کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

رزمنده قاچاقی

22759

رزمنده قاچاقی داستانی است داستانی از شیطنت ها و شوخ طبعی های مجاهدان راه حق و حقیقت؛ دلاورانی که شیرانِ روز بودند و زاهدان شب؛ و آنچه در این کتاب جمع آمده تنها گوشه ای است از لحظه های با نشاط و لبخند های ماندگار آن ها.خاطرات کتاب رزمنده قاچاقی ، تجربه شخصی نیست ؛ گلچینی از لحظات شاد رزمندگان ، در دوران دفاع مقدس است .چند خاطره ی طنز را که بریزید توی قالب داستان می شود همین کتابی که می بینید .
موجود است
150,000 ریال
تخفیف 15% درصد
127,500 ریال

بالاخره نیم ساعت چک وچونه و التماس جواب داد و مامان گفت: باشه. اشک توی چشم های من و اسماعیل جمع شد و مثل بچه های مودب دو زانو نشستیم جلوی مامان

و گفتیم: ممنونم مامان جون! مامان لبخندی زد و گفت: البته فقط یکی تون می تونه بره.

انگار سطل اب یخ را روسرم ریخته باشند، ولو شدم روی زمین گفتم: اخه چرا؟

خب دوتایی با هم می ریم تا هوای هم دیگه رو داشته باشیم.

ولی مامان از حرفش کوتاه نمیامد.نگاهی به من انداخت و گفت: اگر شماها برید جبهه من با این دست علیل چه کنم؟بابا تون که صبح می ره شب میاد! یکی از شما باید کمک حال من باشه یا  نه؟

چانه زنی فایده ای نداشت باید خودم کاری میکردم.اگر به بچه های بسیج هم می سپردم حتما اسماعیل را می بردن چون از م نبزرگتر بود و اموزش نظامی هم دیده بود.داس 

سایز : رقعی
نویسنده : مهدی منصوریان
انتشارات : موسسه روایت سیره شهدا
شابک : 978-600-92185-6-1
شمارگان : 3000
موضوع : مجموعه داستان های طنز جبهه
شماره کتاب شناسی ملی : 3767053
توسط (رزمنده قاچاقی) :
(5/5

طنز دفاع مقدس

بدک نبود ارزش خوندن داشت

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .