پیراهن مردانه الیافی
چادر رنگی
تابلو من غدیری ام
پیکسل غدیر
حدید عین علی
ریسه و چراغ

خرید محصولات عید غدیر | انواع هدیه و عیدی

عید غدیر بزرگترین عید مسلمان است و به طور خاص برای ما شیعیان مولا علی علیه السلام جایگاه ویژه تری نسبت به سایر اعیاد دارد. بنابر روایت باقی مانده از ائمه اطهار علیهم السلام، همه باید در راستای بزرگداشت عید غدیر فعالیت کنند. برگزاری جشن ها،‌ هیئات مذهبی و ایستگاه های صلواتی، از معمول ترین این اقدامات برای گرامی داشت عید غدیر است. لذا مومنینی که علاقه مند به تهیه محصولات غدیری و وسایل مذهبی مرتبط با این موضوع هستند،‌ می توانند از طریق این صفحه که مخصوص دسته بندی عید غدیر طراحی شده است، یا سایت و اپلیکیشن ربیع، نسبت به خرید وسایل مذهبی و غدیری اقدام کنند؛ زیرا فروشگاه ربیع بزرگترین عرضه کننده محصولات مرتبط با عید غدیر در بستر فضای مجازی است. 

کتیبه و پرچم غدیر

کتیبه ها و پرچم های غدیر، مهم ترین عامل برای تغییر تم محیط هستند. اگر میخواهید فضای محیط خانه، محل کار یا محله و شهر خودتان را فوراً غدیری کنید،‌ کتیبه های غدیر معجزه می کنند.

استکان و نعلبکی مذهبی

با سلیقه ها و آن هایی که برای مولا جان برکفند،‌ تاثیر استکان و نعلبکی غدیری منقش به نام امام علی (ع) را بهتر درک می کنند. حسی که مجلس جشن یا ایستگاه صلواتی با یک نوشیدنی مناسب در لیوان مذهبی منتقل می کند وصف ناشدنی است.

پیراهن عید غدیر

در روایت بسیار به خوش پوشی در عید غدیر تاکید شده است. فروشگاه ربیع برای آقایان،‌ خانم ها و کودکان لباس ها و پوشاک مناسبی را تدارک دیده است. برای آقایان انواع پیراهن های کلاسیک و اسپرت،‌ پیراهن های الیافی یا تیشرت های مناسب عید غدیر و برای بانوان انواع شومیز،‌ مانتو، لباس مجلسی، انواع چادر، چادر مجلیو و چادر عروس را آماده کرده ایم. دسته بندی مد و پوشاک در ربیع،‌ دسته بندی گسترده ای است که همگی تولید کشور عزیزمان ایران هستند. می توانید از میان آن ها هرکدام که باب سلیقه تان است انتخاب کنید و سفارش دهید.

لاله و شمعدانی مذهبی

آن ها که دوست دارند روشنایی خانه یا محیط شان با نور بهشتی مزین شود، از لاله شمعدان مذهبی منقش به نام مولا امیر المومنین علی (ع) غافل نمی شوند. روشنایی بخش محیط تان با شمعدانی های مذهبی امام علی (ع).

ریسه مذهبی

فروشگاه ربیع با همکاری شرکت بافت ستاری و شرکت بارقه هنر اسلامی (ماهد)، محصولاتی مثل آویز چراغ مذهبی و غدیری را برای عرضه به شما دوستداران اهلبیت (ع) در نظر گرفته است که امیدواریم مورد پسندتان واقع شود.

بنر آماده غدیر

از جمله خدماتی که می توانید از فروشگاه ربیع دریافت کنید، سفارش بنر آماده ایرانی و کره ای است که در دوحالت براق و مات چاپ می شوند. طراح های بنر مناسب عید غدیر در ربیع بسیارند؛ می توانید از میان آن ها برگزینید و سفارش دهید.

پازل غدیر

به طور کلی اسباب بازی هایی که یادآور و آموزش دهنده مفاهیم عید غدیر هستند در ربیع یافت می شوند. یکی از بزرگترین دسته بندی ها در این مورد،‌ پازل های ربیع است. پازل های ربیع از کیفیت بالایی برخوردارند و پازل های غدیر گل سرسبد آن ها به شمار می روند.

تابلو غدیر

صنایع دستی زیادی در ربیع در رابطه با عید غدیر عرضه می شوند. از جمله آن ها می توان به تابلو کتیبه سفالی اشاره کرد. این محصول از شرکت لوح هنر،‌ بسیار نفیس و ارزشمند بوده و ربیع مفتخر است که این محصولات ارزشمند را در سراسر کشور عرضه می کند.

پیکسل غدیر

پیکسل از آن دست از محصولاتی است که از قدیم الایام در فروشگاه ربیع عرضه می شده است. به خصوص پیکسل با طرح های غدیری و طرح های منتسب به امام علی علیه السلام در ربیع بسیارند.

جاکلیدی غدیر

همه طرح هایی که به عنوان پیکسل در فروشگاه ربیع عرضه می شوند را می توانید به صورت جاکلیدی پیکسلی و جاکلیدی رزینی نیز از ربیع سفارش دهید. باز هم تاکید میکنیم که طرح های جاکلیدی پیکسلی و جاکلیدی رزینی غدیر در ربیع به وفور یافت می شوند و می توانید از میان آن ها انتخاب کنید.

قاب موبایل غدیری

قاب موبایل ها از جمله محصولاتی هستند که خواهان بسیار دارند. حفاظت از گوشی تلفن همراه اصلی ترین وظیفه قاب موبایل هاست. اما وقتی روی قاب موبایل طرحی از حرم امام علی (ع) یا عید غدیر چاپ شده باشد،‌ دیگر وظیفه اش تغییر می کند و صرفا حفاظت کننده از تلفن همراه نخواهد بود، بلکه به خودی خود، مبلغ عقیده غدیری خواهد بود.