کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه

مدیریت اردویی

22746

تبیین موضوعاتی در مورد مدیریت کردن سفرهای راهیان نور و اعزام برخی از زائران به مناطق جنگی و عملیاتی و ابعاد فرهنگی اینگونه سفرها است. در این کتاب با توجه به تجربه چندین ساله از اعزام دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم به مناطق جنگی و عملیاتی با هدف آشنا کردن آنان تاریخ جنگ هشت ساله ایران و عراق و رواج دادن فرهنگ جهاد و شهادت، به بیان برخی از راهکارهای مدیریتی مربوط به کاروانهای راهیان...
موجود است
150,000 ریال

تاکنون بارها این نکته را تذکر دادهایم که هم اصل اردو و هم کلیه اقدامات اجرایی در اردو در راستای هدفی از پیش تعیین شده است. اگر ارد.و هدفی نداشته باشد ممکن است صرفا یک برنامه تفریحی محسوب شود.بنابراین یرنامه های فرهنگی اجرا شدنی در اردو که مهم ترین بخش هر برنامه ی جمعی است نمی تواند فاقد هدف باشد.

وقتی هدف در برنامه های فرهنگی همراستا با هدف اردو تعیین شود دیگر نمی توان هر برنامه ای را با هر کیفیتی اجرا کرد. از این رو برنامه های فرهنگی باید واجد خصوصیاتی باشد.

سایز : رقعی
نویسنده : احمدرضا ابراهیمی
انتشارات : موسسه فرهنگی مطاف عشق
شابک : 978-600-92185-2-3
شمارگان : 5000
موضوع : مدیریت اردوی راهیان نور
شماره کتاب شناسی ملی : 3606755
توسط (مدیریت اردویی) :
(5/5

مدیریت اردویی

سلام من یه مسئول کانون هستم خداخیرتون بده خیلی این کتاب مدیریت اردویی بهم کمک کرد الهی خیر ببینید.

اطمینان به شما از خرید :

فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع همواره تلاش میکند رضایت خاطر همه مشتریان را به بهترین نحو ممکن فراهم آورد.

محدود  فروشگاههایی هستند که دارای 4 نماد معتبر میباشند و ما آن دسته  از فروشگاههایی هستیم که پنج نماد اعتماد زیر را دارا می باشیم که این سبب شده تا شما دوستان عزیز به راحتی بتوانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل در قسمت "ارتباط با ما" مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان واحد پشتیبانی ما نسبت به پاسخگویی اقدام نمایند .

و همچنین میتوانید از طریق راههای زیر با ما در ارتباط باشید .

      

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی : 

هدف ما تنها فروش نیست ! ما می دانیم که چقدر سخت تلاش میکنید و نیاز دارید محصولی مطمئن و زیبا خریداری کنید . ما با تمام قدرت در کنار شما هستیم .

امروزه خرید از فروشگاه های اینترنتی خود مقوله ای است که نیاز به آموزش و یادگیری دارد ما در این ویدئو قصد داریم نحوه صحیح خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات فرهنگی ربیع را آموزش دهیم .در قسمت قبل این ویدئو نحوه ثبت نام در این فروشگاه را آموزش دادیم و راه و روش های آن را به خوبی یاد گرفتیم .