شرکت در پویش یک خشت در بهشت

کاتالوگ

وضعیت
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 23 آیتم
 • ست دستبند و گیره روسری و تسبیح...
  235,000 تومان موجود
  ست دستبند و گیره روسری و تسبیح طرح هستی؛ یک ست زیبای دخترانه. این ست زیبا ترکیبی از مهره های اونیکس سفید به همراه رینگ های طلایی و از یک خرج کا پروانه بسیار زیبا درست شده، نخ به کار رفته در این ست زیبایی خاصی به آن بخشیده. این ست زیبا برای دخترانی خوش سلیقه یک خرید ماندگار و یک هدیه خوب برای گل دخترهایی است که تازه به سن تکلیف رسیده اند.
 • ست دستبند و گوشواره طرح ساغر
  22,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  ست دستبند و گوشواره طرح ساغر، یک ست زیبا و تمام استیل. این ست از مهره های کریستالی آبی و طلایی به همراه آویزی زیبا از شبدر چهار برگ استیل درست شده است. تمامی ابزار اتصال به کار رفته در دستبند استیل میباشد و تغییر رنگ نمیدهد.
 • دستبند طرح فرانک
  11,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  دستبند طرح فرانک؛  محصولی جذاب برای دختر خانم‌های خاص. این دستبند زیبا ترکیبی از کریستال های رنگی در یک طرف و بافت در یک طرف به همراه قفل و زنجیر، مونتاژ شده توسط بانوان ایرانی، یک کار خاص برای دختران نوجوان.
 • ست دستبند و گوشواره و گردنبند...
  0 تومان موجود نیست
  ست دستبند و گوشواره و گردنبند (رومانتویی) طرح لعیا؛ این ست خاص، نوعی صنایع دستی است که به خانم های خوش سلیقه و خاص پسند سفارش میکنیم. این ست ترکیبی از بند چرمی مهره های قرمز و نخ های مات وبراق رنگی است که به صورت هندسی روی کار اجرا شده اند و زیبایی خاصی به کار بخشیده اند.
 • ست دستبند و گیره روسری طرح یاسمین
  0 تومان موجود نیست
  یه کار شیک و زیبا برای دختران با سلیقه و عاشقان رنگ بنفش. این ست دارای مهره های بنفش و صورتی با رگه های سفید به همراه گل های طلایی و گل و پروانه که به آن نمای زیبایی داده است . و دارای گره کشویی و قابلیت تنظیم برای هر سایز.
 • ست دستبند و گیره روسری طرح دینا
  0 تومان موجود نیست
  یک ست دخترانه برای سنین 7 الی 10 ساله این ست از مهرهای صورتی و مهره های طرح شکسته و سرامیکی درست شده .همراه با گره کشویی قابل تنظیم برای گل دخترای خوب
 • ست دستبند و گیره روسری طرح فرزانه
  15,000 تومان موجود نیست
  ست دستبند و گیره روسری طرح فرزانه این ست از مهره های کریستال سرمه ای و فیروزه های مکعبی به همراه یک بته‌جقه پر نگین و یک قلب فیروزه ای در گیره روسری آن درست شده است. گره کشویی دستبند قابلیت تنظیم در سایز های مختلف را دارد.
 • دستبند طرح آنیتا ( آراستگی)
  9,500 تومان موجود نیست
  دستبند طرح آنیتا ( آراستگی) این دستبند زیبا ترکیبی از مهره های حدید طلایی و بنفش فلشی است.همراه با گره کشویی که قابل تنظیم در سایزهای مختلف است .
 • ست گیره روسری و دستبند طرح پریماه
  16,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  ست گیره روسری و دستبند طرح پریماه این ست زیبای مادر دختری ترکیبی از مهره های اونیکس مشکی و فیروزه استدستبند مادر با مهره های درشت تر و دستبند دختر با مهره های کوچکتر مونتاژ شده. دستبند با گره کشویی قابل تنظیم برای سایزهای مختلفی است . برای دخترای کوچولومون میتونید به صورت دستبند کشی سفارش بدید.
 • ست گردنبند و گوشواره نارگل
  27,000 تومان موجود نیست
  یه ست شیک و جذاب برای هدیه شب یلدا می باشد. این ستِ زیبا ترکیبی از مهره های قرمز با زنجیر طلایی و آویز انار است. جنس آویز انار، استیل با رنگ ثابت و زنجیر طلاییِ آن دارای کیفیت عالی است. مهره های قرمز کار شده طرح شکسته است یعنی وقتی در نور نگه می داریم رگه های زیبایی در مهره ها می بینید. قسمت طلایی گوشواره و حتی قفل گردنبند هم از جنس استیل، کار شده است که...
 • ست دستبند و گوشواره طرح یلدا سفید
  13,000 تومان موجود نیست
  سِت دستبند و گوشواره طرح یلدا سفید بسیار زیبا و جذاب می باشد. مناسب برای شب یلدا و مهمانی ها این سِت ترکیبی از مهره های اونیکس و مهره های رنگی سبز و قرمز است که به سبک هندوانه کنار هم جمع شدند. گره کشویی آن قابلیت تنظیم با اندازه های مختلف را دارد.گوشواره های این کار ریزش زیبایی دارند. 
 • ست دستبند و گوشواره طرح یلدا مشکی
  13,000 تومان موجود نیست
  ست دستبند و گوشواره طرح یلدا مشکی بسیار زیبا و جذاب می باشد. مناسب برای شب یلدا و مهمانی ها این سِت ترکیبی از مهره های اونیکس و مهره های رنگی سبز و قرمز است که به سبک هندوانه کنار هم جمع شدند. گره کشویی آن قابلیت تنظیم با اندازه های مختلف را دارد.گوشواره های این کار ریزش زیبایی دارند.
نمایش 1 - 12 از 23 آیتم

ست و نیم ست 

انواع ست و نیم ست زنانه بسیار شیک و زیبا

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!