کاتالوگ

موجود بودن
وضعیت
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 18 آیتم
 • چادر کلاهدار ژرژت مات
  441,600 تومان موجود
  چادر کلاهدار، جنس مات ژرژت ندا درجه یک که با ظرافت و با کیفیت دوخته شده است.یک محصول فوق العاده برای خانم های خاص پسند و با سلیقه که میخواهند همه جا درخشنده ظاهر شوند. این چادر بسیار شکیل و پوشاننده است. میتوانید از منو، سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • چادر کارمندی ژرژت مات مچ نگین دار
  291,600 تومان موجود
  چادر کارمندی، جنس مات ژرژت ندا درجه یک که با ظرافت و با کیفیت دوخته شده است.یک محصول فوق العاده برای خانم های خاص پسند و با سلیقه و مناسب برای محل کار. روی مچ و آسیتن انی چادر نگین کار شده که طرحی زیبا ساخته است. بسیار شکیل و پوشاننده. میتوانید از منو، سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • چادر ایرانی پرشین مات
  300,000 تومان موجود
  چادر ایرانی، جنس مات پرشین ندا درجه یک که با ظرافت و با کیفیت دوخته شده است.یک محصول فوق العاده برای خانم های خاص پسند و با سلیقه و مناسب برای محل کار. بسیار شکیل، پوشاننده. میتوانید از منو، سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • چادر کارمندی ژرژت مات
  270,000 تومان موجود
  چادر کارمندی، جنس مات ژرژت ندا درجه یک که با ظرافت و با کیفیت دوخته شده است.یک محصول فوق العاده برای خانم های خاص پسند و با سلیقه و مناسب برای محل کار. بسیار شکیل، پوشاننده. میتوانید از منو، سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • چادر اصیلا ژرژت مات
  456,000 تومان موجود
  چادر اصیلا، جنس مات ژرژت ندا درجه یک که با ظرافت و با کیفیت دوخته شده است.یک محصول فوق العاده برای خانم های خاص پسند و با سلیقه. بسیار شکیل، پوشاننده و راحت است. میتوانید از منو، سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • چادر هلما ژرژت مات
  444,000 تومان موجود
  چادر هلما، جنس مات ژرژت ندا درجه یک که با ظرافت و با کیفیت دوخته شده است. بسیار شکیل، پوشاننده و راحت است. میتوانید از منو، سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • چادر هلما ژرژت مات زیپ دار نگین دار
  492,000 تومان موجود
  چادر هلما، جنس مات ژرژت ندا درجه یک که با ظرافت و با کیفیت دوخته شده است.این محصول در جلو دارای زیپ است. همچنین روی آستین و روی سر دارای نگین می‌باشد. بسیار شکیل، پوشاننده و راحت است. میتوانید از منو، سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • چادر صدفی پر بزرگ ژرژت مات نگین دار
  408,000 تومان موجود
  چادر صدفی پر بزرگ، جنس مات ژرژت ندا درجه یک که با ظرافت و با کیفیت دوخته شده است.این محصول در جلو دارای نقاب می‌باشد. همچنین روی آستین دارای نگین می‌باشد. بسیار شکیل، پوشاننده و راحت است. میتوانید از منو، سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • چادر جلابیب ژرژت مات
  390,000 تومان موجود
  چادر جلابیب، جنس مات ژرژت ندا درجه یک که با ظرافت و با کیفیت دوخته شده است. مدلی بسیار شکیل، پوشاننده و راحت است. سر آستین این چادر و جلوی آن دارای زیپ می‌باشد. مناسب برای خانم های عفیف و با سلیقه و آنهایی که به پوشیدگی اهمیت ویژه می‌دهند. از منو میتوانید سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • چادرعربی ژرژت مات مچ نگین دار
  411,600 تومان موجود
  چادر عربی، جنس مات ژرژت ندا درجه یک که با ظرافت و با کیفیت دوخته شده است. مدلی بسیار شکیل، پوشاننده و راحت است. سر آستین این چادر نگین دار است که نقشی زیبا به آن بخشیده است. مناسب برای خانم های شیک پوش و با سلیقه. از منو میتوانید سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • چادر قجری ژرژت مات
  264,000 تومان موجود
  چادر قجری، جنس مات ژرژت ندا درجه یک که با ظرافت و با کیفیت دوخته شده است. مدلی بسیار شکیل، پوشاننده و راحت است. مناسب برای خانم های شیک پوش و با سلیقه. از منوی زیر میتوانید سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • چادر ملی ژرژت مات
  282,000 تومان موجود
  چادر ملی، جنس مات ژرژت ندا درجه یک که با ظرافت و با کیفیت دوخته شده است. مدلی بسیار شکیل، پوشاننده و راحت است. مناسب برای خانم های شیک پوش و با سلیقه. از منوی زیر میتوانید سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
نمایش 1 - 12 از 18 آیتم

چادر 

متنوع ترین مجموعه چادر های مشکی و البسه اسلامی بانوان در کل کشور

بیشتر

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!