کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

نرم افزار مجموعه آثار آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی حفظه الله و منشورات مرکز فقهی ائمه اطهار علیه السلام

430899

33 جلد كتاب از تألیفات حضرت آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی به همراه برخی از تقریرات دروس ایشان و نیز منشورات مرکز فقهی ائمه اطهار (علیهم السلام) در موضوعاتی چون: بررسی آیات قرآنی پیرامون خمس،  مركز فقهی ائمه اطهار (علیهم السلام) در ميان علوم اسلامی، علم فقه از جايگاه و مقام والايی برخوردار است. تداوم، رشد و بالندگی این علم، مديون فكر، بیان و قلم ارزنده عالمان فرزانه می‌ باشد. از ويژگی ‏های...
موجود
150,000 ریال

مركز فقهی ائمه اطهار (علیهم السلام) در ميان علوم اسلامی، علم فقه از جايگاه و مقام والايی برخوردار است. تداوم، رشد و بالندگی این علم، مديون فكر، بیان و قلم ارزنده عالمان فرزانه می‌ باشد. از ويژگی ‏های بارز فقه، گستردگی و عمومیت آن نسبت به همه شئون زندگی بشری است؛ در جامعه‏ ای كه رويكرد آن به ديانت و خداباوری است، افراد می‏ كوشند تا وظايف خود را در هر زمينه، آن‏ گونه كه بايسته و شايسته است، انجام دهند؛ پس، در اين ميدان كه افراد در جستجوی تکلیف خویش اند، پرسش های فراوانی متوجّه عالمان فقه می‏شود؛ به ویژه تبيين مسائل مستحدثه، که تلاش بيشتری را در حوزه فقاهت می‏ طلبد. از اين‏ رو، پس از پيروزی انقلاب اسلامی به رهبری مرجع عظيم الشأن، فقيه عاليقدر و مجاهد نستوه، حضرت امام‏ خمينی (رحمه الله) و استقرار حكومت دينی در ايران، در مسیر توسعه و بالندگی فقه راستين تشيّع و پاسخگويی به نيازهای فقهی زمان، "مركز فقهی ائمّه اطهار (علیهم السلام)"، به امر مرجع عاليقدر، آيت اللّه العظمی فاضل لنكرانی (رحمه الله)، به سال 1376ش، در قم تأسيس گرديد. مركز فقهی ائمه اطهار (علیهم السلام)، در زمان حيات آن مرجع وارسته (رحمه الله)، با نظارت آن بزرگ مرد اداره می‏شد و معظمٌ له در زمان حيات خود، به جهت سنگينی بار مرجعيت، رياست آن را به فرزند شايسته، مدير و مدبّر خود، حضرت آیت الله حاج شيخ محمد جواد فاضل لنكرانی (دامت برکاته) كه بحمد اللّه از اساتيد بنام دروس خارج حوزه علميه قم هستند، واگذار کرده، و در وصيت خود نيز، بر ادامه فعاليت‏ های مركز فقهی، با نظارت شخص ایشان كه او را واجد مرتبه اجتهاد مطلق می ‏دانستند، سفارش نمودند. گفتنی است، اين مركز دارای اساسنامه ‏ای می باشد كه به ثبت رسيده است. از خداوند متعال توفیق نگاهبانی شایسته از اين امانت الهی و يادگار مرجعيت را خواستاریم. امید است که بتوانیم وصيت آن بزرگ مرجع راحل (رحمه الله) را تحقّق بخشيم. نرم افزار کتابخانه دیجیتالی آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی عالمان دينی از ديرباز تا كنون سعی كرده‌اند تا طالبان سعادت را به راه بندگی خداوند رهنمون شوند. این فقيهان و شاگردان مكتب اهل بيت (علیهم السلام)، در طول تاريخ، با تمام وجود، به کمک آموزه‌ های دينی، به پاسداری و صيانت از مكتب حيات‌ بخش اسلام همت گماشته و با كجروی‌ ها و انحراف‌ ها مقابله کرده اند که بخشی از این كوشش‌ های فكری و علمی آنان در كتاب‌ ها و آثارشان متجلی است. بر ما لازم است، با زنده نگاه داشتن ميراث گرانسنگ آنان، از آن ها محافظت كرده، این امانت را به نسل‌‌ های آینده منتقل نماییم. این نرم افزار که با همکاری مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و مركز فقهی ائمه اطهار (عليهم السلام) تولید شده است، در قالب نسخه جدید کتابخانه دیجیتال نور، در بردارنده تألیفات حضرت آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی، برخی از تقریرات دروس ایشان و نیز منشورات مرکز فقهی ائمه اطهار (علیهم السلام) می‌ باشد. به امید آنکه با انتشار این موسوعه، توانسته باشیم محققان، اندیشمندان و دانش پژوهان ارجمند را در تعالی علم و اندیشه ناب اسلام و تشیع، یاری دهیم.

تعداد دیسک : 1 DVD
تعداد کتاب ها : 24
نوع دیسک : CD
دارای نسخه شبکه‌ای : @Ph.Yes
سیستم عامل : ویندوز
زبان رابط کاربر : فارسیعربی
نسخه نرم‌افزار : 1.00

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .