کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

نرم افزار دایره المعارف الامام الشهید السید محمد باقر الصدر قدس سره الاصدار الثانی

430897

۸۹ عنوان کتاب در ۱۹۱ جلد از آثار سید محمدباقر صدر رحمه الله و دیگر منابع مرتبط با آثار ایشان، به صورت متنی و تصویری، در موضوع: بحث‌های قرآنی، اصول فقه، تاریخ تحلیلی، تراجم و...نرم افزار «دانشنامه امام شهید سید محمدباقر صدر ـ نسخه 2»، ارائه دهنده آثار امام شهید سید محمدباقر صدر است که با همکاری «مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی» و «پژوهشگاه علمی تخصصی شهید صدر» تهیه و تولید شده است. در ذیل، با...
موجود
150,000 ریال

«پژوهشگاه تخصصى شهيد صدر» با هدف پيگيرى نشر آثار امام شهيد صدر به همراه تصحيح و ويرايش كامل تأليفات معظم ‏له، از اين همايش منشعب و مستقل گرديد و تا زمان تشكيل اين همايش، انتشار پنج جلد از اين آثار به انجام رسيده بود كه تا نشر ۲۰ جلد ادامه پيدا كرد. در اين ميان، اينجانب نيز توفيق ايفاى نقشى مؤثر را در افزودن سه كتاب ديگر به دست آوردم تا اين مجموعه به ۲۳ جلد برسد و در فاصله زمانى اخير، به كتابهاى ديگرى نيز دست پيدا كرديم كه به مدد الهى پس از آماده‏ سازى، انتشار خواهند يافت.

خداى متعال به اينجانب توفيق كاوشى حدوداً ده‏ ساله را در آثار امام شهيد صدر عطا نمود كه علاوه بر تدوين «دانشنامه محمد باقر صدر: زندگينامه و مجاهدتها در واقعيتها و اسناد در پنج جلد»، ثمرات فراوان ديگرى از جمله تعداد بسيار زيادى از مطالب شامل: اسناد، تقرير و شرح دروس و پژوهشها و نيز ترجمه به زبانهاى خارجى را در بر داشت.

افزون بر اين، براى تكميل كردن فايده كار و به منظور نشر آثار شهيد صدر در سطحى گسترده و با همه وسايل ممكن، ايجاد پايگاهى الكترونيكى را در دستور كار قرار داديم كه دربردارنده همه اطلاعات گردآمده در بايگانى ما و تبديل آن به صورت ديجيتال است؛ آن هم در كنار نرم ‏افزارى سترگ كه امكان جستجوى پيشرفته در متن را فراهم ميسازد؛ يعنى همين كتابخانه الكترونيكى عظيمى كه اينك در دست شما است.

تعداد دیسک : 1 DVD
تعداد کتاب ها : 59
نوع دیسک : CD
دارای نسخه شبکه‌ای : @Ph.No
شناسه : 8-02202-056125
سیستم عامل : ویندوز
حجم نرم‌افزار : 1.98 گیگابایت

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .