کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

کتاب قصه دلبری

227476

قصه دلبری عاشقانه ای است از جنس شهدا.روایتی از زندگی عاشقانه شهید مدافع حرم شهید محمدحسین محمدخانی به زبان همسر شهید. از تیپش خوشم نمی آمد. دانشگاه را با خط مقدم جبهه اشتباه گرفته بود. شلوار شش جیب پلنگی گشاد می پوشید با پیراهن بلند یقه گرد سه دکمه واستین بدون مچ که می انداخت روی شلوار. در فصل سرما با اورکت سپاهی اش تابلو بود. یک کیف برزنتی کوله مانند  یک وری می انداخت روی شانه اش، شبیه...
موجود
155,000 ریال
تخفیف 15% درصد
131,750 ریال

تکه ای ازکتاب:

رفتار هایش  را قبول نداشتم. فکر میکردم ادای رزمنده های دوران جنگ را درمی آورد. نمیتوانستم با کلمات قلمبه سلنبه اش کنار بیایم. دوست داشتم راحت زندگی کنم، راحت حرف بزنم، خودم باشم. به نظرم زندگی با چنین ادمی اصلا کار من نبود. دنبال ادم بی ادعایی میگشتم که به دلم بنشیند. درچارچوب در، باروی ترش کرده نگاهم را انداختم به موکت کف اتاق بسیج و گفتم :(( من دیگه از امروزبه بعد، مسئول روابط عمومی نیستم. خداحافظ!)) فهمید کارد به استخوانم رسیده. خودم را برای اصرارش اماده کرده بودم،‌شاید هم دعوایی جانانه و مفصل. برعکس درحالی که پشت میزش نشسته بود، ارام وبا طمانینه گونه پر ریشش را گذاشت روی مشتش وگفت:(( یه نفر رو به جای خودتون مشخص کنید و برید!)) نگذاشتم به شب بکشد. یکی از بچه هارا به خانم ابویی معرفی کردم. چیزی روی مغزم ضرب گرفته بود :((آزاد شدم!)) 

منبع : قصه دلبری؛ص.16

سایز : رقعی
نویسنده : محمدعلی جعفری
انتشارات : روایت فتح
شابک : 978-600-330-126-9
شمارگان : 2500
قیمت : 155000
موضوع : خاطرات - شهیدان مسلمان - سوریه- سرگذشتنامه
شماره کتاب شناسی ملی : 4747191
توسط (کتاب قصه دلبری) :
(5/5

کتاب دلبری

سلام واقعا کتاب زیبایی بود

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .