شرکت در پویش یک خشت در بهشت

کاتالوگ

وضعیت
 • انواع حرز و دعا
  انواع حرز و دعا

  انواع حرز و دعا های مشهور جهت دفع بلا و گشایش کارها و گسترش روزی

 • انگشتر مردانه
  انگشتر مردانه

  انواع انگشتر مردانه فاخر و بسیار شیک، با انواع سنگ های زیبا و با کیفیت و در طرح های متنوع

 • دستبند و مچ بند
  دستبند و مچ بند

  دستنبدها و مچ بند های تزیینی بسیار فاخر با سنگ های عقیق و دستبندهای چرمی

 • انگشتر زنانه
  انگشتر زنانه

  انواع انگشترهای زنانه در طرح های ظریف و بسیار شیک

 • گردنبند زنانه
  گردنبند زنانه

  انواع گردنبند های زنانه و دخترانه بسیار زیبا و شیک

 • گیره روسری
  گیره روسری

  از جنس برنج، آب‌کاری شده با طلای ١٨عیار

  رنگ ثابت

  عقیق مصنوعی حکاکی‌شده

  قابل شستشو و بدون مشکل

  بهترین نوع گیره فنر دار

  قابل برگشت در صورت وجود هرگونه مشکل

 • ست و نیم ست
  ست و نیم ست

  انواع ست و نیم ست زنانه بسیار شیک و زیبا

 • گل سینه
  گل سینه

  انواع گل سینه با طرح های مذهبی و بسیار زیبا و شیک

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 600 آیتم
 • حرز کودک نی نی بان
  7,000 تومان موجود
  حرز کودک نی نی بان، یک بالشت کوچک با رویه مخملی است، که در آن دعای حرز امام جواد علیه السلام، آیت الکرسی و تربت مقدس کربلای اباعبدالله الحسین علیه السلام به کار رفته است. با توجه به محتویات این محصول، استفاده از آن، طبق آموزه های آیینی شیعی، برای دفع بلا و چشم زخم و بیماری ها از فرزندان دلبند شما مفید خواهد بود و می توانید از آن در کنار...
 • حرز فاطمه زهرا (س) روی پوست آهو
  168,000 تومان 210,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  حرز فاطمه زهرا (س) روی پوست آهو؛ این حرز روی پوست آهو نوشته شده است. این حرز هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • حرز 14 معصوم روی پوست آهو
  212,000 تومان 265,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  حرز 14 معصوم روی پوست آهو؛ این حرز روی پوست آهو نوشته شده است. این حرز هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • دعای مهره مار روی پوست آهو
  148,000 تومان 185,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  دعای مهره مار روی پوست آهو؛ این دعا روی پوست آهو نوشته شده است. این دعا هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • حرز امام علی (ع) روی پوست آهو
  235,000 تومان موجود
  حرز امام علی (ع) روی پوست آهو؛ این حرز روی پوست آهو نوشته شده است. این حرز هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • دعای گشایش کار روی پوست آهو
  212,000 تومان 265,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  دعای گشایش کار روی پوست آهو؛ این دعا روی پوست آهو نوشته شده است. این دعا هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • دعای باطل السحر روی پوست آهو
  220,000 تومان 275,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  دعای باطل السحر روی پوست آهو؛ این دعا روی پوست آهو نوشته شده است. این دعا هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • دعای جوشن کبیر روی پوست آهو
  292,000 تومان 365,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  دعای جوشن کبیر روی پوست آهو؛ این دعا روی پوست آهو نوشته شده است. این دعا هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • حرز امام جواد علیه السلام روی...
  204,000 تومان 255,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  حرز امام جواد علیه السلام روی پوست آهو؛ این حرز روی پوست آهو نوشته شده است. این حرز هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است. شما میتوانید از طریق منو، با کیف آویزی یا بازو بند یا فقط خود حرز را انتخاب و تهیه بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب شکل ظاهری کیف یا بازو بند به خاطر تنوع بالای این اقلام، به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • حرز کاغذی امام جواد علیه السلام
  10,000 تومان موجود
  حرز کاغذی امام جواد علیه السلام؛ این حرز روی کاغذ معمولی نوشته شده است و داخل یک پارچه سبز پنهان است. هیچ وزنی ندارد و حمل آن برای همگان ممکن است.
 • گل سینه بال فرشته نگین دار طرح...
  26,000 تومان موجود
  گل سینه بال فرشته نگین دار طرح یا رضا؛ گل سینه منقش به نام ثامن الائمه با عنوان (یا رضا). با جنس فلز برنج و آبکاری طلا با رنگ تثبیت شده.
 • گل سینه بال فرشته نگین دار طرح...
  26,000 تومان موجود
  گل سینه بال فرشته نگین دار طرح یا حسین؛ گل سینه منقش به نام حضرت سیدالشهدا با عنوان (یا حسین). با جنس فلز برنج و آبکاری طلا با رنگ تثبیت شده.
نمایش 1 - 12 از 600 آیتم

زیور آلات 

شاخه زیورآلات شامل محصولاتی از جمله انگشتر، گردن بند و دست بند، ساعت، انواع حرز، گردنبند، گوشواره، ست و نیم ست می باشد.

بیشتر

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!