20%
تخفیف

بلاغ: سیره تبلیغی شهدای روحانی

تبلیغات در نگاه امام خمینی

تبلیغات که همان شناساندن خوبی ها و تشویق به انجام ان و ترسیم بدی ها و نشان دادن راه گریز و منع از ان است از اصول بسیار مهم اسلام عزیز است.

شما مسئولید پیش خدا هرکدامتان مسئولید که در هر کجا که هستید با ان کسانی که ملاقات می کنید حرف هایتان را بزنید. حالا او از شما می پذیرد یا نپذیرد کاری نداشته باشید شما این تبلیغ خودتان را بکنید و تبلیغات تاثیر دارد.

همه چیز ما از قلب انسانی شروع می شود. از این قلبی که حیوانی است، قلب انسانی. همه مسایل از قلب انسانی شروع می شود و اگر چنانچه که قلب یک سرچشمه نور و هدایتی در ان باشد زبان هم به نورانیت قلب منور می شود.

جزییات بیشتر

11,200 تومان

14,000 تومان

- +

3046699

ساخت ایران

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
مشاوره خرید
10 امتیاز با خرید این کالا
 
بررسی تخصصی

بیان سیره تبلیغی روحانیون اعزامی به مناطق جنگی و بایسته های تبلیغ در این زمینه است. در این اثر نخست به بیان اهمیت تبلیغ دینی در موضوعات مختلف به ویژه در عرصه جبهه و جنگ و ترویج فرهنگ جهاد و شهادت پرداخته شده و بایسته های تبلیغ با توجه به پیشرفته شدن ابزارهای تبلیغی در زمینه بین الملل، مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. نگارنده با همراه کردن اخلاق و عمل با تبلیغ دینی، احساس وظیفه کردن مبلغان دینی، استفاده از رسانه برای تبلیغ و ارتباط داشتن مداوم با نوجوانان و جوانان را از مسائل مهم در تبلیغ دینی عنوان کرده توصیه هایی در این عرصه به مبلغان دینی نموده است. وی در همین زمینه به سیره عملی و تبلیغی برخی از شهدای روحانی اشاراتی کرده و خاطراتی از آنان در این عرصه نقل کرده است.

 
جزئیات فنی
سایزرقعی
انتشاراتموسسه روایت سیره شهدا
شابک978-600-92185-3-0
شمارگان5000
موضوعشیوه های تبلیغات در اسلام
شماره کتاب شناسی ملی3606735
 
گارانتی محصولات و اطمینان شما

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

 
آموزش خرید محصول
امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .
 
نظرات (0)

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

قطعۀ گمشده زندگی امروز!