شرکت در پویش یک خشت در بهشت

درباره ما

فروشگاه ما

فروشگاه اینترنتی محصولات و مصنوعات فرهنگی و هنری ربیع به همت جمعی از متخصصان و فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سال 1392 شروع به کار کرد.

هدف از تشکیل این کارگروه، نشر فرهنگ اسلامی برگرفته از سیره متعالی ائمه اطهار علیهم السلام و ادغام هنر های ناب ایرانی در زندگی اسلامی سطوح مختلف جامعه و پاسداشت جایگاه ارزشمند شهدا و ایثارگران تاریخ انقلاب اسلامی است و امروز با عنایت خداوند متعال، این مجموعه انقلابی یکی از برترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان محصولات و مصنوعات فرهنگی به طور ویژه در سطح کشور شناخته می شود؛ تهیه و تولید انواع البسه، منسوجات و نوشت افزار منقّش به نگاره های ارزشی و عرضه کتب فرهنگی و تولیدات عفاف و حجاب، تنها گوشه ای از فعالیت های این مجموعه می باشد.هممچنین تولید و عرضه انواع طرح های گرافیکی، عکس و چاپ های دیجیتال با محوریت های ملی و مذهبی به صورت حرفه ای نیز مورد توجه بسیاری از فعالان و علاقه مندان عرصه هنر و گرافیک قرار گرفته است.

امید است در راه گسترش فرهنگ و سبک زندگی غنی اسلامی ایرانی و رفع دغدغه های مقام معظم رهبری در عرصه فرهنگ، گام موثری برداریم.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان

تیم ما

cms-img

آدرس : قم - خیابان صفائیه - کوچه 28 - فرعی 18 - پلاک 242

تلفن همراه : 09120512684

تلفن ثابت : 02537847504

پست الکترونیک مدیریت : info@rabi.ir

کلام رهبری

اگر ما در عالم شعر، ادبيات، موسيقي،نقاشي،گرافيک،داستان نويسي و هنر و ادبيات، کاري پيدا کنيم که هم دل غمگين ما را شاد کند، هم احساس انجام وظيفه به ما بدهد، هم در سرنوشت کشور و ملت و ادب و تاريخمان اثر بگذارد اين والاترين است . اين، بهترين است.چيزي است که اگر کسي به آن دست پيدا کرد، بايد هرلحظه هزاران بار خداي متعال را شکر بگزارد، و البته نخواهد توانست. زيرا زبـان شـکرگزاري قاصر است.  (مقام معظم رهبري)


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!