سبد خرید شما خالی است

نحوه ارسال کالا:
سفارشات مشتریان با توجه به حجم کالا و شهر مقصد توسط اداره پست، تیپاکس و یا باربری اتوبوس برون شهری ارسال خواهند شد. مرسولات پستی با پست پیشتاز ارسال می‌شوند و معمولا از 48 ساعت تا یک هفته بعد از آن به مقصد می‌رسند. با توجه به اینکه اداره پست عموماً به محصولات شکستنی آسیب وارد می‌کند، بارهایی که سایز بزرگ دارند و یا شکستنی هستند، از طریق اتوبوس برون شهری بارنامه و به مقصد مشتری ارسال می‌گردند و بالاجبار می‌بایست از انبار شرکت اتوبوس‌رانی ترمینال مقصد دریافت کنید.(البته می‌توانید با تماس با باربری شرکت اتوبوس‌رانی از ایشان بخواهید که بسته را به محل شما ارسال کنند که کرایه حمل آن به طور جداگانه محاسبه خواهد شد و ارتباطی با فروشگاه ربیع نخواهد داشت). بارهای کم حجم‌تر که شکستنی هستند می‌توانند توسط تیپاکس نیز ارسال می‌شوند. برای شهرهای اصلی اولویت با ارسال توسط اتوبوس است.
در نظر داشته باشید که امکان شکستن اقلام شکستنی در پست بسیار زیاد است. شما با انتخاب پست، امکان هرگونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می‌کنید و تمامی مسئولیت آن متوجه خودتان خواهد بود. ربیع از این بابت پوزش می‌خواهد و به شما انتخاب تیپاکس یا باربری اتوبوسرانی را توصیه می‌کند.

هزینه ارسال کالا:
هزینه ارسال کالا تماماً به عهده خریدار است. اگر حامل بسته شما پست باشد، هزینه آن با سفارشتان محاسبه و آنلاین پرداخت می‌شود. اگر حامل شما اتوبوسرانی یا تیپاکس باشد، هزینه ارسال به صورت پس کرایه خواهد بود و هنگام تحویل بسته پرداخت خواهید کرد. حالت پس کرایه با توجه به مسیر و حجم بار توسط باربری‌ها و تیپاکس تعیین می‌گردد و ارتباطی با فروشگاه ربیع نخواهد داشت. لازم به ذکر است هزینه ارسال کالا با پست نیز توسط فروشگاه ربیع تعیین نمی‌شود و بسته‌ها با توجه به حجم و وزنشان توسط اداره پست قیمت گزاری می‌شوند.

هزینه ارسال کالا:
خرید با فاکتور رسمی یا مالیاتی از طریق سایت ربیع مقدور است. در صورت خرید آنلاین از طریق سایت، خرید شما شخصی تلقی شده و فاکتور فقط به صورت غیر رسمی و بنام شخص خریدار صادر می گردد. اما در صورت نیاز به فاکتور رسمی و مالیاتی تخفیفات حذف گردیده و به مبلغ محصولاتی که شامل مالیات می‌شوند، 9% ارزش افزوده اضافه می‌گردد. چنانچه شما می‌خواهید با فاکتور رسمی با نام حقوقی مانند شرکت، اداره، سازمان و غیره خرید نمایید، لازم است تیک گزینه دریافت فاکتور رسمی را بزنید تا همراه بسته سفارشتان فاکتور رسمی نیز ارسال شود.
درصورت داشتن هرگونه ابهام یا سوال می‌توانید در ساعات کاریِ روزهای غیر تعطیل از ساعت 9 صبح تا 17 با شماره فروشگاه 02591002425 تماس بگیرید. پشتیبانان ما آماده دریافت هرگونه نظر، انتقاد و پیشنهاد شما می‌باشند.

فروشگاه محصولات و مصنوعات فرهنگی و هنری ربیع دانلود اپلیکیشن ربیع