شرکت در پویش یک خشت در بهشت

  • سربند
    سربند

    انواع سربندهای هیات در طرح ها و رنگ های مختلف در این شاخه موجود می باشد.

  • لباس عزا
    لباس عزا

    انواع لباس مشکی در طرح های دکمه دار، زیپی، یقه دیپلمات و.... در این شاخه برای علاقه مندان تهیه و عرضه گردیده است

  • گردنبند
    گردنبند

    انواع گردن بند با طرح ها ی مذهبی با نام های اهل بیت و از جنس نقره و آبکاری

  • بج سینه
    بج سینه

    بج سینه  یا همان نشان سینه، نمادی است که افراد به جهت  وابستگی به یک هیات خاص استفاده می کنند.در واقع این بج های نشانگر خادمین هیات می باشند و خادمین می توانند با این بج ها شناخته شوند.همچنین این بج های سینه به دلیل علاقه و ارادات افراد به اهل بیت هم استفاده میگردند.

  • دستبند و مچ بند
    دستبند و مچ بند

     دست بندها و مچ بند های مردانه و زنانه با طرح های مذهبی و بسیار زیبا 

  • ساق دست
    ساق دست

    انواع ساق دست در طرح های زیبا و مذهبی ویژه بانوان

  • شال عزا
    شال عزا

    این شاخه شامل شال های عزاداری مشکی  در طرح های ساده و مختلف می باشد.

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 46 آیتم
  • گل سینه بال فرشته نگین دار طرح...
    26,000 تومان موجود
    گل سینه بال فرشته نگین دار طرح یا رضا؛ گل سینه منقش به نام ثامن الائمه با عنوان (یا رضا). با جنس فلز برنج و آبکاری طلا با رنگ تثبیت شده.
  • گل سینه بال فرشته نگین دار طرح...
    26,000 تومان موجود
    گل سینه بال فرشته نگین دار طرح یا حسین؛ گل سینه منقش به نام حضرت سیدالشهدا با عنوان (یا حسین). با جنس فلز برنج و آبکاری طلا با رنگ تثبیت شده.
  • گیره روسری ترنج نگین دار گرد
    19,000 تومان موجود نیست
    گیره روسری ترنج نگین دار گرد؛ این گیره روسری از جنس فلز برنج، آب‌کاری شده با طلا، به همراه رنگ ثابت و تزئین شده با عقیق طبیعی می باشد. یک وسیله کابردی و زینتی زیبا و هدیه جذاب برای عزیزان شما.
  • گیره روسری ساده برنجی طرح علی بن...
    18,000 تومان موجود نیست
    گیره روسری ساده برنجی طرح علی بن موسی الرضا با چاپ اسید شویی و رنگ طلایی، یک گیره روسری زیبا برای استفاده دختران و بانوان زیبا پسند و مناسب برای هدیه به عزیزانتان.
  • گیره روسری ساده طرح لبیک یا حسین...
    18,000 تومان موجود نیست
    گیره روسری ساده طرح لبیک یا حسین با چاپ اسید شویی و رنگ طلایی، یک گیره روسری زیبا برای استفاده دختران و بانوان زیبا پسند و مناسب برای هدیه به عزیزانتان.
  • بج سینه فلزی طرح لوگوی گام دوم...
    39,600 تومان موجود
    بج سینه فلزی طرح لوگوی گام دوم انقلاب، به رنگ طلایی و مناسب نصب روی لباس، کیف و کت و بسیار شکیل و زیبا.
  • بج سینه (سنجاق سینه) سردار شهید...
    59,000 تومان موجود
    ارزان شد!
    بج سینه تمام برنجی با طرح حک شده شهید حاج قاسم سلیمانی. در پشت آن برای اتصال به لباس از قفل آهنربایی قدرتمند استفاده شده و هیچ گونه سنجاق و سوزنی در آن بکار نرفته که احتیاج به سوراخ کردن لباس داشته باشد. فلز برنج دارای خواص زیادی از جمله آنتی باکتریال بودن برای بدن انسان و پوست میباشد.
  • سربند طرح من غم و مهر حسین با...
    3,500 تومان موجود نیست
    طراحی سربند طرح من غم و مهر حسین با شیر از مادر گرفتم، توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده است. در چاپ این سربند سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود. چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد. جنس اصلی این سربند از پارچه ترگال میباشد و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. این سر بند در ابعاد 100*6 سانتی متر ساخته شده است.
  • سربند طرح یا فاطمه
    3,500 تومان موجود نیست
    طراحی سربند طرح یا فاطمه، توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده است. در چاپ این سربند سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود. چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد. جنس اصلی این سربند از پارچه ترگال میباشد و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. این سر بند در ابعاد 100*6 سانتی متر ساخته شده است.
  • سربند کودکانه طرح یا علی اصغر
    3,500 تومان محصولات موجود با گزینه های مختلف
    محصولات موجود با گزینه های مختلف
    طراحی سربند کودکانه طرح یا علی اصغر، توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده است. در چاپ این سربند سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود. چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد. جنس اصلی این سربند از پارچه ترگال میباشد و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. این سر بند در ابعاد 100*6 سانتی متر ساخته شده است.
  • سربند کودکانه طرح یارقیه
    3,500 تومان موجود نیست
    طراحی سربند کودکانه طرح یا رقیه، توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده است. در چاپ این سربند سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود. چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد. جنس اصلی این سربند از پارچه ترگال میباشد و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. این سر بند در ابعاد 100*6 سانتی متر ساخته شده است.
  • سربند کودکانه طرح یا عباس
    3,500 تومان موجود
    طراحی سربند کودکانه طرح یا عباس، توسط گروهی جوان و فرهنگی بوده است. در چاپ این سربند سعی شده بالاترین کیفیت و بیشترین دقت در نمایش جزئیات طراحی‌ها رعایت شود. چاپ آن با دستگاه تمام دیجیتال سیلک می باشد. جنس اصلی این سربند از پارچه ترگال میباشد و دوخت آن تمام بصورت صنعتی انجام شده است. این سر بند در ابعاد 100*6 سانتی متر ساخته شده است.
نمایش 1 - 12 از 46 آیتم

ملزومات فردی 

هر فردی همیشه برای آراستگی خود نیاز به وسایل و ملزوماتی دارد.چه برسه به اینکه قرار باشه به هیات اباعبدالله بریم پس چه بهتر که با ظاهری آراسته و مرتب به پیشگاه اربابمون بریم. در شاخه ملزومات فردی میتوانید تمام نیاز های یک فرد برای استتفاده از هیات همچون شال عزا، تیشرت عزا، پیراهن مشکی، دستبند منقش به نام ایئمه اطهار علیه اسلام و سایر مزلومات را پ...

بیشتر

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

قطعۀ گمشده زندگی امروز!