کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

کتاب دلتنگ نباش

227984

کتاب دلتنگ نباش جدید ترین کتاب تقریظ خورده توسط مقام معظم رهبری می باشد.این کتاب که از مجموعه مدافعان حرم انتشارات روایت فتح می باشد، در مورد شهید مدافع حرم شهید روح الله قربانی بوده که خاطرات و زندگی این شهید را به روایت همسر بزرگوار این شهید بیان میکند. ماجرای اسم این کتاب بر میگردد به خواست نویسنده و ناشر این کتاب که تمایل داشتند باتوجه به روحیه خاص و هنری این شهید عزیز، نام کتاب خاطراتش...
موجود
195,000 ریال

کتاب دلتنگ نباش، خاطرات شهید مدافع حرم شهید روح الله قربانی چهاردمین کتاب از مجموعه کتب مدافعان حرم انتشارات روایت فتح یم باشد.

در این کتاب که به قلم سرکار خانم زینب مولایی نگاشته شده است، خاطرات و زندگی نامه شهید از زبان همسر وی و سایر نزدیکانش روایت می شود.

روح الله قربانی فرزند دوم خانواده سردار داود قربانی است که در عملیات محرم در کشور سوریه و در حال دفع از حرم عمه سادات حضرت زینب کبری سلام الله علیها در حالی که با دوستش سوار ماشین بود د راستان حلب مورد اصابت موشک تکفیری ها قرار گرفته و به درجه رفیع شهادت نائل آمده و پیکرش بعد از بازگت به ایران در بهشت زهرای تهران در قطعه 53 در جوار مزار شهیدان محرم ترک و رسول خلیلی به خاک سپرده می گردد.

از ویژگی های بارز این شهید می توان به تقوای روح الله اشاره کرد.تقوایی که در سراسر زندگی وی و حتی در وصیت نامه این شهید گرانقدر به خوبی به چشم می خورد.

همسر شهید قربانی می گوید:

من عروس مردی بودم که اورا امام هشتم علیه السلام به من داد و امام حسین علیه السلام او را از من گرفت.از ویژگی ها یشخصیتی روح الله دست خیر داشتن و روحیه کمک کردن به دیگران بود.یکبار در حال عبور از بزگراه شهید همت برای رفتن به محل کارمان بودیم که خودرویی را دیدیم که با یک موتور سوار تصادف کرده بود.روح الله ترمز کرد و از ماشینش درحالی که هیچ راننده دیگری پیاده نشده بود، پیاده شد و به سمت موتور سوار دوید.روح الله سر موتور سوار را بست و تا وقتی که اورژانس نرسیده بود به ماشین برنگشت.....

مقام معظم رهبری حضرت آیه الله خامنه ای بعد از اینکه این کتاب را که همسر شهید به ایشان هدیه کرده بودند مطالعه نمودند فرمودند:

"بسمه تعالی

سلام و رضوان خدا بر شهید عزیز روح‌الله قربانی. از همسر شهید باید تشکر شود بخاطر فرستادن این کتاب و از ایشان و خانم مولایی بخاطر تدوین این اثر."

سایز : 14*21
نویسنده : زینب مولایی
انتشارات : روایت فتح
شابک : 978-600-330-185-6
شمارگان : 1100
موضوع : مدافعان حرم
توسط (کتاب دلتنگ نباش) :
(5/5

کتاب

میرزید سرش وقت بزاری بد نبود

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .