شرکت در پویش یک خشت در بهشت

کاتالوگ

وضعیت
 • نامواره و نام هیئت
  نامواره و نام هیئت

  خرید پیکسل با کیفیت و سوزنی  با انواح طرح ها و نام واره های هیئات مذهبی

 • ائمه اطهار
  ائمه اطهار

  خرید پیکسل با کیفیت و سوزنی  با انواح طرح ها و اسامی ائمه اطهار علیهم السلام

 • شخصیت ها
  شخصیت ها

  خرید پیکسل با کیفیت و سوزنی  با انواح طرح ها و اسامی شخصیت ها: امام و رهبری و...

 • شهدا و شهادت
  شهدا و شهادت

  خرید پیکسل با کیفیت و سوزنی  با انواع طرح ها و تصاویر شهدا و ایثار و شهادت

 • حجاب
  حجاب

  خرید پیکسل با کیفیت و سوزنی  با انواع طرح ها و تصاویر حجاب و عفاف

 • مناسبتی
  مناسبتی

  خرید پیکسل با کیفیت و سوزنی  با انواع طرح ها و تصاویر مناسبت های ملی و مذهبی

 • پرچم ایران
  پرچم ایران

  خرید پیکسل با کیفیت و سوزنی  با انواع طرح ها و تصاویر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران

 • نوشته ها
  نوشته ها

  خرید پیکسل با کیفیت و سوزنی  با انواع طرح ها و تصاویر خطاطی و جمله نوشته

 • کودکانه
  کودکانه

  خرید پیکسل با کیفیت و سوزنی  با انواع طرح ها و تصاویر کودکانه

 • آرم ها و لوگوها
  آرم ها و لوگوها

  خرید پیکسل با کیفیت و سوزنی  با انواع طرح ها و تصاویر آرم ها و لوگوها

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 913 آیتم
 • پیکسل دایره‌ای با طرح لوگوی گام...
  1,800 تومان موجود
  پیکسل دایره‌ای با طرح لوگوی گام دوم انقلاب؛ پیکسل با سوزن مخصوص و با کیفیت، مناسب نصب روی لباس، کیف و هر وسیله‌ای که سنجاق به آن متصل شود. جهت یادآوری و ترویج بیانیه گام دوم انقلاب و بیانات امام خامنه‌ای.
 • پیکسل شهید عباس دانشگر (لبخند...
  2,500 تومان موجود
  پیکسل شهید عباس دانشگر، طرح لبخند علمدار. جنس پیکسل دو طرف فلزی می باشد و در سایز 44 و 58 میلیمتر چاپ می شود. این نمونه به راحتی با دستمال نم دار تمیز شده و قابل شست‌وشو می باشد. این دایره ی فلزی کوچک، با سنجاقی که پشت خود دارد، میتواند به هر جایی که بخواهید (کوله پشتی، کیف، لباس و ....) وصل شود.
 • پیکسل شهید عباس دانشگر (شور حسینی)
  2,500 تومان موجود
  پیکسل شهید عباس دانشگر، طرح شور حسینی. جنس پیکسل دو طرف فلزی می باشد و در سایز 44 و 58 میلیمتر چاپ می شود. این نمونه به راحتی با دستمال نم دار تمیز شده و قابل شست‌وشو می باشد. این دایره ی فلزی کوچک، با سنجاقی که پشت خود دارد، میتواند به هر جایی که بخواهید (کوله پشتی، کیف، لباس و ....) وصل شود.
 • پیکسل شهید عباس دانشگر (پرواز خیال)
  2,500 تومان موجود
  پیکسل شهید عباس دانشگر، طرح پرواز خیال. جنس پیکسل دو طرف فلزی می باشد و در سایز 44 و 58 میلیمتر چاپ می شود. این نمونه به راحتی با دستمال نم دار تمیز شده و قابل شست‌وشو می باشد. این دایره ی فلزی کوچک، با سنجاقی که پشت خود دارد، میتواند به هر جایی که بخواهید (کوله پشتی، کیف، لباس و ....) وصل شود.
 • پیکسل شهید عباس دانشگر (شکوفه زیبا)
  2,500 تومان موجود
  پیکسل شهید عباس دانشگر، طرح شکوفه زیبا. جنس پیکسل دو طرف فلزی می باشد و در سایز 44 و 58 میلیمتر چاپ می شود. این نمونه به راحتی با دستمال نم دار تمیز شده و قابل شست‌وشو می باشد. این دایره ی فلزی کوچک، با سنجاقی که پشت خود دارد، میتواند به هر جایی که بخواهید (کوله پشتی، کیف، لباس و ....) وصل شود.
 • پیکسل شهید عباس دانشگر (لبخند...
  2,500 تومان موجود
  پیکسل شهید عباس دانشگر، طرح لبخند آسمانی. جنس پیکسل دو طرف فلزی می باشد و در سایز 44 و 58 میلیمتر چاپ می شود. این نمونه به راحتی با دستمال نم دار تمیز شده و قابل شست‌وشو می باشد. این دایره ی فلزی کوچک، با سنجاقی که پشت خود دارد، میتواند به هر جایی که بخواهید (کوله پشتی، کیف، لباس و ....) وصل شود.
 • پیکسل شهید عباس دانشگر (ملازم بهشت)
  2,500 تومان موجود
  پیکسل شهید عباس دانشگر، طرح ملازم بهشت. جنس پیکسل دو طرف فلزی می باشد و در سایز 44 و 58 میلیمتر چاپ می شود. این نمونه به راحتی با دستمال نم دار تمیز شده و قابل شست‌وشو می باشد. این دایره ی فلزی کوچک، با سنجاقی که پشت خود دارد، میتواند به هر جایی که بخواهید (کوله پشتی، کیف، لباس و ....) وصل شود.
 • پیکسل شهید عباس دانشگر (مدافع حرم)
  2,500 تومان موجود
  پیکسل شهید عباس دانشگر، طرح مدافع حرم. جنس پیکسل دو طرف فلزی می باشد و در سایز 44 و 58 میلیمتر چاپ می شود. این نمونه به راحتی با دستمال نم دار تمیز شده و قابل شست‌وشو می باشد. این دایره ی فلزی کوچک، با سنجاقی که پشت خود دارد، میتواند به هر جایی که بخواهید (کوله پشتی، کیف، لباس و ....) وصل شود.
 • پیکسل شهید عباس دانشگر (لاله پرپر)
  2,500 تومان موجود
  پیکسل شهید عباس دانشگر، طرح لاله پرپر. جنس پیکسل دو طرف فلزی می باشد و در سایز 44 و 58 میلیمتر چاپ می شود. این نمونه به راحتی با دستمال نم دار تمیز شده و قابل شست‌وشو می باشد. این دایره ی فلزی کوچک، با سنجاقی که پشت خود دارد، میتواند به هر جایی که بخواهید (کوله پشتی، کیف، لباس و ....) وصل شود.
 • پیکسل شهید عباس دانشگر (مشق عشق)
  2,500 تومان موجود
  پیکسل شهید عباس دانشگر، طرح مشق عشق. جنس پیکسل دو طرف فلزی می باشد و در سایز 44 و 58 میلیمتر چاپ می شود. این نمونه به راحتی با دستمال نم دار تمیز شده و قابل شست‌وشو می باشد. این دایره ی فلزی کوچک، با سنجاقی که پشت خود دارد، میتواند به هر جایی که بخواهید (کوله پشتی، کیف، لباس و ....) وصل شود.
 • پیکسل شهید عباس دانشگر (مشق روشن...
  2,500 تومان موجود
  پیکسل شهید عباس دانشگر، طرح مشق روشن عشق. جنس پیکسل دو طرف فلزی می باشد و در سایز 44 و 58 میلیمتر چاپ می شود. این نمونه به راحتی با دستمال نم دار تمیز شده و قابل شست‌وشو می باشد. این دایره ی فلزی کوچک، با سنجاقی که پشت خود دارد، میتواند به هر جایی که بخواهید (کوله پشتی، کیف، لباس و ....) وصل شود.
 • پیکسل شهید عباس دانشگر (فدایی...
  2,500 تومان موجود
  پیکسل شهید عباس دانشگر، طرح فدایی زینب(س). جنس پیکسل دو طرف فلزی می باشد و در سایز 44 و 58 میلیمتر چاپ می شود. این نمونه به راحتی با دستمال نم دار تمیز شده و قابل شست‌وشو می باشد. این دایره ی فلزی کوچک، با سنجاقی که پشت خود دارد، میتواند به هر جایی که بخواهید (کوله پشتی، کیف، لباس و ....) وصل شود.
نمایش 1 - 12 از 913 آیتم

پیکسل 

معرفی پیکسل(نشان سینه)

پیکسل یک نوع سنجاق سینه یا وسیلهء تزئینی است که استفاده از آن در چند سال اخیر در کشور بسیار رواج یافته است. از سویی دیگر، مجموعه هنری ربیع پیکسل  را به عنوان ابزاری تبلیغاتی چیزی شبیه به دیگر وسیله های های تبلیغاتی مانند لیوان (Mug)، تیشرت و ... عرضه می نماید.

ما انواع پیکسل های ملی و مذهبی رو کار میکنیم هرچیزی که شما فک...

بیشتر

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!