شرکت در پویش یک خشت در بهشت

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 66 آیتم
 • تابلو برجسته (نیست نشان زندگی تا...
  37,800 تومان موجود
  تابلو برجسته طرح «نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو»؛  یکی از قاب های مدرن هنری است که در دسته صنایع دستی نیز قرار میگیرد. ظاهر زیبای تابلو و طرح آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب است. همچنین ای قاب را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید.از مزیت های آن میتوان به کیفیت منحصر به فرد در...
 • تابلو ساعت (ای در درون جان) کد 176
  164,400 تومان موجود
  تابلو ساعت برجسته طرح «ای در درون جانم و جان از تو بی خبر»؛  یکی از قاب های مدرن هنری است که در دسته صنایع دستی نیز قرار میگیرد. ظاهر زیبای تابلو و طرح آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب است. همچنین ای قاب را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید.از مزیت های آن میتوان به موتور ساعت آرام گرد...
 • تابلو برجسته ساعت طرح و ان یکاد
  290,000 تومان موجود
  تابلو برجسته ساعت طرح و ان یکاد یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو و طرح آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق  را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • تابلو نقش برجسته طرح ایها العزیز
  190,000 تومان موجود
  کتیبه نقش برجسته طرح ایها العزیز یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو و طرح آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق  را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • کتیبه نقش برجسته طرح ذکرشفاء
  120,000 تومان موجود
  کتیبه نقش برجسته طرح ذکر شفاء یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو و طرح آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق  را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • کتیبه نقش برجسته طرح آیة الکرسی
  120,000 تومان موجود
   تابلو کتیبه نقش برجسته طرح آیة الکرسی یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو و طرح آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق  را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • تابلو برجسته طرح شهید حاج قاسم...
  100,000 تومان موجود
   تابلو کتیبه نقش برجسته طرح شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو و طرح آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق  را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • کتیبه نقش برجسته طرح یاد خدا
  390,000 تومان موجود
  تابلو کتیبه نقش بر جسته طرح یاد خدا یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو و طرح  آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • تابلو کتیبه نقش بر جسته طرح بسم...
  100,000 تومان موجود
   تابلو کتیبه نقش بر جسته طرح بسم الله لاقوة الا بالله یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو  طرح  آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • تابلو کتیبه نقش برجسته طرح چهار...
  200,000 تومان موجود
  تابلو معرق چهار قل یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو معرق طرح چهارقل آن را برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق چهار قل را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • ز کوشش به هر چیز خواهی رسید
  58,000 تومان موجود
  شعر زیبای ملک الشعرای بهار : زکوشش به‌ هر چیز خواهی رسید به‌هر چیز خواهی کماهی رسید. بروکارگر باش و امّیدوار که از یاس جز مرگ ناید به‌بار گرت پایداربست در کارها شود سهل پیش تو دشوارها
 • یا ابا صالح المهدی عجل الله...
  120,000 تومان موجود
  امام صادق (ع) می‌فرماید: «هرگاه راه را گم کردی، صدا بزن «یا صالح» یا بگو «یا اباصالح ما را به راه راست هدایت کنید» تا خدا شما را مورد رحمت قرار دهد. حدیثی از امام زمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف نقل شده است که میفرمایند:ما هرگز در رعایت احوال شما كوتاهى نمى‏‌كنیم و شما را از یاد نمى‏‌بریم.
نمایش 1 - 12 از 66 آیتم

قاب برجسته 

قاب های برجسته قاب هایی زیبا و فاخر می باشند و بی شک انتخابی مناسب برای زیبایی منازل و ادارت هستند.

بیشتر

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!