کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

دخترانه، زندگی به سبک شهدا

22771

عبادتگاه قبل از رفتن به مدرسه ایستاده بود توی حیاط و مشغول وضو گرفتن بود. با تعجب پرسیدم: مگه الان وقت نمازه که داری وضو میگیری؟  گفت: میدونی مادر مدرسه عبادتگاهه! بهتره ادم هروقت میخواد بره مدرسه وضو داشته باشه بعدها که به کاراش دقت کردم دیدم وضو گرفتن کار هر روزش شده. شهید رضا عامری
موجود است
140,000 ریال
تخفیف 15% درصد
119,000 ریال

حجت‌الاسلام محمدمهدی ماندگاری با اشاره به تولید مجموعه سه جلدی زندگی به سبک شهدا اظهار کرد: این مجموعه سه قشر دختران، پسران و والدین را دربرمی‌گیرد، بنابراین این مخاطبان می‌توانند از دستورالعمل‌های کاربردی و عملیاتی این آثار استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد:‌ در این آثار ضمن بیان نکات و آموزه‌های عملی، خاطراتی از شهدا برای پیوند بیشتر مخاطب با شهید ذکر می‌شود تا بتواند آسان‌تر در زندگی خود به کار ببرد.
این کتاب از 9 فصل تشکیل شده که موضوعات آنها شامل بایسته‌های شادمانی، بازگشت از گناهان، تعامل با والدین، پیوند آسمانی، رسم رفاقت، خودسازی، دانش‌اندوزی، به سوی پروردگار، عفاف و پاکدامنی است.
رئیس هیأت امنای مؤسسه فرهنگی مطاف عشق با اشاره به کتاب دخترانه به عنوان جلد اول مجموعه سه جلدی زندگی به سبک شهدا گفت: شهدا الگوهای عملی هستند که برای دختران نیز آموزه‌های فراوانی دارند، این کتاب در نظر دارد سبک زندگی برای الگوبرداری بهتر دختران ارائه دهد، به همین منظور خاطراتی از شهدا نیز بین فصول این کتاب ذکر شده است.

سایز : رقعی
نویسنده : عبالعزیز فاتحی مجرد
انتشارات : روایت سیره شهدا
شابک : 978-600-6798-19-6
موضوع : راه و رسم زندگی شهدا-دخترانه
شماره کتاب شناسی ملی : 4264771

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .