ارزان شد!

مجمع ملکوتیان

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل

 • تحویل با پست

  تحویل با پست

 • با اطمینان خرید کنید

  با اطمینان خرید کنید

نه متکلمم نه متکلف، و نه حکیم و نه صوفیم و نه متصوف؛ بلکه مقلد قرآن و تابع پیغمبرم، و مطیع اهل بیت آن سرورم؛ چرا که در مدتی مدید که در بحث و تامل در علوم متفرقه سیر می کردم، و به دیده بصیرت دیدم، و به کنه سخنان هر یک رسیدم، و دانستم که هر علم حقی که وجود پیدا کرده از خاندان محمد و آل محمد به ظهور رسیده است....
بدان که شیعه از پرتو انوار اهل بیت و از فاضل طینت ایشان است، و نور امام(علیه السلام) بر قلب او فایض می شود، و غیبت مانع از این افاضه نیست، و چنانچه نور آفتاب در زیر ابر بر عالم امکان فایض می شود، هم چنین نور آفتاب فلک امامت، در زیر ابر غیبت، بر قلوب محبین و شیعیان فایض، و هریک از آنها بر حسب قابلیت و استعداد خویش کسب هدایت می نمایند...

65,000 ریال

58,500 ریال

موجود است

سایز رقعی
نویسنده احسان کرمانشاهی
انتشارات موسسه روایت سیره شهدا
نوبت چاپ 1393
شابک 978-600-92257-3-6
چاپ سوم
شمارگان 11000
قیمت 65000
موضوع سرگذشت شهیدان روحانیت
شماره کتاب شناسی ملی 2226479

کتاب مجمع ملکوتیان که خاطرات چهل شهید شاخص روحانیت در یکصد سال اخیر را در خود جای داده است؛ تلاش می کند تا علاوه بر زدودن غبار فراموشی از چهره­ی این بزرگان، دریچه­ ای از "سبک زندگی اسلامی" را در پیش چشم مخاطبان بگشاید.

فصل های کتاب بر اساس دوره های زمانی در تاریخ معاصر دسته بندی شده و بر آن اساس، شهدای شاخص هر دوره مورد بررسی قرار می گیرند. بوستان اول: گام های عاشورایی (شهدای دوران مشروطه)، بوستان دوم: پگاه سرخ (شهدای آغاز نهضت تا پیروزی انقلاب اسلامی)، بوستان سوم: سجاده وصال (شهدای محراب)، بوستان چهارم: ترنم هجران (شهدای نهضت های جهانی شیعی) بوستان پنجم: معراج خرَد (شهدای ترور صدر انقلاب اسلامی) و بوستان ششم: راز پرواز (شهدای هشت سال دفاع مقدس).
شهدای روحانیت در تاریخ معاصر، همیشه جزء اصلی ترین هسته مبارزه با مستکبران بوده اند؛ اما در تاریخ شفاهی معاصر، آنگونه که باید و شاید به ایشان پرداخته نشده است.

زندگینامه و عکس شهید، خاطرات، گلچین بیانات، وصیتنامه و سخن بزرگان در مورد شهید؛ مطالبی است که برای معرفی هر شهید در نظر گرفته شده است و در ضمن این مطالب، سبک اسلامی زندگی این شهیدان را نشان می­دهد.

 • گارانتی محصولات و اطمینان به شما

  اطمینان به شما از خرید :

  فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

  محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 5 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

  شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

  و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

         

  هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

0

هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*