شرکت در پویش یک خشت در بهشت

کاتالوگ

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 61 آیتم
 • پلاکارد افقی طرح آجرک الله یا...
  500,000 تومان موجود
  پلاکارد افقی طرح آجرک الله یا صاحب الزمان یا بقیه الله فی مصیبت جدک الحسین کد 15، محصولی صادراتی، فاخر و درخور شأن اهلبیت علیهم السلام که زیر نظر هنرمندان اصفهان ساخته و پرداخته شده است. محصولی با ظرافت و با کیفیت، بافته شده از مرغوب ترین نخ ترگال و زر، که در نوع خود در جهان کم نظیر است.
 • پلاکارد افقی طرح احب الله من احب...
  325,000 تومان موجود
  پلاکارد افقی طرح احب الله من احب حسینا کد 30، محصولی صادراتی، فاخر و درخور شأن اهلبیت علیهم السلام که زیر نظر هنرمندان اصفهان ساخته و پرداخته شده است. محصولی با ظرافت و با کیفیت، بافته شده از مرغوب ترین نخ ترگال و زر، که در نوع خود در جهان کم نظیر است.
 • پلاکارد افقی طرح احب الله من احب...
  485,000 تومان موجود
  پلاکارد افقی طرح احب الله من احب حسینا کد 14، محصولی صادراتی، فاخر و درخور شأن اهلبیت علیهم السلام که زیر نظر هنرمندان اصفهان ساخته و پرداخته شده است. محصولی با ظرافت و با کیفیت، بافته شده از مرغوب ترین نخ ترگال و زر، که در نوع خود در جهان کم نظیر است.
 • پلاکارد افقی طرح السلام علی...
  690,000 تومان موجود
  پلاکارد افقی طرح السلام علی الحسین المظلوم کد 17، محصولی صادراتی، فاخر و درخور شأن اهلبیت علیهم السلام که زیر نظر هنرمندان اصفهان ساخته و پرداخته شده است. محصولی با ظرافت و با کیفیت، بافته شده از مرغوب ترین نخ ترگال و زر، که در نوع خود در جهان کم نظیر است.
 • پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا...
  215,000 تومان موجود
  پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا ابا عبدالله کد 2، محصولی صادراتی، فاخر و درخور شأن اهلبیت علیهم السلام که زیر نظر هنرمندان اصفهان ساخته و پرداخته شده است. محصولی با ظرافت و با کیفیت، بافته شده از مرغوب ترین نخ ترگال و زر، که در نوع خود در جهان کم نظیر است.
 • پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا...
  455,000 تومان موجود
  پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا امیر المومنین علی بن ابیطالب کد 3، محصولی صادراتی، فاخر و درخور شأن اهلبیت علیهم السلام که زیر نظر هنرمندان اصفهان ساخته و پرداخته شده است. محصولی با ظرافت و با کیفیت، بافته شده از مرغوب ترین نخ ترگال و زر، که در نوع خود در جهان کم نظیر است.
 • پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا...
  530,000 تومان موجود
  پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا جعفر بن محمد الصادق کد 40، محصولی صادراتی، فاخر و درخور شأن اهلبیت علیهم السلام که زیر نظر هنرمندان اصفهان ساخته و پرداخته شده است. محصولی با ظرافت و با کیفیت، بافته شده از مرغوب ترین نخ ترگال و زر، که در نوع خود در جهان کم نظیر است.
 • پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا...
  535,000 تومان موجود
  پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا زینب الکبری یا ام المصائب کد 23، محصولی صادراتی، فاخر و درخور شأن اهلبیت علیهم السلام که زیر نظر هنرمندان اصفهان ساخته و پرداخته شده است. محصولی با ظرافت و با کیفیت، بافته شده از مرغوب ترین نخ ترگال و زر، که در نوع خود در جهان کم نظیر است.
 • پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا...
  535,000 تومان موجود
  پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا کد 24، محصولی صادراتی، فاخر و درخور شأن اهلبیت علیهم السلام که زیر نظر هنرمندان اصفهان ساخته و پرداخته شده است. محصولی با ظرافت و با کیفیت، بافته شده از مرغوب ترین نخ ترگال و زر، که در نوع خود در جهان کم نظیر است.
 • پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا...
  215,000 تومان موجود
  پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا قمر بنی هاشم کد 3، محصولی صادراتی، فاخر و درخور شأن اهلبیت علیهم السلام که زیر نظر هنرمندان اصفهان ساخته و پرداخته شده است. محصولی با ظرافت و با کیفیت، بافته شده از مرغوب ترین نخ ترگال و زر، که در نوع خود در جهان کم نظیر است.
 • پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا...
  535,000 تومان موجود
   پلاکارد افقی طرح السلام علیک یا کریم اهل البیت یا حسن المجتبی کد 25، محصولی صادراتی، فاخر و درخور شأن اهلبیت علیهم السلام که زیر نظر هنرمندان اصفهان ساخته و پرداخته شده است. محصولی با ظرافت و با کیفیت، بافته شده از مرغوب ترین نخ ترگال و زر، که در نوع خود در جهان کم نظیر است.
 • پلاکارد افقی طرح اللهم عجل لولیک...
  575,000 تومان موجود
  پلاکارد افقی طرح اللهم عجل لولیک الفرج کد 8، محصولی صادراتی، فاخر و درخور شأن اهلبیت علیهم السلام که زیر نظر هنرمندان اصفهان ساخته و پرداخته شده است. محصولی با ظرافت و با کیفیت، بافته شده از مرغوب ترین نخ ترگال و زر، که در نوع خود در جهان کم نظیر است.
نمایش 1 - 12 از 61 آیتم

پلاکارد افقی 

انواع پلاکارد افقی زربافت، در طرح ها و رنگ های متعدد

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!