کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

بلاغ: سیره تبلیغی شهدای روحانی

22773

تبلیغات در نگاه امام خمینی تبلیغات که همان شناساندن خوبی ها و تشویق به انجام ان و ترسیم بدی ها و نشان دادن راه گریز و منع از ان است از اصول بسیار مهم اسلام عزیز است. شما مسئولید پیش خدا هرکدامتان مسئولید که در هر کجا که هستید با ان کسانی که ملاقات می کنید حرف هایتان را بزنید. حالا او از شما می پذیرد یا نپذیرد کاری نداشته باشید شما این تبلیغ خودتان را بکنید و تبلیغات تاثیر دارد. همه چیز ما...
موجود است
140,000 ریال
تخفیف 15% درصد
119,000 ریال

بیان سیره تبلیغی روحانیون اعزامی به مناطق جنگی و بایسته های تبلیغ در این زمینه است. در این اثر نخست به بیان اهمیت تبلیغ دینی در موضوعات مختلف به ویژه در عرصه جبهه و جنگ و ترویج فرهنگ جهاد و شهادت پرداخته شده و بایسته های تبلیغ با توجه به پیشرفته شدن ابزارهای تبلیغی در زمینه بین الملل، مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. نگارنده با همراه کردن اخلاق و عمل با تبلیغ دینی، احساس وظیفه کردن مبلغان دینی، استفاده از رسانه برای تبلیغ و ارتباط داشتن مداوم با نوجوانان و جوانان را از مسائل مهم در تبلیغ دینی عنوان کرده توصیه هایی در این عرصه به مبلغان دینی نموده است. وی در همین زمینه به سیره عملی و تبلیغی برخی از شهدای روحانی اشاراتی کرده و خاطراتی از آنان در این عرصه نقل کرده است.

سایز : رقعی
انتشارات : موسسه روایت سیره شهدا
شابک : 978-600-92185-3-0
شمارگان : 5000
موضوع : شیوه های تبلیغات در اسلام
شماره کتاب شناسی ملی : 3606735

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .