شرکت در پویش یک خشت در بهشت

کاتالوگ

موجود بودن
وضعیت
رنگ
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 14 آیتم
 • ست دستبند و گوشواره و گردنبند...
  0 تومان موجود نیست
  ست دستبند و گوشواره و گردنبند (رومانتویی) طرح لعیا؛ این ست خاص، نوعی صنایع دستی است که به خانم های خوش سلیقه و خاص پسند سفارش میکنیم. این ست ترکیبی از بند چرمی مهره های قرمز و نخ های مات وبراق رنگی است که به صورت هندسی روی کار اجرا شده اند و زیبایی خاصی به کار بخشیده اند.
 • گردنبند رو مانتویی طرح مارال
  32,000 تومان موجود نیست
  گردنبند، رومانتویی و شومیز طرح مارال این محصول زیبا ترکیبی از یه مهره قشنگ، تزیینات شکوفه ای و آویز هفت رنگ است. ابزار اتصال به کار رفته برای تزیینات شکوفه ای از جنس استیل و زنجیر با کیفیت خوب و حدود ۶۰ سانت است.
 • گردنبند شمسه نگین گرد قرمز
  39,000 تومان موجود
  گردنبند شمسه نگین گرد قرمز؛ محصولی زیبا و جذاب با طرح شمسه و نگین گرد قرمز. گردنبند شمسه از جنس برنجِ آب‌کاری‌شده با طلای هجده‌عیار است و نگین گرد از جنس عقیق طبیعی روی آن قرار گرفته است.  
 • گردنبندشمسه نگین گرد سبز
  39,000 تومان موجود
  گردنبندشمسه نگین گرد سبز؛ گردنبند شمسه از جنس برنجِ آب‌کاری‌شده با طلای هجده‌عیار است و نگین گردی از جنس عقیق طبیعی روی آن قرار گرفته است. مناسب برای خانم ها و دختر خانم های جوان می باشد.
 • گردنبندشمسه نگین اشکی قرمز
  39,000 تومان موجود
  محصولی زیبا و جذاب با طرح شمسه و نگین اشکی قرمز جنس نگین از سنگ بوده.جنس گردنبند از برنج آب کاری طلا .مناسب برای خانم ها و دختر خانم های جوان می باشد.
 • گردنبند شمسه نگین اشکی سبز
  39,000 تومان موجود
  محصولی زیبا و جذاب با طرح شمسه و نگین اشکی سبز جنس نگین از سنگ بوده.جنس گردنبند از برنج آب کاری طلا .مناسب برای خانم ها و دختر خانم های جوان می باشد.
 • گردنبند اسلیمی نگین عقیق گرد قرمز
  39,000 تومان موجود
  محصولی زیبا و جذاب با طرح اسلیمی و نگین قرمز جنس نگین از رزین بوده.جنس گردنبند از برنج آب کاری طلا .مناسب برای خانم ها و دختر خانم های جوان می باشد.
 • گردنبند اسلیمی نگین عقیق گرد سبز
  39,000 تومان موجود
  محصولی زیبا و جذاب با طرح اسلیمی و نگین اشکی سبزجنس نگین از رزین بوده.جنس گردنبند از برنج آب کاری طلا .مناسب برای خانم ها و دختر خانم های جوان می باشد.
 • گردنبند طرح اسلیمی نگین اشکی قرمز
  39,000 تومان موجود
  محصولی زیبا و جذاب با طرح اسلیمی و نگین اشکی قرمز جنس نگین از رزین بوده.جنس گردنبند از برنج آب کاری طلا .مناسب برای خانم ها و دختر خانم های جوان می باشد.
 • گردنبند اسلیمی نگین اشکی سبز
  39,000 تومان موجود
  محصولی زیبا و جذاب با طرح اسلیمی و نگین اشکی سبز جنس نگین از سنگ بوده.جنس گردنبند از برنج آب کاری طلا .مناسب برای خانم ها و دختر خانم های جوان می باشد.
 • گردنبند برنجی یلدا طرح انار
  39,000 تومان موجود نیست
  گردنبند برنجی یلدا طرح انار؛ یک هدیه زیبا برای شب یلدا از جنس برنج با آبکاری طلا  و سنگ آپوکسی
 • گردنبند آبکاری یا فاطمه الزهرا (س)
  39,000 تومان موجود نیست
  کالایی زیبا با نام و نشان مادرم فاطمه الزهرا با قیمت مناسب ساختیم که انشالله به نام نامی بانو برکتی داشته باشه کسب و کارمون . گردنبد یا فاطمه الزهرا(س) با جنس برنج آبکاری طلا و مشبک کاری فلز ساخته شده که رنگ و لعابش ثابته و ریخته و یا پاک نمیشه .
نمایش 1 - 12 از 14 آیتم

گردنبند زنانه  

انواع گردنبند های زنانه و دخترانه بسیار زیبا و شیک

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!