کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

کتاب پرواز با اباذر

227941

پرواز با اباذر، روایت هایی از سبک زندگی شهید اباذر فیروزی نویسنده مهری صادقی موسسه فرهنگی مطاف عشق 
موجود
150,000 ریال

روز عملیات و قبل از حرکت به منطقه ی شلمچه نیروها را به خط کردیم. اباذر یک مشت خاک برداشت و به اسمان پاشید و گفت : ای زمین خوزستان ! تو نزدیک به کربلایی ! تو در روز محشر شاهد باش که ما به خاطر پاسداری از جان  و ناموس مان اینجا هستیم . ای خاک خوزستان ! تو در روز محشر شاهد باش که در خاک خوزستان چه جنایت هایی که نشد. 

سایز : رقعی
نویسنده : مهری صادقی
انتشارات : موسسه فرهنگی مطاف عشق
شابک : 978-600-99660-1-1
شمارگان : 1000
قیمت : 150000
موضوع : شهیدان - خاطره
شماره کتاب شناسی ملی : 5249995

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .