درباره ما

فروشگاه ما

اگر ما در عالم شعر ، ادبيات ، موسيقي،نقاشي،گرافيک،داستان نويسي و هنــــــر و ادبيات ، کاري پيدا کنيم که هم دل غمگين ما را شاد کند ، هم احساس انجام وظيفه به ما بدهد ، هم در سرنوشت کشور و ملت و ادب و تاريخمان اثر بگذارد اين والاترين است . اين ، بهترين است .چيزي است که اگر کسي به آن دست پيدا کرد ، بـــــــايد هرلحظه هزاران بار خداي متعال را شکر بگزارد ، و البته نخواهد توانست . زيرا زبــــان شـکر گزاري قاصر است .  (مقام معظم رهبري)

به همت جمعي از جوانان برومند و مستعد در راستاي بهره مندي از هنرهاي ناب اسلامي در زندگي ايراني و همچنين نشر فرهنگ متعالي اهل بيت (ع) و پاسداشت خون شهداي 8 سال دفاع مقدس اقدام به موسسه فرهنگی هنری ربيع نموده انــــــــد .مجموعه پيش رو گوشه اي از طرح ها و برنــامه هـــــاي در دست اقدام و همچنين فعاليت هاي اين مرکز که در زمينه توليد و توزيع به صورت حرف  هاي با محوريـــــت ملي و مذهبي مي باشد را خدمت دوستداران هنر و گرافيک عرضه مي نمايد .

اميد است ما را در راه گسترش فرهنگ ايراني اسلامي ياري بخشيد .

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان

تیم ما

cms-img

آدرس : قم - خیابان معلم - پاساژ ناشران - طبقه اول - واحد 135

تلفن همراه : 09137302839

تلفن ثابت : 02537842379

پست الکترونیک مدیریت : info@rabi.ir

اطلاعات

فروشگاه اینترنتی ربیع مجموعه ای از فروش محصولات فرهنگی ،تیشرت های شهدا،تیشرت امام و رهبری،تیشرت های محرم،فلش کارت های زیبا از دفاع مقدس،کتابهای دفاع مقدس،نرم افزارها و مستندهای دوران جنگ و خاطرات،محصولات عفاف و حجاب،قاب و شاسی عکس امام خمینی و رهبر عزیزمانی سیدعلی خامنه ای،طرح های لایه باز ملی و مذهبی است که در راستای بهره مندی از هنرهای ناب اسلامی در زندگی ایرانی و همچنین نشر فرهنگ متعالی اهل بیت (ع) و پاسداشت خون شهدای 8 سال دفاع مقدس تشکل شده است .