شرکت در پویش یک خشت در بهشت

کاتالوگ

موجود بودن
وضعیت
 • ظروف فله
  ظروف فله

  کلیه ظروف یک بار مصرف گیاهی در تعداد بالا و بسته بندی بهداشتی

 • ظروف بسته بندی معمولی
  ظروف بسته بندی معمولی

  ظروف گیاهی یکبار مصرف در بسته بندی های معمولی و محدود کارخانه برای مصارف خانگی

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 49 آیتم
 • بسته 300 عددی درب کاسه خورشتی...
  72,498 تومان موجود نیست
  بسته 300 عددی درب کاسه خورشتی 300 سی سی  یکبار مصرف گیاهی آملون، بسیار منسجم و مستحکم. مناسب استفاده در کاسه خورشی آملون با حجم 300 سی سی. این محصول از نشاسته ذرت، سیب زمینی و گندم ساخته شده است. بخاطر ماهیت گیاهی بودن، به طبیعت آسیب نمیرساند و خیلی زود در خاک تجزیه میشود. این محصول تنها درب کاسه می باشد.
 • بسته 300 عددی کاسه خورشتی 300 سی...
  181,500 تومان موجود
  ارزان شد!
  بسته 300 عددی کاسه خورشتی 300 سی سی  یکبار مصرف گیاهی آملون، بسیار منسجم و مستحکم برای انواع مواد غذایی سرد و گرم. مناسب استفاده در انواع مراسمات، منزل و محل کار. این محصول از نشاسته ذرت، سیب زمینی و گندم ساخته شده است. بخاطر ماهیت گیاهی بودن، به طبیعت آسیب نمیرساند و خیلی زود در خاک تجزیه میشود. این کاسه ها بدون درب عرضه میشود.
 • بسته 100 عددی دیس بزرگ یکبار...
  189,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  بسته 100عددی دیس با سایز کوچک، بسیار منسجم و مستحکم برای انواع مواد غذایی سرد و گرم. مناسب استفاده در انواع مراسمات، منزل و محل کار. این محصول از نشاسته ذرت، سیب زمینی و گندم ساخته شده است. بخاطر ماهیت گیاهی بودن، به طبیعت آسیب نمیرساند و خیلی زود در خاک تجزیه میشود.
 • بسته 150 عددی دیس کوچک یکبار...
  187,500 تومان موجود
  ارزان شد!
  بسته 150عددی دیس با سایز کوچک، بسیار منسجم و مستحکم برای انواع مواد غذایی سرد و گرم. مناسب استفاده در انواع مراسمات، منزل و محل کار. این محصول از نشاسته ذرت، سیب زمینی و گندم ساخته شده است. بخاطر ماهیت گیاهی بودن، به طبیعت آسیب نمیرساند و خیلی زود در خاک تجزیه میشود.
 • بسته 400 عددی لیوان 250 سی سی...
  156,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  بسته 400 عددی لیوان 250 سی سی گیاهی یکبار مصرف آملون، بسیار منسجم و مستحکم برای انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم. مناسب استفاده در انواع مراسمات، منزل و محل کار. این محصول از نشاسته ذرت، سیب زمینی و گندم ساخته شده است. بخاطر ماهیت گیاهی بودن، به طبیعت آسیب نمیرساند و خیلی زود در خاک تجزیه میشود.
 • بسته 400 عددی لیوان 200 سی سی...
  130,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  بسته 400 عددی لیوان 200 سی سی گیاهی یکبار مصرف آملون، بسیار منسجم و مستحکم برای انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم. مناسب استفاده در انواع مراسمات، منزل و محل کار. این محصول از نشاسته ذرت، سیب زمینی و گندم ساخته شده است. بخاطر ماهیت گیاهی بودن، به طبیعت آسیب نمیرساند و خیلی زود در خاک تجزیه میشود.
 • بسته 100 عددی ظرف تک پرسی در دار...
  165,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  بسیار منسجم و مستحکم برای انواع مواد غذایی سرد و گرم. مناسب استفاده در انواع مراسمات، منزل و محل کار. این محصول از نشاسته ذرت، سیب زمینی و گندم ساخته شده است. بخاطر ماهیت گیاهی بودن، به طبیعت آسیب نمیرساند و خیلی زود در خاک تجزیه میشود. ظرفیت ظرف غذا 1000 سی سی می باشد.
 • بسته 100 عددی ظرف تک پرسی در دار...
  165,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  بسیار منسجم و مستحکم برای انواع مواد غذایی سرد و گرم. مناسب استفاده در انواع مراسمات، منزل و محل کار. این محصول از نشاسته ذرت، سیب زمینی و گندم ساخته شده است. بخاطر ماهیت گیاهی بودن، به طبیعت آسیب نمیرساند و خیلی زود در خاک تجزیه میشود. ظرفیت ظرف غذا 800 سی سی می باشد.
 • بسته 100 عددی کاسه 900 سی سی...
  89,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  بسته 100 عددی کاسه 900 سی سی گیاهی یکبار مصرف چهار گوش آملون، بسیار منسجم و مستحکم برای انواع مواد غذایی سرد و گرم. مناسب استفاده در انواع مراسمات، منزل و محل کار. این محصول از نشاسته ذرت، سیب زمینی و گندم ساخته شده است. بخاطر ماهیت گیاهی بودن، به طبیعت آسیب نمیرساند و خیلی زود در خاک تجزیه میشود.
 • بسته 200 عددی پیش دستی کیک خوری...
  113,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  بسته 200 عددی پیش دستی کیک خوری یکبار مصرف گیاهی آملون، بسیار منسجم و مستحکم برای انواع مواد غذایی سرد و گرم. مناسب استفاده در انواع مراسمات، منزل و محل کار. این محصول از نشاسته ذرت، سیب زمینی و گندم ساخته شده است. بخاطر ماهیت گیاهی بودن، به طبیعت آسیب نمیرساند و خیلی زود در خاک تجزیه میشود.
 • بسته 2000 عددی کارد یکبار مصرف...
  478,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  بسته 2000 عددی کارد یکبار مصرف گیاهی آملون، کارد و چاقویی بسیار منسجم و مستحکم. مناسب استفاده در انواع مراسمات، منزل و محل کار. این محصول از نشاسته ذرت، سیب زمینی و گندم ساخته شده است. بخاطر ماهیت گیاهی بودن، به طبیعت آسیب نمیرساند و خیلی زود در خاک تجزیه میشود.
 • بسته 1000 عددی قاشق یکبار مصرف...
  320,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  بسته 1000 عددی قاشق یکبار مصرف گیاهی آملون، بسیار منسجم و مستحکم برای انواع مواد غذایی سرد و گرم. مناسب استفاده در انواع مراسمات، منزل و محل کار. این محصول از نشاسته ذرت، سیب زمینی و گندم ساخته شده است. بخاطر ماهیت گیاهی بودن، به طبیعت آسیب نمیرساند و خیلی زود در خاک تجزیه میشود.
نمایش 1 - 12 از 49 آیتم

ظروف یک بار مصرف 

انواع ظروف یک بار مصرف گیاهی با برند آملون. مناسب پذیرایی بهداشتی در انواع مراسمات، استفاده در منزل و محل کار

بیشتر

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!