کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

کتاب سلام بر ابراهیم 2

227472

من کتابی خواندم مربوط به شهید ابراهیم هادی.این کتاب خیلی جالبه. خیلی جذابه.من کتاب (سلام بر ابراهیم) را خواندم وتا مدت ها دلم نمی آمدازروی میز کارم بردارم وبگذارم توی کتاب هایم.شخصیتی که دراین کتاب معرفی شده خیلی جاذبه دارد...مثل مغناطیس انسان را جذب میکند.بگردید این شخصیت هارا پیداکنید. ازاین قبیل شخصیت های برجسته که سردارهم نیستند.حتی فرمانده گردان هم نیستند. اما حکایت ها دارند...(مقام معظم...
موجود
150,000 ریال

تکه ای ازکتاب: بنده خدا

خیابان شهید عجب گل، بن بست تجلی، منزل کوچک ما آنجا بود. بعد ازسال ها مستاجری، این خانه را پدر ما خرید و ما از مستاجری نجات یافتیم. در همان منزل بود که ابراهیم همراه پدر و برادرم تمرین ورزش باستانی را شروع کرد. ابراهیم درهمان خانه هیئت برگزار میکرد و بسیاری ازجوانان محل را جذب این گونه محافل نمود. منزل ما از دو اتاق کوچک تودرتو تشکیل شده و فضای زیادی نداشت. اما با اینحال، بیشتر اوقات مجلس روضه امام حسین (ع) در این خانه برقرار بود. یکی از روحیات پدرم این بود که جلوی درب خانه را معمولا یک لامپ نصب می کرد  تا این کوچه ی باریک و تاریک، روشن شود. هرچند که هفته ای یکبار حداقل،‌ این لامپ را سرقت میکردند! ازدیگر ویژگی های پدر این بود که می گفت: صبح تا غروب لای درب خانه را بازبگذارید تااگر کسی، همسایه ای، احتیاجی دارد یا چیزی میخواهد، راحت باشد. یک شب درب منزل ما هنوز باز مانده بود. ما دور سفره مشغول شام بودیم. شام که تمام شد سفره را جمع کردیم که یکباره یک نفر ازدر وارد شد و گفت: یاالله...

منبع:سلام بر ابراهیم جلد دوم؛ص.21

سایز : رقعی
نویسنده : گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
انتشارات : نشر شهید ابراهیم هادی
شابک : 978-600-7841-40-2
موضوع : شهیدان - ایران - بازماندگان - خاطرات
شماره کتاب شناسی ملی : 4514029

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .