tag-special-img
tag-special-logo

سنگ دُرّ

در نجف

تعداد اخبار

9

خبرهای مرتبط

گوهر درمانی چیست؟ خرافه یا حقیقت!

در این پژوهش به صورت همه‌جانبه به گوهر درمانی (Gem therapy) و سنگ‌های درمانی پرداخته خواهد شد. حتماً از خود می‌پرسید سنگ‌ها و جواهرات هم مگر خاصیت درمانی دارند و اگر دارند این خاصیت تا چه حد می‌تواند در درمان بیماری‌ها اثرگذار باشد!؟ ما در بلاگ ربیع پاسخ تمام سؤالات شما را خواهیم داد. گوهر درمانی علمی ثابت شده در مجامع علمی است که نه تنها در گذشته میان بسیاری از مردم، بزرگان و دانشمندان استفاده می‌شده، بلکه در علم نوین نیز در درمان بسیاری از بیماری‌ها، از جمله: مشکلات پوستی چون اگزما، مشکلات التهابی، MS، دردهای اسکلتی و عضلانی و…، به صورت کاملاً تخصصی و با تلفیقی از دانش نوین امروز نتایجی باور نکردنی به وجود آورده است.

post-slider
سنگ دُر یا عقیق با طرح یا رقیه

رقیه دختر خردسال امام حسین(ع) که در واقعه کربلا حضور داشت و همراه با کاروان اسرا به شام برده شد و در شام درگذشت. زیارتگاهی در دمشق به وی منسوب است. درباره اینکه آیا امام حسین(ع) چنین دختری داشته است یا نه و نیز درباره نام، چگونگی وفات و مزار منسوب به وی اختلاف‌نظر وجود دارد. برای پاسخ به این شبهه ادامه مطلب را مطالعه فرمایید...

post-slider
دستبند یا سنگ حدید و دُر با طرح علی و فاطمه

علی بن ابی‌طالب(ع) مشهور به امام علی و امیرالمؤمنین، امام اول همهٔ مذاهب شیعه، صحابی، راوی، کاتب وحی و چهارمین خلیفه از خلفای راشدین نزد اهل سنت است. وی همچنین پسرعمو و داماد پیامبر اکرم(ص)، همسر حضرت فاطمه(س)، پدر و جدِّ یازده امام شیعه است. پدر او ابوطالب و مادرش فاطمه بنت اسد بودند.

post-slider
سنگ دُر با طرح علی حبه جنة

علی حبه جنة قسیم النار والجنة وصی المصطفی حقا إمام الانس والجنة (مدینه المعاجز علامه بحرانی ج 1 ص 260 ) حب علی بن ابیطالب سپر از آتش است و او تقسیم کننده جهنم و بهشت است و او جانشین و وصی به حق حضرت محمد مصطفی (صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم) است و او پیشوای جن و انس است.

post-slider
سنگ دُر با طرح یا مهدی

محمد بن حسن(عج)، شناخته‌شده با عناوینی از جمله امام مهدی، امام زمان و حجت بن الحسن، دوازدهمین و آخرین امام شیعیان است که دوره امامتش پس از شهادت امام حسن عسکری(ع) در سال ۲۶۰ قمری آغاز شد و تا پس از ظهور او در آخرالزمان ادامه خواهد داشت.

post-slider
سنگ دُر با طرح علی ولی اللّه

حدیث غدیر بخشی از خطبه غدیر است که در آن، پیامبر(ص) فرموده است: « مَنْ کُنْتُ مَولاهُ فَهذا عَلِی مَولاهُ هرکس من مولای اویم، علی (ع) مولای اوست». این بخش از خطبه را بیش از ۱۱۰ نفر از صحابه و ۸۴ نفر از تابعین به صورت متواتر نقل کرده‌اند. این خطبه از قوی‌ترین دلایل ولایت امیرالمومنین بعد از پیامبر اسلام است.

post-slider
سنگ دُر نجف

سنگ دُرّ سنگی است صاف و شیشه ای از خانواده‌ی سنگ‌های کوارتز. سنگ دُر گونه‌های متفاوتی دارد که عقیق یکی از انواع این سنگ می‌باشد. شهر نجف عراق یکی از معادن خوب استخراج این سنگ است. اطلاعات مفید در مورد این سنگ زیبا را در ادامه مطلب مطالعه نمایید...

پرخواننده ترین خبر ها