نمایش 1 - 12 از 12 آیتم
 • کیف مرزبانی (کیف دوشی)
  30,000 تومان موجود
  کیف مرزبانی یک کیف دوشی مستحکم و مناسب برای حمل وسایل کوچک و روزمره است و می‌تواند همراهی ماندگار و هدیه ای خاطره انگیز باشد.
 • کیف کمری ویژه اربعین
  25,000 تومان موجود
  کیف کمری اربعین ویژه قرار دادن وسایل شخصی و ضروری
 • کوله اربعین حسینی طرح apple (ویژه پیاده روی)
  95,000 تومان موجود نیست
  کوله یک نفره ویژه اربعین شامل عرق گیر های عالی و تنفسی و خیلی سبک و راحت آماده استفاده برای پیاده روی اربعین حسینی
 • کوله اربعین حسینی طرح کوهنوردی (ویژه پیاده روی)
  150,000 تومان موجود نیست
  کوله ویزه پیاده روی اربعین در طرح کوله کوهنوردی در رنگ بندی های مختلف موجود بوده که میتوانید رنگ دلخواهتان را از منوی زیر انتخاب فرمایید.
 • کوله مشکی ویژه اربعین حسینی با طرح لبیک یا حسین
  80,000 تومان موجود
  کوله تک نفره ویژه اربعین با شعار لبیک یا حسین(علیه السلام) و  ذکر یا زینب(سلام الله علیها) مشخصات محصول : 50 لیتری می باشد و ارتفاع آن از سر شونه تا کمر میباشد این کوله سبک و راحت و خوش قد و اندام می باشد . طراحی آن باب میل همه ی زائران کربلا طراحی مناسب با اندازه کمر (یعنی از سر شانه تا پایین کمر) .
 • کوله اربعین حسینی طرح usb و هندزفری (ویژه پیاده روی)
  140,000 تومان موجود
  کوله یک نفره ویژه اربعین با امکان نصب انواع usbو هدفون بر روی بند جلوی سینه که باعث میشه شما به راحتی بتونید داخل کیف موبایل یا وسیله ای مثل mp3 خود را داخل کیف گذاشته و تگ های داخل کیف رو بهش وصل کنید و بدون اینکه سیم اضافه داشته باشید از روی بند جلوی سینه هندز فری یا فلش خود را به اون وصل کنید .
 • کیف مقاومت (سردوشی) مخصوص راهیان نور
  22,000 تومان موجود
  رنگ کالا:‌ قهوه ای سوخته ابعاد: 25*25 تعداد جیب :3 ظرفیت : 12 کتاب عمودی 100 صفحه ای دارای ثبات رنگ قابل شستشو دارای دو حالت دستی و رو دوشی تحویل جلوی درب منزل با کمترین هزینه               
 • کوله با طرح شهید شاهرخ ضرغام
  88,000 تومان موجود
  طراحی کوله با طرح شاهرخ ضرغام، توسط گروهی جوان و فرهنگی صورت گرفته است. در چاپ این کوله سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود. چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد. جنس اصلی این کوله از پارچه فلامنت کج راه و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. اندازه این کیف 24  *27 سانتی متر می باشد.
 • کوله با طرح شهید ابراهیم هادی
  88,000 تومان موجود
  طراحی کوله با طرح شهید ابراهیم هادی، توسط گروهی جوان و فرهنگی صورت گرفته است. در چاپ این کوله سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود. چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد. جنس اصلی این کوله از پارچه فلامنت کج راه و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. اندازه این کیف 24  *27 سانتی متر می باشد.
 • کوله با طرح ادوارد آنیلی
  88,000 تومان موجود
  طراحی کوله با طرح شهید ادوراد آنیلی، توسط گروهی جوان و فرهنگی صورت گرفته است. در چاپ این کوله سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود. چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد. جنس اصلی این کوله از پارچه فلامنت کج راه و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. اندازه این کیف 24 *27 سانتی متر می باشد.
 • کوله با طرح شهید عماد مغنیه
  88,000 تومان موجود
  طراحی کوله با طرح شهید عماد مغنیه، توسط گروهی جوان و فرهنگی صورت گرفته است. در چاپ این کوله سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود. چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد. جنس اصلی این کوله از پارچه فلامنت کج راه و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. اندازه این کیف 24  *27 سانتی متر می باشد.
 • کیف یا کوله (سردوشی) با طرح شهید محسن حججی
  18,000 تومان موجود
  کیف مقاومت چاپی با کیفیت تولید شده از برزنت و جادار با متریال عالی این کیف با عرض 25 سانتی متر و ارتفاع 27 سانتی متر و دارای فضای مناسب برای گذاشتن 12 عدد کتاب افقی رقعی می باشد و در سمت راست کیف دارای یک عدد جا خودکاری می باشد . چاپی که جلوی کیف درج شده با دستگاه تمام اتوماتیک سیلک چاپ شده و داری ثبات رنگ بوده و در موقع شستشو از کیفیت رنگ آن کاسته نمی...
نمایش 1 - 12 از 12 آیتم

کوله و کیف 

انواع مدل های کوله و کیف مناسب برای پیاده روی اربعین، اردوهای راهیان نور و سایر سفرهای شخصی

بیشتر

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!