کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

کتاب یادت باشد

227928

کتاب یادت باشد... شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید  تقدیم به بالابلند نگاه حضرت زینب (س) و به بچه هایی که در شهر پدر غریب بودند چه آن ها که مزارشان خاکیست ... چه آن ها که مزارشان مخفیست...
موجود
400,000 ریال
تخفیف 20% درصد
320,000 ریال

موقع رفتن به من گفت : فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم بقیه  هم هستن ، چطور بگم دوستت دارم ؟ بقیه که می شنون من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم ، به حمید گفتم : پشت گوشی بگو یادت باشه ! من منظورت رو میفهمم ، قرارگذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه ! خوشش آمده بود پله ها را می رفت پایین بلند بلند می گفت : فرزانه یادت باشه ! من هم لبخند می زدم می گفتم : یادم هست ! 

سایز : رقعی
نویسنده : محمدرسول ملاحسینی
انتشارات : شهید کاظمی
شابک : 978-600-8857-44-0
شمارگان : 2500
قیمت : 250000
موضوع : شهیدان - خاطرات
شماره کتاب شناسی ملی : 5262526
توسط (کتاب یادت باشد) :
(5/5

یادت باشد

من این کتاب وخیلی دوست دارم به هم توصیه میکنم بخوننش عالیه

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .