در صفحه
نمایش 1 - 12 از 33 آیتم
 • دامن کلوش ساده آبی حسنا
  150,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  دامن کلوش ساده آبی حسنا، انتخابی زیبا برای دختران و بانوان مسلمان که علاقه مند به تنوع و زیبایی اند. جنس پارچه این محصول کرپ کش است که به جهت بافت زیبا و تنوع در طرح های آن، بسیار نزد خیاطان محبوب است. این محصول دارای دو ارتفاع 75 (زیر زانو) و 95 (ماکسی) اراعه میشود و در سایز های مختلف متناسب با دور کمر ارائه میگردد.
 • شومیز یقه کراواتی بنفش حسنا
  150,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  شومیز یقه کراواتی بنفش حسنا، جنس پارچه کرپ سوپر سافت، قابل سفارش از سایز 36 تا 50. برای دختران و بانوان خوش سلیقه. دارای طرح زیبا و سه بعدی. این محصول بعد از سفاش، طبق سایز انتخابی شما دوخته خواهد شد(به تصاویر راهنمای سایز دقت کنید). آماده سازی آن سه الی چهار روز زمان خواهد برد.
 • شومیز یقه کراواتی سبز حسنا
  150,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  شومیز یقه کراواتی سبز حسنا، جنس پارچه کرپ سوپر سافت، قابل سفارش از سایز 36 تا 50. برای دختران و بانوان خوش سلیقه. دارای طرح زیبا و سه بعدی. این محصول بعد از سفاش، طبق سایز انتخابی شما دوخته خواهد شد(به تصاویر راهنمای سایز دقت کنید). آماده سازی آن سه الی چهار روز زمان خواهد برد.
 • شومیز یقه کراواتی نارنجی حسنا
  150,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  شومیز یقه کراواتی حسنا، جنس پارچه کرپ سوپر سافت، قابل سفارش از سایز 36 تا 50. برای دختران و بانوان خوش سلیقه. دارای طرح زیبا و سه بعدی. این محصول بعد از سفاش، طبق سایز انتخابی شما دوخته خواهد شد(به تصاویر راهنمای سایز دقت کنید). آماده سازی آن سه الی چهار روز زمان خواهد برد.
 • مانتو زنانه طرح محرم
  98,000 تومان موجود
  مانتو طرح محرم در سه رنگ مشکی، سورمه ای و قهوه ای، از جنس پارچه ریون می‌باشد. با استفاده از چاپ سیلک در جلوی مانتو طرحی اسلیمی، بر روی آستین سمت راست واژه«زینب» و بر روی آستین سمت چپ واژه«رقیه» نقش بسته است. این مانتو با توجه به طرح های آن مناسب استفاده در مجالس اهلبیت علیهم السلام است و مورد پسند شیک پوشان و خاص پسندان البسه اسلامی است.
 • ساق دست ریون گیپور مروارید ساق دست ریون گیپور مروارید 10%
  تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  ساق دست ریون گیپور مروارید
  18,450 تومان 20,500 تومان موجود
  ارزان شد!
  ساق دست ریون گیپور مروارید ، ساق دستی زیبا و پرکاربرد و در طرح ها و رنگ های متنوع مناسب برای بانوان ایرانی پوشش کامل از مچ تا آرنج می باشد می باشد.جنس پارچه از ریون بوده بسیار با کیفیت و مقاوم است.
 • ساق دست کادنزا گل دکمه سه تایی ساق دست کادنزا گل دکمه سه تایی 10%
  تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  ساق دست کادنزا گل دکمه سه تایی
  16,200 تومان 18,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  ساق دست کادنزا گل دکمه سه تایی ، ساق دستی زیبا و پرکاربرد و در طرح ها و رنگ های متنوع مناسب برای بانوان ایرانی پوشش کامل از مچ تا آرنج  می باشد.جنس پارچه از ریون بوده بسیار با کیفیت و مقاوم است.
 • ساق دست ریون پاکتی ساق دست ریون پاکتی 10%
  تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  ساق دست ریون پاکتی
  19,350 تومان 21,500 تومان موجود
  ارزان شد!
  ساق دست ریون کریستال پاکتی ، ساق دستی زیبا و پرکاربرد و در طرح ها و رنگ های متنوع مناسب برای بانوان ایرانی می باشد.جنس پارچه از ریون بوده بسیار با کیفیت و مقاوم است.
 • ساق دست ریون گل مروارید ساق دست ریون گل مروارید 10%
  تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  ساق دست ریون گل مروارید
  17,550 تومان 19,500 تومان موجود
  ارزان شد!
  ساق دست ریون کریستال گل مروارید، گل دکمه ساق دستی زیبا و پرکاربرد و در طرح ها و رنگ های متنوع مناسب برای بانوان ایرانی می باشد.جنس پارچه از ریون بوده بسیار با کیفیت و مقاوم است.
 • ساق دست ریون گیپوری ساق دست ریون گیپوری 10%
  تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  ساق دست ریون گیپوری
  16,200 تومان 18,000 تومان موجود
  ارزان شد!
  ساق دست ریون کریستال گیپوری ، ساق دستی زیبا و پرکاربرد و در طرح ها و رنگ های متنوع مناسب برای بانوان ایرانی می باشد.جنس پارچه از ریون بوده بسیار با کیفیت و مقاوم است.
 • ساق دست ریون 3 بعدی ساق دست ریون 3 بعدی 10%
  تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  ساق دست ریون 3 بعدی
  19,350 تومان 21,500 تومان موجود
  ارزان شد!
  ساق دست ریون کریستال 3 بعدی ، ساق دستی زیبا و پرکاربرد و در طرح ها و رنگ های متنوع مناسب برای بانوان می باشد.جنس پارچه از ریون بوده بسیار با کیفیت و مقاوم است.
 • ساق دست ریون دکمه گلدار دو تایی ساق دست ریون دکمه گلدار دو تایی 10%
  تخفیف
  پیشنهاد ویژه محدود
  ساق دست ریون دکمه گلدار دو تایی
  18,450 تومان 20,500 تومان موجود
  ارزان شد!
  ساق دست ریون کریستال دکمه گلدار دوتایی ، ساق دستی زیبا و پرکاربرد و در طرح ها و رنگ های متنوع مناسب برای بانوان می باشد.جنس پارچه از ریون بوده بسیار با کیفیت و مقاوم است.
نمایش 1 - 12 از 33 آیتم

پوشاک بانوان 

خرید آنلاین انواع پوشاک زنانه شامل : انواع ساق دست،چادر،عفاف و حجاب ، مقنعه، شلوار ، ست اداری ،ست آموزشی  و ... ،پوشاک هیئت،پوشاک الیافی،انواع شال است .

انواع لباس های زنانه مجلسی و بصورت رسمی مذهبی دارای دوخت بسیار عالی و باکیفیت ایرانی .

این لباس ها کاملا دارای گارانتی بود و با وجود هرگونه مشکل قابل برگشت می باشد و جای هیچ نگرانی نیست ..

فروشگ...

بیشتر

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!