نمایش 1 - 9 از 9 آیتم
 • دفترچه طرح شهید محسن حججی
  28,000 تومان موجود
  دفترچه 80 برگ طرح شهید محسن حججی. جنس جلد این دفترچه کرافت سیصد گرم است و با طرحی از تصویر شهید حججی که توسط آقای محمد صادق طراحی شده مزین شده است. برگه های این دفترچه از جنس کاغذ 80 گرم اندونزی است.
 • دفترچه طرح شهید ابراهیم هادی
  28,000 تومان موجود
  دفترچه 80 برگ طرح شهید ابراهیم هادی. جنس جلد این دفترچه کرافت سیصد گرم است و با طرحی از تصویر شهید هادی که توسط آقای محمد صادق طراحی شده مزین شده است. برگه های این دفترچه از جنس کاغذ 80 گرم اندونزی است.
 • دفترچه طرح شهید مرتضی آوینی
  28,000 تومان موجود
  دفترچه 80 برگ طرح شهید مرتضی آوینی. جنس جلد این دفترچه کرافت سیصد گرم است و با طرحی از تصویر شهیدآوینی که توسط آقای محمد صادق طراحی شده مزین شده است. برگه های این دفترچه از جنس کاغذ 80 گرم اندونزی است.
 • دفترچه طرح شهید مصطفی چمران
  28,000 تومان موجود
  دفترچه 80 برگ طرح شهید مصطفی چمران. جنس جلد این دفترچه کرافت سیصد گرم است و با طرحی از تصویر شهید چمران که توسط آقای محمد صادق طراحی شده مزین شده است. برگه های این دفترچه از جنس کاغذ 80 گرم اندونزی است.
 • دفترچه طرح شهید ابراهیم همت
  28,000 تومان موجود
  دفترچه 80 برگ طرح شهید ابراهیم همت. جنس جلد این دفترچه کرافت سیصد گرم است و با طرحی از تصویر شهید همت که توسط آقای محمد صادق طراحی شده مزین شده است. برگه های این دفترچه از جنس کاغذ 80 گرم اندونزی است.
 • ست دفترچه و جانماز سفید
  25,000 تومان موجود
  دفترچه و جانماز با طرح گل های صورتی و سبز روی پس زمینه سفید. دفترچه دارایی جلد پارچه ای است و جنس کاغذ های آن مقوایی و بدون خط است. ابعاد جانماز پارچه ای در حالت باز شده، 13 در 13 سانتی متر میباشد که اندازه آن با ابعاد دفترچه برابر است.
 • ست دفترچه و جانماز بنفش
  25,000 تومان موجود
  دفترچه و جانماز با طرح گل های صورتی و بنفش روی پس زمینه سفید. دفترچه دارایی جلد پارچه ای است و جنس کاغذ های آن مقوایی و بدون خط است. ابعاد جانماز پارچه ای در حالت باز شده، 13 در 13 سانتی متر میباشد که اندازه آن با ابعاد دفترچه برابر است.
 • ست دفترچه و جانماز قرمز
  25,000 تومان موجود
  دفترچه و جانماز با طرح گل های صورتی و سبز روی پس زمینه قرمز. دفترچه دارایی جلد پارچه ای است و جنس کاغذ های آن مقوایی و بدون خط است. ابعاد جانماز پارچه ای در حالت باز شده، 13 در 13 سانتی متر میباشد که اندازه آن با ابعاد دفترچه برابر است.
 • ست دفترچه و جانماز خاکستری
  25,000 تومان موجود
  دفترچه و جانماز با طرح گل های قرمز و سبز روی پس زمینه خاکستری. دفترچه دارایی جلد پارچه ای است و جنس کاغذ های آن مقوایی و بدون خط است. ابعاد جانماز پارچه ای در حالت باز شده، 13 در 13 سانتی متر میباشد که اندازه آن با ابعاد دفترچه برابر است.
نمایش 1 - 9 از 9 آیتم

دفترچه 

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!