کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

روایت آزادگی

22743

کتاب روایت آزادگی منتشر شد کتاب روایت آزادگی به همت معاونت پژوهشی و فرهنگی مؤسسه روایت سیره شهدا به چاپ رسید. به گزارش خبرگزاری فارس از قم، روحانی اسیر و شهید دفاع مقدس، اردوگاه‌های اسارت، اسارت ننگ یا افتخار، تفاوت آزادی با آزادگی،‌ رهبری و مدیریت،‌ نظام ولایی در اسارت، جنگ نرم در اسارت، ایثار و فداکاری و تحقیر دشمن از جمله مباحث مطرح شده در این کتاب است.شکنجه در اسارت،‌ مفقودالاثرها،‌ شهدای...
موجود است
40,000 ریال
تخفیف 15% درصد
34,000 ریال

مجموعه خاطراتی از برخی از اسیرهای ایرانی در مورد حوادث مربوط به دوران اسارت خویش در عراق است. در این اثر که حاصل مصاحبه با بعضی از آزادگان ایرانی پس از آزاد شدن آنان است، به گوشه‌هایی از رنج‌ها، خلاقیت‌ها و اتحاد و همبستگی این افراد در اردوگاه‌های عراق اشاره شده و ابعادی از غربت، مصیبت، مظلومیت و شکنجه‌های روحی و جسمی آنان و بی‌تفاوتی نیروهای صلیب سرخ جهانی و سایر نهادهای بین‌المللی در این زمینه به تصویر کشیده شده است.

نگارنده اسارت را از دید این افراد نه تنها ننگ ندانسته بلکه آن را سند افتخار آنان معرفی نموده و تفاوت آزادی و آزادگی را بررسی نموده و نظام ولایی حاکم بر فضای اسارت را از منظر آزادگان بیان کرده است. وی به نوع  مدیریت اوضاع آزادگان در اردوگاه‌های رژیم بعث عراق توسط افرادی چون سیدعلی‌اکبر ابوترابی نیز اشاره کرده و فاصله داشتن وضعیت اسرای ایرانی با قوانین کنوانسیون ژنو و بسیاری دیگر از قوانین بین‌المللی را به تصویر کشیده است.

سایز : رقعی
نویسنده : سیدحمید مشتاقی نیا
انتشارات : مشق
شابک : 978-600-5795-24-0
شمارگان : 2000
موضوع : جنگ ایران و عراق
شماره کتاب شناسی ملی : 3040550

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .