کاتالوگ

وضعیت
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 18 آیتم
 • ست دستبند و گیره روسری طرح یاسمین
  15,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  یه کار شیک و زیبا برای دختران با سلیقه و عاشقان رنگ بنفش. این ست دارای مهره های بنفش و صورتی با رگه های سفید به همراه گل های طلایی و گل و پروانه که به آن نمای زیبایی داده است . و دارای گره کشویی و قابلیت تنظیم برای هر سایز.
 • ست دستبند و گیره روسری طرح دینا
  0 تومان موجود نیست
  یک ست دخترانه برای سنین 7 الی 10 ساله این ست از مهرهای صورتی و مهره های طرح شکسته و سرامیکی درست شده .همراه با گره کشویی قابل تنظیم برای گل دخترای خوب
 • ست دستبند و گیره روسری طرح فرزانه
  15,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  ست دستبند و گیره روسری طرح فرزانه این ست از مهره های کریستال سرمه ای و فیروزه های مکعبی به همراه یک بته‌جقه پر نگین و یک قلب فیروزه ای در گیره روسری آن درست شده است. گره کشویی دستبند قابلیت تنظیم در سایز های مختلف را دارد.
 • دستبند طرح آنیتا ( آراستگی)
  13,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  دستبند طرح آنیتا ( آراستگی) این دستبند زیبا ترکیبی از مهره های حدید طلایی و بنفش فلشی است.همراه با گره کشویی که قابل تنظیم در سایزهای مختلف است .
 • ست گیره روسری و دستبند طرح پریماه
  16,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  ست گیره روسری و دستبند طرح پریماه این ست زیبای مادر دختری ترکیبی از مهره های اونیکس مشکی و فیروزه استدستبند مادر با مهره های درشت تر و دستبند دختر با مهره های کوچکتر مونتاژ شده. دستبند با گره کشویی قابل تنظیم برای سایزهای مختلفی است . برای دخترای کوچولومون میتونید به صورت دستبند کشی سفارش بدید.
 • ست گردنبند و گوشواره نارگل
  27,000 تومان موجود نیست
  یه ست شیک و جذاب برای هدیه شب یلدا می باشد. این ستِ زیبا ترکیبی از مهره های قرمز با زنجیر طلایی و آویز انار است. جنس آویز انار، استیل با رنگ ثابت و زنجیر طلاییِ آن دارای کیفیت عالی است. مهره های قرمز کار شده طرح شکسته است یعنی وقتی در نور نگه می داریم رگه های زیبایی در مهره ها می بینید. قسمت طلایی گوشواره و حتی قفل گردنبند هم از جنس استیل، کار شده است که...
 • ست دستبند و گوشواره طرح یلدا سفید
  13,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  سِت دستبند و گوشواره طرح یلدا سفید بسیار زیبا و جذاب می باشد. مناسب برای شب یلدا و مهمانی ها این سِت ترکیبی از مهره های اونیکس و مهره های رنگی سبز و قرمز است که به سبک هندوانه کنار هم جمع شدند. گره کشویی آن قابلیت تنظیم با اندازه های مختلف را دارد.گوشواره های این کار ریزش زیبایی دارند. 
 • ست دستبند و گوشواره طرح یلدا مشکی
  13,000 تومان موجود نیست
  ست دستبند و گوشواره طرح یلدا مشکی بسیار زیبا و جذاب می باشد. مناسب برای شب یلدا و مهمانی ها این سِت ترکیبی از مهره های اونیکس و مهره های رنگی سبز و قرمز است که به سبک هندوانه کنار هم جمع شدند. گره کشویی آن قابلیت تنظیم با اندازه های مختلف را دارد.گوشواره های این کار ریزش زیبایی دارند.
 • آویز کیف ودسته کلید
  8,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  طرحی زیبا و جذاب. مهرهای رنگی در دو رنگ سبز و صورتی مناسب برای خانم ها ودخترهای جوان مونتاژ شده توسط بانوان ایرانی
 • ست دستبند گیره روسری و نشانگر...
  16,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  ترکیبی ازمهره های فیروزه ای وکریستال باظرافت عالی ومنتاژشده توسط بانوان ایرانی دستبنددارای گره کشویی که قابلیت کوچک وبزرگ شدن وتنظیم به دوردست دارد
 • ست دستبند و گیره روسری طرح سونیا
  14,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  ست دستبندوگیره روسری طرح سونیا،طرحی زیبا،ترکیبی ازمهره های فیروزه واونیکس وترکیبی زیباازدورنگ مشکی وطلایی دربافت گره کشویی برای خانم های باسلیقه.
 • ست دستبند و گیره روسری طرح دریا
  10,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  ست دستبند کشی و گیره روسری طرح دریا طرحی دخترانه ترکیبی از مهرهای کریستالی آبی به سبک سایه روشن. مناسب برای سنین بالای 12 سال.
نمایش 1 - 12 از 18 آیتم

ست و نیم ست 

انواع ست و نیم ست زنانه بسیار شیک و زیبا

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!