کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

پسرانه، زندگی به سبک شهدا

22770

پسرانه سبک زندگی شهدا کاری از موسسه فرهنگی مطاف عشق نویسنده عبدالعزیز فاتحی مجرد از انتشارات موسسه روایت سیره شهدا است . موضوعاتی که در این مجموعه مورد بررسی قرار می گیرد ، مجموعه ای است از اساسی ترین مسائل مورد نیاز پسران جوان و نوجوان. آن چه در کتاب پسرانه زندگی به سبک شهدا جلد دوم مرور می کنیم ، مجموعه ای است از موضوعات اساسی و مورد نیاز برای نوجوانان و جوانان ، که سبک زندگی و روش بهتر زیستن...
موجود است
140,000 ریال
تخفیف 15% درصد
119,000 ریال

استاد ماندگاری با بیان اینکه برای انتقال سریع‌تر پیام، نکات و بخش‌هایی به صورت اجمالی ذکر شده است، گفت: منابع بیشتر در زمینه موضوع برای کسب آگاهی ذکر شده تا بتوانند با مطالعه اطلاعات بیشتری کسب کنند.
وی به محتوای کتاب پسرانه به عنوان جلد دوم مجموعه سبک زندگی به سبک شهدا اشاره کرد و افزود: این اثر را می‌توان الگویی برای جامعه مخاطب پسران دانست که در آن با سبک زندگی شهدا آشنا می‌شوند و همچنین به مطالعه خاطره‌ای می‌پردازند.
رئیس هیأت امنای مؤسسه فرهنگی مطاف عشق با بیان اینکه مطالب کتاب پسرانه در قالب 9 فصل ارائه شده است، گفت: این فصول مطالب و موضوعاتی مانند ازدواج، ارتباط با والدین، دوست و همنشین، تحصیل علم، توبه و جبران اشتباهات، اوقات فراغت و تفریح، اشتغال و کار، تهذیب نفس و دوری از گناه را شامل می‌شود.

سایز : رقعی
نویسنده : عبدالعزیز فاتحی مجرد
انتشارات : موسسه روایت سیره شهدا
شابک : 978-600-6798-20-2
موضوع : سبک زندگی شهدا
شماره کتاب شناسی ملی : 4271022

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .