کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

چگونه اسرائیل باید از بین برود

22761

حجت الاسلام ابراهیم نیا با تأکید بر کاربردی بودن آیات قرآن در همه زمان‌ها تصریح کرد: قرآن کریم بیش از هر قوم دیگری، نسبت به قوم بنی اسرائیل به مسلمین هشدار داده است؛ قومی که منحصربه فردترین نعمات را از جانب خدا دریافت داشته و منحصربه فردترین جنایات را مرتکب و گرفتار منحصربه فردترین عذاب های الهی شدند و برخلاف تصور عامه مردم، این قوم در همان قرن ها منقرض نشده و امروز نیز پس مانده‌های آن در قالب...
موجود است
250,000 ریال
تخفیف 15% درصد
212,500 ریال

اين كتاب به تلاش معاونت پژوهش و مطالعات راهبردي (موسسه روايت سيره شهدا) تهيه و تدوين شده است كه از آيات قرآن كريم به معرفي جايگاه پليد و رفتارشناسي صهيونيست مي پردازد و راههاي نابودي آن رژيم را بيان مي كند. سبك اين كتاب در نوع خود بي نظير و ابتكاري مي باشد. به نحوي كه در مدت يكسال به چاپ چهارم رسيد. همچنين تاثير بسزايي در جامعه بين المللي در بر داشته است به حدي كه انتشار آن موجب خشم و موضع گيري رژيم منحوس و غاصب صهيونيستي گرديد و در رسانه هاي خود به مقابله و تخريب اين اثر پراختند
اين كتاب شامل 9 فصل مي باشد كه عبارتند از:
1. بيان مستند انحرفات فكري و اخلاقي اسرائيلي ها
2. بيان مستند جنايات فرهنگي اسرائيلي ها
3. هشدارهاي قرآن در مورد اسرائيل
4. راه هاي نابودي اسرائيل در قران
5. و ..
در بخشي از كتاب اينگونه آمده است:
پرتكل شماره 1: ميان سياست و اخلاق هيچ گونه اشتراكي نيست. صفاتي چون درستكاري و راست گويي خطري بزرگ براي سياست به شمار مي روند. در نظام سياسي جوامع صهيونيستي، قيودات اخلاقي نبايد وجود داشته باشند.
مردم غيريهودي از همان آغاز جواني به وسيله عوامل ما بي بند و بار و بدون اخلاق بار مي آيند...

سایز : خشتی
نویسنده : محمد ابراهیم نیا
انتشارات : موسسه روایت سیره شهدا
شابک : 978-600-92185-4-7
شمارگان : 5000
موضوع : یهودیان در قران
شماره کتاب شناسی ملی : 3630574

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .