حمایت از کالای ایرانی یک طرفه نیست

5 روز پیش
حمایت از کالای ایرانی - مجله ربیع
لطفا به این مطلب رای دهید

برای موفقیت اقتصادی داخلی باید به صحنه بیایند.هم تولید کننده باید در زمینه افزایش تولید و بهبود کیفیت کوشا باشد و هم مصرف کننده در مسیر حمایت از کالای ایرانی گام بردارد.
ما نمی توانیم همواره به مصرف کننده داخلی زور بگوییم که شما باید کالای بی کیفیت یا کم کیفیت را مصرف کنی؛ ولی از تولید کننده داخلی هیچ مطالبه ای نداشته باشیم.
برای موفقیت در این مسیر هر دو طرف تولید کننده و مصرف کننده باید تلاش کننده.
اما نکته قابل توجه اینکه هر کدام از ما به عنوان یک مصرف کننده خود تولید کننده کالاهای و خدمات عرضه شده به دیگران هم هستیم. اگر من به عنوان تعمیر کار ماشین از کارم کم بگذارم، نمی توانم انتظار داشته باشم که عرضه کنندگان، سایر کالاها و خدمات را با بهترین کیفیت ارائه کنند.
وقتی من به عنوان کارگر یک شرکت خودروسازی از مهارت کافی برخوردار نیستم و یا در کار خود دقت کافی را مبذول نمی دارم،نباید انتظار داشته باشم که مردم با خرید اتومبیل ایرانی از من حمایت کنند. حمایت امری دو طرفه است. حمایتی پایدار است که دو سویه باشد.
تولید کننده به فکر مصرف کننده باشد و مصرف کننده هم به فکر تولید کننده باشد. متاسفانه تضعیف فرهنگ کار در کشور باعث شده که ما در مقام تولید کننده از دغدغه کافی برای بهبود محصولمان برخوردار نباشیم.این نقیصه فرهنگی است که عوامل متعددی بر آن اثر گذار بوده است.
(اما میتوانید با خیال راحت از فروشگاه اینترنتی ربیع خرید کنید.)

بیشتر ببینید
تولد نور

خرید اینترنتی کالای ایرانی با تخفیف ویژه

لطفا به این مطلب رای دهید

۰
برچسب ها :

بدون دیدگاه

بهترین های محصولات فرهنگی ربیع

استفاده از مطالب سایت ربیع مگ فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت به فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع تعلق دارد.