کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

چهل حماسه

22778

حماسه شهیده سهام خیام حماسه دختری 12 ساله است که با عنوان مردتر از مرد در این کتاب چاپ شده است. سربازان اشغالگر قیام کردند. اوج این اعتراضات در کنار رودخانه بود رودخانه ای که زنان و دختران هویزه به دلیل قطع آب و برق برای شستن ظرف ها و تهیه آب شرب به آنجا رفته و هر بار با مزاحمت سربازان دشمن مواجه می شدند. «سهام» آن روز لباس نو بر تن کرده بود انگار به میهمانی با شکوهی دعوت شده بود وقتی سربازان...
موجود است
40,000 ریال
تخفیف 15% درصد
34,000 ریال

کتاب چهل حماسه، حماسه های شهیدانی مانند حسن خاکباز، حسن قجه ای، احمدرضا اسماعیل زاده، اروجعلی شکری، شهید اکبر جزی، اکبر گودرزی، امیر رفیعی دستجردی، حسن ورزنده، حسین املاکی، حسین قاسمی، حمزه سیدآبادی، حسینعلی عالی و خدامراد توکلی در این کتاب بیان شده است. «پل رهایی»، «تا آخرین نفس»، «خون دل و دل خون»، «تا پای جان»، «بزنگاه آتش و خون»، «عشق مولا»، «آخرین مدافع»، «تصمیم آخر»، «نفس حق»، «سرو سرافراز»، «علم و عمل»، «زیر گام های خورشید» و «جسم کوچک، روح بزرگ» عناوین حماسه های شهیدانی است که در این کتاب ذکرشده است.

این کتاب؛ چهل حماسه ساز را روایت می کند. این کتاب با جمله ای از امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه «ملتی که تازه عروس و دامادش برای شهادت داوطلب هستند و خود را برای هر پیشامدی در راه خدا مهیا کرده اند از چه می ترسند؟ ملتی که شهادت برای او سعادت است پیروز است. ملتی که خود و همه چیز خود را برای اسلام می خواهد پیروز است» آغاز شده است.
 و نیز در ادامه سخنی از مقام معظم رهبری آمده است: «این شهادت ها آسان به دست نیامد. شهادت هدیه و نعمت خداست. این هدیه را آسان به کسی نمی دهند.»
 

سایز : خشتی
نویسنده : مهدی قربانی
انتشارات : موسسه روایت سیره شهدا
شابک : 978-600-5795-22-6
شمارگان : 2000
موضوع : خاطرات شهدا
شماره کتاب شناسی ملی : 3040543

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .