ارزان شد!

سرزمین مقدس

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل

 • تحویل با پست

  تحویل با پست

 • با اطمینان خرید کنید

  با اطمینان خرید کنید

این کتاب برای بالا بردن سطح روایتگری درباره شهدا برنامه ریزی شده است. راوی میتواند با مطالعه این کتاب بهترین فرصت‌ها را برای روایت‌گری انتخاب نموده و با توجه به اطلاعات منطقه، یادمان و نمادهای معرفی شده در هر منطقه، بهترین موضوع سخنرانی را برای روایتگری انتخاب نماید.

کتاب سرزمین مقدس - راهبردهای روایتگری در اردوهای راهیان نور -  برگزیده دوازدهمین دوره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس در سال 1386

75,000 ریال

67,500 ریال

موجود است

سایز رقعی
نویسنده جواد شفیعیان
انتشارات موسسه روایت سیره شهدا
نوبت چاپ 1393
شابک 978-964-497-235-5
چاپ ششم
شمارگان 18000
قیمت 75000
موضوع راهبردهای روایت گری در اردوهای راهیان نور
شماره کتاب شناسی ملی 2837779

ده روز قبل از ارتحال حاج اقا از طرف جهاد کشاورزی تهران به دیدار از مناطق جنگی مشرف شدیم.در حقیقت این سفر اخرین دیدار حاج اقا از مناطق جنگی بود.اولین توقف ما در دو کوهه بود. ساعت دو بامداد بو که به پادگان رسیدیم.وقتی از ماشینیاده شدیم به طرف شهدای گمنام رفت و سجده ای طولانی به جا اورد به طوری که تا صبح در حسینیه حاج همت بیدار بودو راز و نیاز می کرد.

حال و هوای حاج اقا مرا متعجب کرده بود. پیش از این نیز ایشان را در مناطق جنگی با حالتی منقلب دیده بودم اما این بار حالاتش رنگ و بوی دیگری داشت.گویا مرغ جانش دیگر تحمل قفس تن را نداشت و بالی برای پرواز یافته است.

 • گارانتی محصولات و اطمینان به شما

  اطمینان به شما از خرید :

  فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

  محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 5 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

  شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

  و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

         

  هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

0

هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*