در صفحه
نمایش 1 - 12 از 64 آیتم
 • تابلو برجسته ساعت طرح و ان یکاد
  190,000 تومان موجود
  تابلو برجسته ساعت طرح و ان یکاد یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو و طرح آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق  را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • تابلو نقش برجسته طرح ایها العزیز
  190,000 تومان موجود
  کتیبه نقش برجسته طرح ایها العزیز یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو و طرح آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق  را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • کتیبه نقش برجسته طرح ذکرشفاء
  120,000 تومان موجود
  کتیبه نقش برجسته طرح ذکر شفاء یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو و طرح آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق  را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • کتیبه نقش برجسته طرح آیة الکرسی
  120,000 تومان موجود
   تابلو کتیبه نقش برجسته طرح آیة الکرسی یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو و طرح آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق  را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • تابلو برجسته طرح شهید حاج قاسم سلیمانی
  100,000 تومان موجود
   تابلو کتیبه نقش برجسته طرح شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو و طرح آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق  را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • کتیبه نقش برجسته طرح یاد خدا
  390,000 تومان موجود
  تابلو کتیبه نقش بر جسته طرح یاد خدا یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو و طرح  آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • تابلو کتیبه نقش بر جسته طرح بسم الله لاقوة الا بالله
  100,000 تومان موجود
   تابلو کتیبه نقش بر جسته طرح بسم الله لاقوة الا بالله یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو  طرح  آن برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • تابلو کتیبه نقش برجسته طرح چهار قل مجموعه چهار عددی
  200,000 تومان موجود
  تابلو معرق چهار قل یکی از قاب های مذهبی , هنری صنایع دستی است. ظاهر زیبای تابلو معرق طرح چهارقل آن را برای استفاده در هر دکوراسیون و چیدمانی مناسب ساخته . همچنین قاب معرق چهار قل را می توانید بعنوان هدیه شخصی با ارزش برای دوستان , اقوام و ... استفاده کنید .
 • ز کوشش به هر چیز خواهی رسید
  58,000 تومان موجود
  شعر زیبای ملک الشعرای بهار : زکوشش به‌ هر چیز خواهی رسید به‌هر چیز خواهی کماهی رسید. بروکارگر باش و امّیدوار که از یاس جز مرگ ناید به‌بار گرت پایداربست در کارها شود سهل پیش تو دشوارها
 • یا ابا صالح المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف
  120,000 تومان موجود
  امام صادق (ع) می‌فرماید: «هرگاه راه را گم کردی، صدا بزن «یا صالح» یا بگو «یا اباصالح ما را به راه راست هدایت کنید» تا خدا شما را مورد رحمت قرار دهد. حدیثی از امام زمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف نقل شده است که میفرمایند:ما هرگز در رعایت احوال شما كوتاهى نمى‏‌كنیم و شما را از یاد نمى‏‌بریم.
 • منجی بهار
  100,000 تومان موجود
  السلام علی الربیع الانام سلام بر مهدی، بهار بشریت; تو بخند تا که سراسیمه شود بوی بهار درروایتی از امام زمان (عج‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) به عنوان بهار واقعی هستی یاد شده است تشابه ایشان بابهار این است که بهار جان دوباره به طبیعت میبخشد ایشان نیز جامعه راکه با ظلم وفساد مرده است اصلاح میکند و باعث احیای جامعه می شود و قلب و دل انسانهای جاهل را با دانایی...
 • و من یتوکل علی الله فهو حسبه
  120,000 تومان موجود
  امام رضا علیه‌السلام فرمودند: “توکل درجاتی دارد که یکی از آنها این است که در هرکاری که به تو مربوط است به خداوند اعتماد کنی و از آنچه که نسبت به تو انجام می‌دهد خشنود باشی و بدانی که او جز خیر برای تو نمی‌خواهد و بدانی که حکمت در این است که کارت را به او واگذارکنی و دیگر اینکه به این امر ایمان داشته باشی که خدا چیزهایی می‌داند که تو از آنها بی‌اطلاعی و...
نمایش 1 - 12 از 64 آیتم

قاب برجسته 

قاب های برجسته قاب هایی زیبا و فاخر می باشند و بی شک انتخابی مناسب برای زیبایی منازل و ادارت هستند.

بیشتر

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!