کتاب قصه دلبری

قصه دلبری عاشقانه ای است از جنس شهدا.روایتی از زندگی عاشقانه شهید مدافع حرم شهید محمدحسین محمدخانی به زبان همسر شهید.

از تیپش خوشم نمی آمد. دانشگاه را با خط مقدم جبهه اشتباه گرفته بود. شلوار شش جیب پلنگی گشاد می پوشید با پیراهن بلند یقه گرد سه دکمه واستین بدون مچ که می انداخت روی شلوار. در فصل سرما با اورکت سپاهی اش تابلو بود. یک کیف برزنتی کوله مانند  یک وری می انداخت روی شانه اش، شبیه موقع اعزام  رزمنده های زمان جنگ. وقتی راه میرفت، کفش هایش را روی زمین میکشید. ابایی  هم نداشت دردانشگاه سرش را با چفیه ببندد. ازوقتی پایم به بسیج دانشگاه باز شد، بیشتر می دیدمش. به دوستانم می گفتم: (( این یارو انگار باماشین زمان رفته وسط دهه شصت پیاده شده وهمون جا مونده!))

جزییات بیشتر

20,000 تومان

- +

30213299

ساخت ایران

(5/5)
1 امتیازات - 1 نظرات
مشاوره خرید
10 امتیاز با خرید این کالا
 
بررسی تخصصی

تکه ای ازکتاب:

رفتار هایش  را قبول نداشتم. فکر میکردم ادای رزمنده های دوران جنگ را درمی آورد. نمیتوانستم با کلمات قلمبه سلنبه اش کنار بیایم. دوست داشتم راحت زندگی کنم، راحت حرف بزنم، خودم باشم. به نظرم زندگی با چنین ادمی اصلا کار من نبود. دنبال ادم بی ادعایی میگشتم که به دلم بنشیند. درچارچوب در، باروی ترش کرده نگاهم را انداختم به موکت کف اتاق بسیج و گفتم :(( من دیگه از امروزبه بعد، مسئول روابط عمومی نیستم. خداحافظ!)) فهمید کارد به استخوانم رسیده. خودم را برای اصرارش اماده کرده بودم،‌شاید هم دعوایی جانانه و مفصل. برعکس درحالی که پشت میزش نشسته بود، ارام وبا طمانینه گونه پر ریشش را گذاشت روی مشتش وگفت:(( یه نفر رو به جای خودتون مشخص کنید و برید!)) نگذاشتم به شب بکشد. یکی از بچه هارا به خانم ابویی معرفی کردم. چیزی روی مغزم ضرب گرفته بود :((آزاد شدم!)) 

منبع : قصه دلبری؛ص.16

 
جزئیات فنی
سایزرقعی
نویسندهمحمدعلی جعفری
شابک978-600-330-126-9
شمارگان2500
قیمت155000
موضوعخاطرات - شهیدان مسلمان - سوریه- سرگذشتنامه
شماره کتاب شناسی ملی4747191
 
گارانتی محصولات و اطمینان شما

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

 
آموزش خرید محصول
امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .
 
نظرات (1)
توسط (کتاب قصه دلبری) :
(5/5

کتاب دلبری

سلام واقعا کتاب زیبایی بود

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

محصولات بازدیدشده

قطعۀ گمشده زندگی امروز!