شرکت در پویش یک خشت در بهشت

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 18 آیتم
 • کیسه خرید طرح برکت
  42,000 تومان موجود
  کیسه خرید طرح برکت از جنس پارچه متقال با ابعاد 39 * 47 سانتی متر. بسیار شیک به رنگ سفید با طرح اسلیمی چاپ شده 
 • رانر (سفره) بهاران
  88,000 تومان موجود
  رانر بهاران یا همان سفره بهاران یک سفره پارچه ای سنتی است. رانر بهاران تشکیل شده از طرح‌های اصیل ایرانی. این رانر با الهام از نوروز و سنت اصیل آن طراحی شده و طرح و نقش آن به شیوه چاپ سابلیمیشن روی پارچه مخمل چاپ شده است.
 • فانوس چوبی
  80,000 تومان موجود نیست
  فانوس چوبی قابل نصب روی دیوار که دارای یک شمع دائمی قابل تعویض می‌باشد. همچنین این فانوس دارای لامپ ال ای دی ریسه در چهار تنوع رنگ است که میتوانید رنگ ریسه مد نظر خود را از منوی زیر انتخاب کنید. ریسه دارای منبع انرژی قابل شارژ می باشد که از این طریق میتواند بدون اتصال به برق، مدت زیادی را روشن بماند. یک هدیه ماندگار و یک شب خواب مناسب. یک دکوری عالی...
 • سفره پارچه ای شش نفره طرح (برکت)
  148,000 تومان موجود
  این سفره بر اساس سبک سنتی مردم ایران الگو گرفته شده است و داخل آن از اشعار عالی استفاده شده است و از جنس متقال چاپ چهاررنگ در ابعاد 120سانتی متر در 80 سانتی متر دوخته شده است. دور تا دور این سفره از منگوله های نخی تشکیل شده است و چاپ آن با دوام و مرغوب می باشد و در اثر شستشو از بین نمیرود.
 • نانوا کوچولو، تنور سفالی مخصوص کودک
  75,000 تومان 80,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  نانوا کوچولو، یک پک شامل (یک تنور کوچک سفالی، یک وردنه و یک پیش بند) مخصوص کودکان است. بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشد. که به کودکان کمک می کند، تا با مراحل تهیه ی خمیر و پخت نان آشنا شوند و با کمک والدین روی شعله گاز نان بپزند.
 • سفره مخمل شب یلدا
  96,000 تومان موجود نیست
  سفره مخمل  رو میزی شب یلدا یکی از لوازم مهمانی با طرح های زیباست. ابعاد 100*100 برای استفاده به عنوان رو میزی تزیینی می باشد.
 • جا نان
  57,000 تومان موجود
  جا نانکیسه نان از جنس متقال و چاپ سیلک دستیدر ابعاد ۳۵*۳۴سانتیمتر برای حفظ سلامت نان بهترین روش نگه‌داری، گذاشتن نان در سفره پارچه‌ای ست که هم از خشک شدن نان جلوگیری کند و هم بیات شدن نان. جانان از پارچه متقال تهیه شده و هم جنس سفره‌های اصیل ایرانی‌ست.
 • شیشه بی بی گل طرح نیم لیتری
  21,000 تومان موجود
  شیشه نیم لیتری قهوه‌ای و سبزاز سری شیشه‌های ننه گلی اندازه شیشه‌های نیم لیتری ۱۵.۵×۷.۵
 • شیشه بی بی گل طرح اسانسی
  18,000 تومان موجود
  شیشه اسانسی سبز و بی‌رنگاز سری شیشه‌های بی بی گل اندازه شیشه‌های اسانسی ۱۳×۶.۵
 • خشت بهشت مجموعه 14 دعای منزل
  18,000 تومان موجود
  مجموعه «خشت بهشت»، شامل ۱۴ کارت است که بر روی آن‌ها دعاهای مربوط به مکان‌های گوناگون منزل نوشته شده. این دعا روی گلاسه ١٢٠ گرم چاپ شده است. اندازه این کارت‌ها ١٩ در ٧ سانتی‌متر است. دعاهای این مجموعه عبارت‌اند از: دعای ورود به منزل؛ دعای خروج از منزل؛ ان یکاد؛ آیةالکرسی؛ دعای ورود به اتاق خواب؛ دعای خروج از اتاق خواب؛...
 • مرغ آمین
  6,000 تومان موجود
  مرغ آمین، تجسم همان فرشته‌ آمین‌گوییست که مدام بالای سرم پرواز می‌کند و دعاها و آرزوهایم را آمین می‌گوید. این مجسمه ها نمادهای سفالی کوچکی هستند از این افسانه زیبای ایرانی که در چند رنگ ارائه می‌شوند.
 • سفره قلمکار طرح خوشه انگور آبی
  57,000 تومان موجود
  سفره قلمکار  جنس کتان پنبه ای، قابلیت شستشو با آب زیر 30 درجه و رنگ ثابت می باشد. رنگهای استفاده شده در سفره قلمکار همه از انواع رنگهای طبیعی شامل رنگهای گیاهی، حیوانی و معدنی است. چاپ نقش ها بر روی پارچه به وسیله مهر چوبی است. طراحی این پارچه به صورت خوشه های انگور است که جلوه خاصی به پارچه داده است. مرکز عمده تولید این صنعت دستی اصفهان می...
نمایش 1 - 12 از 18 آیتم

سبک زندگی 

این مجموعه شامل تابلوهایی برای سبک زندگی ایرانی و اسلامی است تابلوهایی مانند تابلوی دعای خرج از منزل، تابلوی دعای ورود به منزل و....

بیشتر

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!