنس جعبه MDF . ابعاد جعبه طول 51 عرض 34  بسیار شکیل، قابل قراردادن رو میز و آویختن به دیوار.
 • قرآن رنگی جیبی
  50,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  قرآن رنگی با جلد. دارای صفحات در رنگ های مختلف. اندازی جیبی 16 در 11 سانتی متر. قلم عثمان طه و دارای ترجمه. این محصول در چهار رنگ مختلف عرضه میشود و میتوانید رنگ جلد مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
 • قرآن ترمه دوزی شده
  90,000 تومان موجود نیست
  قرآن با جلد و جعبه ترمه دوزی شده بسیار شکیل، مناسب برای هدیه به عزیزان یا استفاده در مراسمات. این قرآن در قطع وزیری و خط عثمان طه می باشد.داخل جعبه قرار می گیرد؛ مناسب یک هدیه ارزشمند  است. برای آنهایی که خاص پسند هستند و از ذوق و سلیقه بهره میگیرند.
 • رحل قرآن چوبی
  35,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  رحل قرآن چوبی، منقش به نام مقدس الله، دو تکه معرق کاری شده با MDF مناسب برای قرآن و ادعیه در ابعاد وزیری. بسیار سبک و قابل حمل در حال حاضر تنها رنگ سفید این محصول موجود است.
 • قرآن طلا کوب فیروزه ای
  70,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  قرآن با خط عثمان طه در قطع و اندازه وزیری با جلد زیبای سفید و فیروزه ای. مناسب برای هدیه، مراسمات و مجالس.
 • قرآن حزبی
  360,000 تومان موجود
  قرآن حزبی در قطعات مختلف 30 پاره، 60 پاره و 120 پاره در جعبه. بعد از سفارش در کارگاه شروع به ساخت میشود که بسته به تعداد 3 الی 7 روز زمان میبرد.
 • قرآن حزبی 30 پاره
  300,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  قرآن حزبی 30 پاره در دو رنگ قیروزه ای و صورتی داخل کیف همراه، که قابلیت حمل راحت آن را فراهم میکند. بسیار شکیل و با کیفیت صحافی بالا مناسب مجالس و مراسمات، حسینه ها و تکایا و مساجد.
نمایش 1 - 12 از 15 آیتم

قرآن و ادعیه 

فروش انواع قرآن و کتب ادعیه در اندازه ها و طرح های مختلف

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!