کاتالوگ

موجود بودن
وضعیت
زبان رابط کاربر
نسخه نرم‌افزار
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 33 آیتم
 • نرم افزار سرگرمی های کودکانه
  35,000 تومان موجود
  این محصول شامل انواع بازی‌ها از جمله 250 بازی فکری، ورزشی و تخیلی، جورچین، نقاشی در رایانه، چندین انیمیشن و پویا نمایی زیبا در موضوعات مذهبی و دارای بخش سرودهای کودکانه می باشد.
 • نرم افزار سدابک
  35,000 تومان موجود
  سرگرمی، داستان و آموزش و برای کودکان و نوجوانان، شامل: مسابقه و سرگرمی، آموزش قرآن، آموزش احکام، داستان ها و موضوعات قرآنی، اهل‌بیت علیهم السلام، داستان‌هایی پیرامون اهل‌بیت علیهم السلام، آشنایی با شهرها و کشورهای اسلامی، عجایب و شگفتی‌ها، داستان‌ها و حکایات آموزنده و ... .
 • نرم افزار لالایی
  39,000 تومان موجود
  این نرم افزار شامل 27 شعر و قصه و لالایی برای کودکان، به صورت مالتی مدیا می باشد.
 • نرم افزار کودکانه
  15,000 تومان موجود
  نرم افزاری متناسب خردسالان، شامل: داستان های زیبا و انیمیشن، شعرهای کودکانه، آشنایی با حروف الفبای فارسی و انگلیسی، آشنایی با حیوانات، بازی های متنوع و جذاب، کارتون، رنگ آمیزی، لطیفه و لبخند، ضرب المثل های ایرانی.
 • نرم افزار بچه ها ضرب المثل
  25,000 تومان موجود
  آشنایی با 14 ضرب المثل زیبای ایرانی به صورت پویا نمایی و مالتی مدیا، ویژه کودکان و نوجوانان. بسیار جذاب، تماشایی و سرگرم کننده.
 • نرم افزار داستان های پیامبران...
  25,000 تومان موجود
  7 داستان از پيامبران با پويانمايی و انیمیشن جذاب ويژه كودكان و نوجوانان درباره: حضرت ايوب(ع)، حضرت هود(ع)، حضرت يونس(ع)، حضرت سليمان(ع) و ملكه سبا، حضرت ابراهيم(ع)، سفره آسمانی و گنج قارون.
 • نرم افزار داستان های شگفت 1 و 2
  25,000 تومان موجود
  گلچینی  از  کتاب منتخب داستان های ارزشمند آیت الله دستغیب، به صورت مالتی مدیا در قاب دو لوح فشرده. داستان هایی با عنوان های: هدیه، نشانه قبول زیارت، رویای صادقانه، دادرسی از محتضر، عنایات و صله از حضرت رضا علیه السلام، آماده شدن مقدمات زیارت کربلا، عنایت علوی، شرافت علما، زنده شدن پس از مرگ و ... به صورت پویانمایی.
 • نرم افزار مادر بهشتی
  35,000 تومان موجود
  هر آن چیزی که شما به عنوان یک زن به آن احتیاج پیدا خواهید کرد. شامل آموزش هایی پیرامون فرزند پروری، هنر های خانگی و خانه داری، فرهیختگان و زنان بزرگ تاریخ، حجاب و زیبایی، زن از دیدگاه قرآن و احادیث و بسیار مباحث دیگر.
 • نرم افزار حجاب
  35,000 تومان موجود
  نرم افزار حجاب شامل مجموعه ای کامل از مقالات، پرسمان، احادیث، احکام و آموزش ها پیرامون حجاب است و ساعت ها سخنرانی، فیلم و عکس پیرامون حجاب را در خود جای داده است.
 • نرم افزار فرزند صالح 1
  35,000 تومان موجود
  هرآنچه که والدین، به خصوص مادر باردار باید درباره فرزند، بارداری و آداب قبل و بعد از تولد بداند در این لوح فشرده جمع آوری شده است. این مراقبت ها متناسب با گفته های بزرگان دین و روانشناسان برجسته آماده و پرداخته شده است و به صورت مقاله و فایل مالتی مدیا در اختیار مخاطبان قرار میگیرد.
 • نرم افزار ازدواج
  35,000 تومان موجود
  229 عنوان سخنرانی به همراه صدها عنوان مقاله، نکته و ضرب المثل و نگارخانه ای کامل از انواع تصاویر و فیلم پیرامون ازدواج.
 • نرم افزار روابط صحیح در مسائل...
  25,000 تومان موجود
  آموزش روابط صحیح زناشویی توسط حجت الاسلام والمسلمین استاد دهنوی به صورت مالتی مدیا.
نمایش 1 - 12 از 33 آیتم

خانواده و مشاوره 

نرم افزار با موضاعاتی پیرامون خانواده و مشاوره

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!