ارزان شد!

پدرانه ، مادرانه سبک زندگی شهدا

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل

 • تحویل با پست

  تحویل با پست

 • با اطمینان خرید کنید

  با اطمینان خرید کنید

بچه اولم که به دنیا امد محمدکاظم مشهد بود. صبح بود که حالم بد شد. سریع از دوستش ماشین گرفت و مرا به بیمارستان رساند.

زهرا که به دنیا امد یک کلدان خیلی بزرگ اورد ببیمارستان تا خوشحالی اش را به من نشان دهد.

چند روز طول کشید تا از بیمارستان مرخص شوم. وقتی امدم خانه دیدم همه جا را مثل دسته ی گل کرده.از تمیز کردن و جارو کردن بگیر تا تزیین کردن خانه. خلاصه برایم سنگ تمام گذاشته بود.

شهید محمدکاظم حبیب

60,000 ریال

54,000 ریال

موجود است

سایز رقعی
نویسنده عبدالعزیز فاتحی مجرد
انتشارات موسسه روایت سیره شهدا
نوبت چاپ 1395
شابک 978-600-6798-21-9
چاپ اول
موضوع سبک زندگی شهدا
شماره کتاب شناسی ملی 4265134

مجموعه سه جلدی زندگی به سبک شهدا به همت خادمان مؤسسه فرهنگی مطاف عشق تألیف شده که با ارائه مطالب کلیدی و کوتاه به آشنایی مخاطب با موضوعات ارائه شده می‌‌پردازد، منابعی نیز برای مطالعه بیشتر مخاطب ذکر شده و با استفاده از شیوه خاطره‌نگاری به بیان آموزه‌های زندگی این شهدا پرداخته شده است.
کتاب پدرانه مادرانه یکی از آثار دیگر این مجموعه است که وظایف والدین در برابر اعضای خانواده در آن مورد توجه قرار گرفته است، رعایت این اصول امنیت را برای آغوش خانواده به ارمغان می‌آورد تا در سایه آن فرزندان بتوانند به پیشرفت و تعالی برسند.
استاد ماندگاری با بیان اینکه در این کتاب مباحثی در زمینه شیوه تربیت فرزندان و رفتار در محیط خانواده و زندگی مشترک تبیین می‌شود، گفت: همسرداری، شوهرداری و فرزند آوری، تربیت فرزند، رزق و روزی و نشاط و معنویت در خانواده از موضوعات مطرح شده در این کتاب است.

 • گارانتی محصولات و اطمینان به شما

  اطمینان به شما از خرید :

  فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

  محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 5 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

  شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

  و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

         

  هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

0

هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*