شرکت در پویش یک خشت در بهشت

کاتالوگ

موجود بودن
وضعیت
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 21 آیتم
 • بسته تجهیزات عروسک داداش رضا
  98,000 تومان موجود
  بسته تجهیزات عروسک داداش رضا؛ بسته تجهیزات در دو حالت مدافع حرم و رزمنده دفاع مقدس آماده شده است. تفاوت این دو بسته باهم در طرح خاکی یا دیجیتالی بودن جلد قمقمه و کوله پشتی عروسک است. این بسته شامل لباس خلبانی، بادگیر، بیژامه، جانماز و سجاده، کلاه بافتنی، قمقمه و کوله پشتی می باشد که متعلق به عروسک داداش رضا است. عروسک داداش رضا را میتوانید به طور جداگانه...
 • عروسک نوزاد
  45,000 تومان موجود
  عروسک نوزاد. این عروسک کوچک، مناسب سرگرمی کودک است. یک عروسک پارچه ای که به صورت دختر و پسر کار شده و لباس هایشان در طرح و رنگ متفاوت است. این عروسک میتواند کودکان و نوزادان را سرگرم کند. عروسک نوزاد دارای 27 سانتی متر قد می باشد.       
 • عروسک جغجغه
  25,000 تومان موجود
  عروسک جغجغه. این عروسک کوچک، مناسب سرگرمی نوزاد است. یک عروسک پارچه ای که در درون بدنش جغجغه کار شده و با تکان خوردن آن صدا ایجاد میشود و میتواند کودکان و نوزادان را سرگرم کند. عروسک جغجغه دارای 18 سانتی متر قد می باشد.       
 • ژاکت بافت اضافه عروسک آبجی معصومه
  48,000 تومان موجود
  ژاکت بافت اضافه عروسک آبجی معصومه. این عروسک با نام معصومه فرهیخته، نماد یک دختر محجبه است که می توانید از همین فروشگاه تهیه کنید. این ژاکت یکی از لباس هایی است که گروه سازنده این عروسک برای استفاده خریداران این عروسک عرضه کرده است.
 • لباس اضافه مشکی عروسک آبجی معصومه
  85,000 تومان موجود
  لباس اضافه مشکی عروسک آبجی معصومه. این عروسک با نام معصومه فرهیخته، نماد یک دختر محجبه است که می توانید از همین فروشگاه تهیه کنید. این لباس یکی از لباس هایی است که گروه سازنده این عروسک برای استفاده خریداران این عروسک عرضه کرده است.
 • عروسک انگشتی یاسر
  25,000 تومان موجود
  عروسک انگشتی یاسر. این عروسک با نام یاسر، نماد یک پسر مذهبی است. عروسک های انگشتی دارای یک جای نصب بر روی انگشت هستند. ویژگی یاسر این است که شلوار دیجیتالی مصوب بسیج رابه پا دارد و چفیه مشکی نیز دور گردنش است. دوخت عالی و کیفیت درجه یک این عروسک آن را تبدیل به یک محصول فرهنگی فاخر کرده است. عروسک انگشتی یاسر دارای 14سانتی متر قد می‌باشد.       
 • عروسک انگشتی حنانه با چادر مشکی
  25,000 تومان موجود
  عروسک انگشتی حنانه با چادر مشکی. این عروسک با نام حنانه، نماد یک دختر محجبه است. عروسک های انگشتی دارای یک جای نصب بر روی انگشت هستند. ویژگی حنانه این است که بر سرخود حجاب و چادر دارد. دوخت عالی و کیفیت درجه یک این عروسک آن را تبدیل به یک محصول فرهنگی فاخر کرده است. عروسک انگشتی حنانه دارای 14سانتی متر قد می‌باشد.       
 • لباس اضافه گلدار قهوه ای آبجی زینب
  38,000 تومان موجود
  لباس اضافه گلدار قهوه ای آبجی زینب. این عروسک با نام زینب فرهیخته، نماد یک دختر محجبه است که می توانید از همین فروشگاه تهیه کنید. این لباس یکی از لباس هایی است که گروه سازنده این عروسک برای استفاده خریداران این عروسک عرضه کرده است.
 • لباس اضافه زرد گل برجسته عروسک...
  38,000 تومان موجود
  لباس اضافه زرد گل برجسته عروسک آبجی زینب. این عروسک با نام زینب فرهیخته، نماد یک دختر محجبه است که می توانید از همین فروشگاه تهیه کنید. این لباس یکی از لباس هایی است که گروه سازنده این عروسک برای استفاده خریداران این عروسک عرضه کرده است.
 • عروسک آبجی زینب با سارافن صورتی...
  198,000 تومان موجود
  عروسک آبجی زینب با سارافن صورتی به همراه جعبه شانه و آینه. این عروسک با نام زینب فرهیخته، نماد یک دختر محجبه است. سارافنی صورتی و زیبا به تن داشته و بر سرخود مقنعه و چادر دارد . همراه این عروسک یک جعبه دارای شانه و آینه وجود دارد. چادر، مقعنه، لباس و کفش عروسک قابل تعویض و جدا شدن است و موهای عروسک قابلیت شانه پذیری دارد. دوخت عالی و کیفیت درجه یک این...
 • عروسک آبجی زینب با سارافن زرد به...
  198,000 تومان موجود
  عروسک آبجی زینب با سارافن زرد به همراه لباس اضافه آبی رنگ. این عروسک با نام زینب فرهیخته، نماد یک دختر محجبه است. سارافنی زرد و زیبا به تن داشته و بر سرخود مقنعه و چادر دارد . همراه این عروسک یک دست لباس آبی رنگ نیز وجود دارد. چادر، مقعنه، لباس و کفش عروسک قابل تعویض و جدا شدن است و موهای عروسک قابلیت شانه پذیری دارد. دوخت عالی و کیفیت درجه یک این عروسک...
 • عروسک آبجی زینب با لباس خالدار...
  198,000 تومان موجود
  عروسک پولیشی ایرانی اسلامی آبجی زینب. این عروسک با نام زینب فرهیخته، نماد یک دختر محجبه است. لباسی قرمز با خال های سفید و زیبا به تن داشته و بر سرخود مقنعه و چادر دارد . همراه این عروسک یک دست لباس آبی رنگ نیز وجود دارد. چادر، مقعنه، لباس و کفش عروسک قابل تعویض و جدا شدن است و موهای عروسک قابلیت شانه پذیری دارد. دوخت عالی و کیفیت درجه یک این عروسک آن را...
نمایش 1 - 12 از 21 آیتم

عروسک و آدمک 

عرضه انواع عروسک و آدمک مناسب فرهنگ ایرانی و اسلام

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!