شرکت در پویش یک خشت در بهشت

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 16 آیتم
 • مجموعه هدیه گام دوم انقلاب
  401,500 تومان موجود
  مجموعه هدیه گام دوم انقلاب، با طرحی شکیل و زیبا، 7 هدیه مختلف در داخل یک جعبه زیبا و با دوام به همراه کیف کاغذی و یه تقویم دیواری. این بسته شامل: سالنامه سال1400، لوح فشرده مجموعه کلیپ‌هایی پیرامون گام دوم انقلاب، تقویم رومیزی، فلش مموری کارت 32 گیگ، جاکلیدی کریستال، خودکار فلزی مرغوب یا روان نویس به همراه ساعت رومیزی که یادآور بیانات مقام معظم رهبری...
 • ساعت رومیزی با طرح لوگوی گام دوم...
  74,800 تومان موجود
  ساعت رومیزی با طرح لوگوی گام دوم انقلاب و فرمایش مقام معظم رهبری، با طرحی شکیل و زیبا، مناسب استفاده در منزل و محل کار. یک ساعت رومیزی شکیل  که یادآور بیانات مقام معظم رهبری پیرامون گام دوم انقلاب و گام تمدن‌ساز است.
 • خودکار فلزی یا روان‌نویس با طرح...
  15,950 تومان موجود
  خودکارفلزی یا روان نویس با طرح گام دوم و فرموده مقام معظم رهبری، با طرحی شکیل و زیبا، مناسب استفاده در منزل و محل کار. یک خودکار یا روان نویس شکیل و رسمی که یادآور بیانات مقام معظم رهبری پیرامون گام دوم انقلاب و گام تمدن ساز است.
 • دفترچه یادداشت با طراحی خاص و...
  16,100 تومان موجود
  دفترچه یادداشت با طراحی خاص و منحصر به‌فرد گام دوم انقلاب، با طرحی شکیل و زیبا، مناسب استفاده در منزل، محل کار و ادارات. یک دفترچه یادداشت که شکیل یادآور بیانات مقام معظم رهبری پیرامون گام دوم انقلاب و گام تمدن ساز است. در پایین صفحات این دفترچه، جملات مهم بیانیه آمده است.
 • بادکنک با طرح لوگوی گام دوم...
  2,750 تومان موجود نیست
  بادکنک با طرح لوگوی گام دوم و فرمایش مقام معظم رهبری، به همراه نی و بست مخصوص. محصولات گام دوم انقلاب، راهی مؤثر برای ترویج و گسترش فرهنگ گام دوم تمدن‌ساز.
 • تقویم رومیزی سال 1400 طرح گام...
  16,200 تومان موجود
  تقویم رومیزی سال 1400 طرح گام دوم انقلاب، با طرحی شکیل و زیبا، مناسب استفاده در منزل، محل کار و ادارات. یک تقویم شکیل که می‌تواند میز شما را زیباتر کند و هم زمان یادآور بیانات مقام معظم رهبری پیرامون گام دوم انقلاب و گام تمدن‌ساز باشد.
 • کلاه لبه‌دار با طرح لوگوی گام...
  30,800 تومان موجود
  کلاه لبه‌دار با طرح لوگوی گام دوم انقلاب؛ کلاه پارچه‌ای با دوخت دقیق و مناسب، با ماندگاری بالا. استفاده از رنگ‌های شاد و روشن متناسب با لوگوی گام دوم انقلاب برای ترویج گفتمان بیانیه گام دوم انقلاب.
 • پیکسل دایره‌ای با طرح لوگوی گام...
  1,800 تومان موجود
  پیکسل دایره‌ای با طرح لوگوی گام دوم انقلاب؛ پیکسل با سوزن مخصوص و با کیفیت، مناسب نصب روی لباس، کیف و هر وسیله‌ای که سنجاق به آن متصل شود. جهت یادآوری و ترویج بیانیه گام دوم انقلاب و بیانات امام خامنه‌ای.
 • ساعت دیواری با طرح لوگوی گام دوم...
  103,400 تومان موجود
  ساعت دیواری با طرح لوگوی گام دوم انقلاب به همراه طرح فرمایش رهبری درباره بیانیه در وسط ساعت؛ ساعت دیواری رسمی، مناسب برای منزل، اتاق کار، محل کار، سالن های اجتماعات و هرکجا که رفت و آمدی در آن صورت می‌گیرد. بسیار شکیل با چاپی دقیق و شارپ.
 • آفتابگیر خودرو با طرح لوگوی گام...
  37,400 تومان موجود نیست
  آفتابگیر خودرو با طرح لوگوی گام دوم و فرمایش مقام معظم رهبری درباره بیانیه گام دوم؛ این آفتابگیر مخصوص شیشۀ جلوی خودرو با طرحی از گام دوم انقلاب و جمله‌ای از این بیانیه جهت یادآوری فرمایش‌های مقام معظم رهبری در این رابطه طراحی شده است.
 • فلش مموری کارتی با حجم 32 گیگ...
  145,200 تومان موجود
  فلش مموری کارتی با حجم 32 گیگ طراحی خاص و فرازی از بیانیه گام دوم جهت یادآوری فرمایش‌های مقام معظم رهبری در این رابطه.
 • پرچم رومیزی با طرح لوگوی گام دوم...
  63,800 تومان موجود
  پرچم رومیزی با طرح لوگوی گام دوم انقلاب؛ پرچم رومیزی کامل با لوگوی گام دوم انقلاب جهت یاد آوری فرمایشات، کلام نورانی و بیانیه گام دوم انقلاب از زبان مقام معظم رهبری. دارای ریشه های رنگی. رنگ ریشه ها قابل انتخاب نمیباشد و در صورت خرید، یک رنگ اتفاقی ارسال خواهد شد.
نمایش 1 - 12 از 16 آیتم

گام دوم انقلاب  

محصولاتی متنوع و متعدد، یاد آور بیانات مقام معظم رهبری پیرامون گام دوم انقلاب اسلامی

بیشتر

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!