کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

خضر دهم

22766

کتاب خضر هدیه‌ای گرانبها و ناچیز به آستان کبریایی امام هدایت حضرت علی النقی(ع) است و دارای 10 داستان درباره امام دهم است، امامی که جامعه کبیره‌اش گنجینه معارف شیعه و شبکه نقابتش مصداقی تاریخی از ادله اثبات ولایت فقیه است. در این کتاب داستان‌هایی درباره این امام بزرگوار در قالب موضوعاتی مانند جبر، نابودی، 13 سال تردید، حاجت سخت، هفت سنگ ده تایی، خضر دهم، معجزه، زائر بی‌خیال، دزد زائر و قمقمه و...
موجود است
40,000 ریال
تخفیف 15% درصد
34,000 ریال

نگارنده در ابتدای این کتاب با عنوان «نور را نمی‌شود با دهان خاموش کرد» آورده است: گاهی وقت‌ها از راهی که باید برویم غافل می‌شویم. دشمن، هر بار که تنگه احد دیانتمان را شناخت فکر شومی را به ظهور رساند آن وقت است که ضعف‌های پوشیده‌مان آشکار و همتمان برای جبران استوار می‌شود اینجا باید گفت عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.

در نگارش این اثر از زیارت جامعه کبیره، نرم‌افزار دانستنی‌های زندگی امام هادی(ع)، عقیق بخشایش، دهمین پیشوای معصوم، آفتاب در حمد نوشته زهرا مرتضوی، امام پاکان نوشته مهدی مراد حاصل و عاقل و دیوانه اثری از سپیده خلیلی استفاده شده است.

کتاب خضر دهم توسط ابراهیم باقری حمیدآبادی تألیف شده و به همت معاونت پژوهش مؤسسه روایت سیره شهدا با شمارگان 3 هزار عدد و قیمت 2 هزار و 500 تومان منتشر شده است.

نگارنده این کتاب دارای افتخاراتی مانند نفر دوم داستان‌نویسی جشنواره رهاورد حماسه، برگزیده هفتمین جشنواره ملی ادبی و فرهنگی دانشجویان سراسر کشور در بخش داستان کوتاه و نفر اول داستان‌نویسی در هشتمین جشنواره رهاورد سرزمین نور هستند
و همچنین برگزیده یازدهمین دوره بهترین کتاب سال دفاع مقدس در بخش تحقیق ادبی، شاعر برگزیده سوگواری شعر عاشورایی، نویسنده برگزیده چهارمین دوره جایزه ادبی یوسف و نویسنده بهترین داستان کوتاه سال دوره پنجم جایزه ادبی یوسف (بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس) است.

سایز : رقعی
نویسنده : ابراهیم باقری حمید ابادی
انتشارات : مشق
شابک : 978-600-5795-36-3
شمارگان : 3000
موضوع : داستانهایی از امام هادی
شماره کتاب شناسی ملی : 2989452

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .