کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

اسوه های حماسه و عرفان

22765

این کتاب از جمله کتاب های نادر و ارزشمندی است که در مورد فرهنگ جهاد و شهادت و به قلم و تلاش های حجه الاسلام و المسلمین محمد صادقی تدوین شده است. این کتاب، تحقیق است پیرامون زندگی سراسر حماسی مومنان عارفی که تمامی لحظات عمر شریف خود را وقف خدمت و جهاد در راه اعلاء کلمه الله و ترویج معارف عالیه ی دین مبین اسلام نمودند. اسوه های حماسه و عرفان تحقیقی کوتاه پیرامون برخی از شهدای صدر اسلام است،...
موجود است
60,000 ریال
تخفیف 15% درصد
51,000 ریال

خاندان یاسر

یاسر از پیشگامان در اسلام بود؛ او و همسرش سمیه و فرزندانش عمار و عبدالله در همان ابتدای ظهور اسلام  مسلمان شدندو در راه خدا شکنجه های بسیاری دیدند.

رسول خدا از کنار ان ها که تحت شکنجه کفار بودند می گذشت و می فرمودند: صبر کنید ای خاندان یاسر خدایا بر ال یاسر ببخشای در حدیثی دیگر نقل شده است که فرمودند:(صبر کنید ای خاندان یاسر صبر کنید که جایگاه شما بهشت است)

یاسر و سمیه بر اثر شکنجه کفار مکه در سال پنجم بعث به شهادت رسیدند. سمیه پیرزنی سال خورده و ضعیف بود و زیر شکنجه های طاقت فرسای کفار قریش توان خود را از دست داده بود اما حاضر به بدگویی از پیامبر اکرم نشد تا اینکه یک شب ابو جهل از دشنام و سخنان زشتی که نثار او کرد قلب سمیه را شکافت و او را به شهادت رساند.

سمیه نخستین بانوی شهیده در اسلام است.

سایز : پالتویی
نویسنده : محمد صادقی
انتشارات : موسسه روایت سیره شهدا
شابک : 978-600-92257-4-3
شمارگان : 3000
موضوع : جهاد
شماره کتاب شناسی ملی : 290404

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .