ارزان شد!

پسرانه، زندگی به سبک شهدا

 • ارسال سریع سفارش

  ارسال سریع سفارش

 • پرداخت در محل

  پرداخت در محل

 • تحویل با پست

  تحویل با پست

 • با اطمینان خرید کنید

  با اطمینان خرید کنید

پسرانه سبک زندگی شهدا کاری از موسسه فرهنگی مطاف عشق نویسنده عبدالعزیز فاتحی مجرد از انتشارات موسسه روایت سیره شهدا است .
موضوعاتی که در این مجموعه مورد بررسی قرار می گیرد ، مجموعه ای است از اساسی ترین مسائل مورد نیاز پسران جوان و نوجوان.
آن چه در کتاب پسرانه زندگی به سبک شهدا جلد دوم مرور می کنیم ، مجموعه ای است از موضوعات اساسی و مورد نیاز برای نوجوانان و جوانان ، که سبک زندگی و روش بهتر زیستن را بیان می کند.

60,000 ریال

54,000 ریال

موجود است

سایز رقعی
نویسنده عبدالعزیز فاتحی مجرد
انتشارات موسسه روایت سیره شهدا
نوبت چاپ 1395
شابک 978-600-6798-20-2
چاپ اول
موضوع سبک زندگی شهدا
شماره کتاب شناسی ملی 4271022

استاد ماندگاری با بیان اینکه برای انتقال سریع‌تر پیام، نکات و بخش‌هایی به صورت اجمالی ذکر شده است، گفت: منابع بیشتر در زمینه موضوع برای کسب آگاهی ذکر شده تا بتوانند با مطالعه اطلاعات بیشتری کسب کنند.
وی به محتوای کتاب پسرانه به عنوان جلد دوم مجموعه سبک زندگی به سبک شهدا اشاره کرد و افزود: این اثر را می‌توان الگویی برای جامعه مخاطب پسران دانست که در آن با سبک زندگی شهدا آشنا می‌شوند و همچنین به مطالعه خاطره‌ای می‌پردازند.
رئیس هیأت امنای مؤسسه فرهنگی مطاف عشق با بیان اینکه مطالب کتاب پسرانه در قالب 9 فصل ارائه شده است، گفت: این فصول مطالب و موضوعاتی مانند ازدواج، ارتباط با والدین، دوست و همنشین، تحصیل علم، توبه و جبران اشتباهات، اوقات فراغت و تفریح، اشتغال و کار، تهذیب نفس و دوری از گناه را شامل می‌شود.

 • گارانتی محصولات و اطمینان به شما

  اطمینان به شما از خرید :

  فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

  محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 5 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

  شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

  و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

         

  هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

0

هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*